STYLOWE KRZESŁA TAPICEROWANE

Mamy ogromną przyjemność zaprezentować Państwu stylowe krzesła tapicerowane. Są one nietuzinkowe i wykonujemy je w sposób ciekawy wizualnie. Posiadamy krzesła tapicerowane, dlatego też zapewniają optymalną wygodę domownikom, lub gościom, którzy przybędą do nas na popołudniową kawę lub herbatę.

Nogi krzesła wykonujemy z metalu, bądź drewna a następnie, w niektórych modelach obijamy tą samą tkaniną jak siedzisko i oparcie krzesła. Krzesła tapicerowane prezentujemy w różnych kolorach. Dlatego możecie wybrać, jaki będzie odpowiadał Waszym preferencjom i doskonale zestroi się z wnętrzem Waszego domu.

Ogromną zaletą tych krzeseł są podłokietniki, które sprawiają komfort i wygodę. Możemy oprzeć swobodnie na nich ręce, a nasze barki i plecy zostają odciążone. Krzesła do jadalni są wykonane w ciekawym stylu, przeszycia dają im niezwykle ciekawy i niebanalny wgląd. Krzesła te będą doskonałym nabytkiem zarówno do naszej jadalni i salonu. Wzbogacimy nimi pokój dziecięcy, a nawet gabinet czy domową biblioteczkę. Zaś w lecie z powodzeniem możemy udekorować nimi nasze przydomowe tarasy i altanki spełniając swoją funkcję jak najlepiej. Oczywiście ze względu na materiał obiciowy powinniśmy używać krzeseł wszędzie tam, gdzie występuje zadaszenie. Do krzeseł polecamy sofy w ciekawych wzorach.

Polecamy również stoły z litego drewna, dzięki którym stworzymy nasze wymarzone wnętrze.
Serdecznie zapraszamy Państwa do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą.