Kredensy kuchenne drewniane

W kuchniach jadalniach i salonach, gdzie istotną rolę odgrywają meble drewniane, bardzo często znaleźć można kredensy kuchenne drewniane. Przez wiele osób zapomniany już mebel, stanowił podstawowe wyposażenie kuchni i jadalni naszych babć.  Po czasie fascynacji fast foodami,  wracamy do kuchni i dań, jakie spożywali nasi rodzice.  Meble drewniane dają gwarancję solidności i wysokiej jakości. Pięknej prezencji i dobrego stylu.

Proponowane przez nas rustykalne kredensy  drewniane wykończone są woskiem  na bazie wosku pszczelego. Wosk dodaje meblom uroku i chroni je  przed wilgocią i zabrudzeniami. Meble drewniane, w tym również kredensy, upiększamy ręcznie wykonanymi i postarzonymi uchwytami, zawiasami i listwami.  Górna część kredensu sosnowego zamknięta jest przeszklonymi drzwiczkami. Pod masywnym blatem znajduje się zamykana na pełne i ozdobne drzwiczki szafka. Wszystkie modele tworzymy z miłości i pasji do drewna.

Kredensy kuchenne drewniane polecamy także do nowoczesnych stylów. Nie bójmy się łączyć stylów. Nasze wnętrze może nabrać nowego życia. Eleganckie i pakowne kredensy góralskie to niepowtarzalna ozdoba naszej jadalni i kuchni. Dzięki kredensom z litego drewna stworzysz swoje wymarzone i przytulne wnętrze.

W naszej ofercie znajdziecie piękne i stylizowane kredensy w różnych wzorach i kolorach. Ponieważ niezależnie od tego,  co ustawicie na półkach – zastawę kuchenną i szklanki, książki i rodzinne pamiątki, zawsze będzie klimatycznie i gustownie. Kredensy drewniane rustykalne wracają do łask ponieważ tworzą niepowtarzalne i klimatyczne wnętrza.

Zobacz również nasze komody rustykalne i witryny drewniane.

Kredensy kuchenne  w białym kolorze to meble, które uwielbiamy coraz bardziej. Stwórz z nami piękne i eleganckie wnętrze. Kredens do kuchni najlepiej prezentuje się w otoczeniu dużego i rodzinnego stołu i eleganckich krzeseł.