Witryny

Drewniana witryna rustykalna VIT 12

2 278,00 2 505,80 

K01 - jasny woskK01 - jasny woskK01 - jasny woskK02 - ciemny woskK02 - ciemny woskK02 - ciemny woskK03 - biała patynaK03 - biała patynaK03 - biała patynaK09 - wosk bezbarwnyK09 - wosk bezbarwnyK09 - wosk bezbarwnyK13 - bielonyK13 - bielonyK13 - bielonyK15 - brunatny woskK15 - brunatny woskK15 - brunatny woskK16 - antyczna bielK16 - antyczna bielK16 - antyczna bielK17 - biały woskK17 - biały woskK17 - biały wosk
Wyczyść

Dostawa towaru

1.Odbiór osobisty

Po uprzednim ustaleniu z działem handlowym, Klient może odebrać osobiście swój zamówiony towar, który znajduje się w magazynie, w siedzibie firmy. Zamówienie zostaje odpowiednio przygotowane i zabezpieczone do odbioru. Na miejscu przed odebraniem towaru, Klient ma prawo do tego by dokładnie sprawdzić mebel i upewnić się czy nie ma uszkodzeń.

2.Dostawa transportem producenta

Transport firmowy, wyklucza różnego rodzaju przeładunki jak to jest w przypadku firm kurierskich i daje całkowitą gwarancję bezpieczeństwa.

3.Dostawa za pośrednictwem firmy kurierskiej

W przypadku, gdy nie jest możliwe zorganizowanie wysyłki za pośrednictwem transportu producenta, w wyjątkowych sytuacjach zamówienia wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Kierowca nie wnosi towaru!

Metody płatności

1. Płatność elektroniczna Payu

2.Przedpłata na konto firmowe

a) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty ok 30% wartości zamówienia. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy odbiorze towaru.

b) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty całej wartości zamówienia na rachunek bankowy.

3. Za pobraniem

Klient składając zamówienie wpłaca zaliczkę w wysokości ok. 30% wartości zamówienia gotówką bądź przelewem na rachunek bankowy. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy dostawie kierowcy firmy Meblo-Wosk lub kurierowi.

4. Sprzedaż na raty w systemie Raty PayU

To szybki i bezpieczny sposób na zakup w systemie ratalnym. PayU oferuje szybką weryfikację zdolności kredytowej jak również korzystne warunki zawieranej umowy. Więcej informacji na temat rat PayU można uzyskać na stronie Raty Dla Ciebie

Drewniana witryna rustykalna VIT 12

Z CZEGO WYKONUJEMY WITRYNY?

Witrynę z kolekcji Cera  wykonujemy w 100 % z litego drewna sosnowego.  Plecy wykańczamy boazerią. Drewniana witryna rustykalna posiada w najniższej części cztery okrągłe kule toczone służące jako nóżki. Jeśli nie wiesz jaką witrynę wybrać do swojego wnętrza polecamy witryny woskowane. Ponieważ wosk chroni i konserwuje drewno. Podkreśla naturalne usłojenie i wprowadza ciepło w naszych mieszkaniach i domach.

Parametry witryny:

-Wysokość: 205 cm
-Szerokość: 107 cm
-Głębokość: 43 cm
-Waga: 70 kg
Podany wymiar to wymiar zewnętrzny, z wystającymi wieńcami.

CO WYRÓŻNIA TEN PRODUKT?

Rustykalna witryna z drewna składa się z podwójnych, przeszklonych drzwi, za którymi znajdują się trzy półki. Mebel zachwyca nas wyjątkowym wyglądem, który nawiązuje do stylu rustykalnego. Ponieważ niepowtarzalny efekt uzyskaliśmy poprzez piękne i delikatne wieńce i niepowtarzalne wyrzeźbione filunki na bocznych ścianach. Aby utrzymać ten sam charakter, wygląd mebli woskowanych idzie również w parze z ich rozwiązaniami technicznymi.

Meble drewniane wzbogacamy w postarzane uchwyty i zawiasy, które wykonują nasi kowale. Witryny w rustykalnym stylu doskonale współgrają z otoczeniem. Dlatego świetnie komponują się w współczesnych i nowoczesnych wnętrzach. Wykorzystuje się je jako biblioteczki. Pełnią funkcję regałów i regalików, na których z dumą prezentujemy książki i albumy czy pisma literackie.

Proponowane przez nas rodzaje wybarwień:

Witrynę sosnową możemy wykończyć:
– naturalnym woskiem pszczelim, który podkreśla strukturę drewna
– białym kolorem w odcieniach K 03, K 13, K 16, K 17 + 10 %
– lakiery w odcieniu K 11 i K 14 dotyczą tylko blatów ław i stołów
– w surowym wydaniu

Nasza Firma posiada gamę 10 kolorów do wybarwienia drewna
W wersji podstawowej kolekcję CERA wykonujemy w kolorze K 01 – Jasny wosk, inaczej wosk miodowy

DODATKOWE OPCJE

– zmiana na kolekcje SLIM

– zmiana okuć i uchwytów

W naszej ofercie znajdziecie wiele pięknych i ciekawych wzorów witryn i regałów w rustykalnym stylu.

Sosnowa witryna woskowana to prawdziwa ozdoba każdego pomieszczenia. Dlatego wśród naszych produktów znajdziecie modele różniące się wyglądem i konstrukcją. Dlatego proponujemy wyroby o odmiennych wymiarach, w postaci pojedynczego słupka, podwójnej bądź potrójnej konstrukcji z odpowiednią ilością drzwi uchylanych w prawą lub lewą stronę. Ponieważ wybór należy do Was i zależny jest od Waszych wnętrz. Dlatego każda witryna to doskonały sposób na urozmaicenie wnętrza o niebanalną formę czy styl.

Serdecznie zapraszamy!

Polecamy również klasyczne witryny sosnowe
Waga 70 kg
Wymiary 43 × 107 × 205 cm
Głębokość

Gwarancja

Kolekcja

Kolor korpusu

Materiał

Pomieszczenie

Stan produktu

Szerokość

Waga

Wysokość

Brak dodatkowych informacji na temat tego produktu.