Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 840,00 

Promocje

Drewniane krzesło kuchenne SIL 25 ( 2 szt. )

PROMOCJA -10%

840,00 

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 840,00 

DO KOŃCA PROMOCJI POZOSTAŁO TYLKO:

0
DNI
0
GODZIN
0
MINUT
0
SEKUND

840,00 

Dostawa towaru

1.Odbiór osobisty

Po uprzednim ustaleniu z działem handlowym, Klient może odebrać osobiście swój zamówiony towar, który znajduje się w magazynie, w siedzibie firmy. Zamówienie zostaje odpowiednio przygotowane i zabezpieczone do odbioru. Na miejscu przed odebraniem towaru, Klient ma prawo do tego by dokładnie sprawdzić mebel i upewnić się czy nie ma uszkodzeń.

2.Dostawa transportem producenta

Transport firmowy, wyklucza różnego rodzaju przeładunki jak to jest w przypadku firm kurierskich i daje całkowitą gwarancję bezpieczeństwa.

3.Dostawa za pośrednictwem firmy kurierskiej

W przypadku, gdy nie jest możliwe zorganizowanie wysyłki za pośrednictwem transportu producenta, w wyjątkowych sytuacjach zamówienia wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Kierowca nie wnosi towaru!

Metody płatności

1. Płatność elektroniczna Payu

2.Przedpłata na konto firmowe

a) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty ok 30% wartości zamówienia. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy odbiorze towaru.

b) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty całej wartości zamówienia na rachunek bankowy.

3. Za pobraniem

Klient składając zamówienie wpłaca zaliczkę w wysokości ok. 30% wartości zamówienia gotówką bądź przelewem na rachunek bankowy. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy dostawie kierowcy firmy Meblo-Wosk lub kurierowi.

4. Sprzedaż na raty w systemie Raty PayU

To szybki i bezpieczny sposób na zakup w systemie ratalnym. PayU oferuje szybką weryfikację zdolności kredytowej jak również korzystne warunki zawieranej umowy. Więcej informacji na temat rat PayU można uzyskać na stronie Raty Dla Ciebie

Porozmawiaj ze specjalistą

+48 577 440 783

Drewniane kuchenne krzesło SIL 25

Cena dotyczy 2 szt.

Kolor: K17 Biały wosk + K14 Lakier 2210

Krzesła nowe powystawowe, możliwe ślady użytkowania.

Wysyłka w ok 14 dni roboczych.

Rustykalne krzesła z kolekcji CERA wykonujemy z drewna sosnowego oraz wykańczamy naturalnym woskiem, który podkreśla ubarwienie słoi drewna sosnowego. Dlatego też powierzchnia mebli jest gładka i aksamitna i bardzo łatwa w utrzymaniu czystości.

Parametry Krzesła:

-Wysokość: 88 cm
-Szerokość:  47 cm
-Głębokość:  51 cm
Podany wymiar to wymiar zewnętrzny.

Krzesło drewniane woskowane wyróżnia się delikatną i smukłą konstrukcją, krzyżyk na wygiętym oparciu wprowadzi rustykalny nastrój,  który będzie pasował do każdej jadalni, kuchni, a nawet do restauracji czy kawiarni.

Waga 11 kg
Wymiary 51 × 47 × 88 cm
Kolekcja

Materiał

Pomieszczenie

Stan produktu

Brak dodatkowych informacji na temat tego produktu.