Próbnik kolorów

Zakup mebli przez Internet. Zamów próbnik kolorów!

Cóż, na pierwszą myśl większość osób może odrzucić taką opcję, jednak czy to nie dobry pomysł? Oszczędzamy czas i energię, bowiem meble możemy kupić nie wychodząc z domu. Nie trudzimy się również z ich przewożeniem, gdyż otrzymujemy je transportem firmowym lub firmą kurierską.

To, co musi nas urzec to przede wszystkim styl, który jak najbardziej jesteśmy w stanie oszacować oglądając zdjęcia produktów. Aby meble znajdujące się w naszym sklepie spotkały się z Państwa uznaniem przygotowaliśmy bogatą i co ważne, różniącą się od siebie ofertę. Życzymy Wam, by wybieranie poszczególnych modeli przyniosło Wam wiele radości, a ich widok zachwycał każdego dnia.

Jak idealnie dobrać kolor mebli do wystroju naszych wnętrz?
Nasza firma pomoże Ci wybrać idealny kolor mebli do sypialni i salonu, pokoju dziecięcego, jak i kuchni. Kolor drewna ma duże znaczenie w  aranżacji pomieszczenia. Znajdziesz u nas na stronie inspiracje i podpowiedzi jak odpowiednio dobrać ze sobą odcienie drewnianej podłogi lub parkietu do drewnianych mebli. To one sprawią idealną podstawę do designerskiej aranżacji na długie lata.
Poznaj idealne kolory do mebli sosnowych.

Jeśli nie wiesz, jaki wybrać kolor mebli skorzystaj z bezpłatnych porad online naszej projektantki: rooddrew.wizualizacje@gmail.com
Oraz darmowych próbek- Zamów próbnik kolorów!

Nie wszyscy wiedzą, że kolor ma duży wpływ na nasze samopoczucie i odzwierciedla nasz charakter:

 

KOLORY WOSKU__________________________________________________________

próbnik kolorów jasny wosk próbnik kolorów ciemny wosk

próbnik kolorów wosk bezbarwny próbnik kolorów brunatny wosk  

 

BRĄZ:

Brąz jest kolorem ciepłym i przytulnym dla pomieszczeń. Dlatego klienci bardzo chętnie i często decydują się na ten kolor. Ekologiczna powłoka na bazie wosku pszczelego nadaje unikalny charakter naszym meblom. Wosk naturalny podkreśla słoje i sęki drewna oraz chroni przed wilgocią. Odcienie brązu nadają wnętrzu spokój i harmonie. Dlatego często spotykane są w pomieszczeniach biurowych.
W naszej ofercie znajdziecie trzy piękne odcienie wosku:
K 01- jasny wosk miodowy
wosk ciemny – K 02
K 15 – wosk brunatny

 

NATURALNA SOSNA:

Dla wielbicieli tego, co naturalne proponujemy meble wykończone woskiem bezbarwnym. Meble w kolorze naturalnej sosny to meble ciepłe i pełne delikatnego uroku. Rozjaśnią wnętrze i pozytywnie wpłyną na nasze samopoczucie. Jak każde drzewo jest inne tak i nasze sosnowe meble są unikatowe i niepowtarzalne.

KOLORY BIELI____________________________________________________________próbnik kolorów biała patynapróbnik kolorów bielony  

próbnik kolorów antyczna bielPróbnik kolorów biały wosk

BIEL:

Kolor biały powiększa optycznie pomieszczenia i sprawia, że pokój staje się przejrzystszy i czysty. Meble w kolorze białym łagodzą emocje i dają poczucie swobody. Naukowcy udowodnili, że kolor biały jest dla osób dynamicznych i samodzielnych, otwartych na nowe pomysły. Kolory ciepłe idealnie komponują się z kolorami jasnymi. Biel jest elegancka i zawsze w modzie, a można z nią łączyć absolutnie wszystko oczywiście pamiętając o umiarze.
Polecamy:
K 03- kolor białej patyny
bielony z widoczną strukturą drewna – K 13
K 16- antyczna biel
biały wosk- K 17

KOLORY LAKIERÓW TYLKO DO BLATÓW STOŁÓW I ŁAW_______________________________

 Lakier K 14 Lakier K 11

LAKIERY:

Wosk jest piękny i przede wszystkim naturalny, ale niestety nie lubi gorąca czy wilgoci. Dlatego też na blaty stołów i ław drewnianych polecamy wybrać lakierowaną wersję bardzo zbliżoną kolorystycznie do odcieni wosków. W naszej bazie kolorów znajdziecie kilka odcieni brązu, które w połączeniu z białym lub bielonym meblem stworzą unikatowy i niepowtarzalny element wystroju Waszego wnętrza. Zamów bezpłatne próbki i dobierz odcień, który będzie do Ciebie pasował.

Zamów próbnik kolorów już dziś!!

x