Wysokiej jakości materace

Sypialnia jest miejscem, gdzie każdy z nas chce dobrze odpocząć. Jest to pomieszczenie, gdzie kończymy i zaczynamy dzień. To dzięki wygodnemu materacu budzimy się wyspani i wypoczęci.
W naszym asortymencie znajdziecie wysokiej jakości materace, łóżka drewniane i stelaże. Poduszki i pokrowce na materace. Wybierając nasz sklep internetowy, zyskujecie materace o wysokiej jakości, które zwiększają komfort,  i higienę  oraz zdrowy i bezpieczny sen.

Nawet najlepsza sofa, narożnik, czy wersalka na rynku nie zapewni nam tego co materace. Meble te zazwyczaj są twarde i przeznaczone do pozycji siedzącej lub do okazjonalnego snu.

Współpracujemy tylko i wyłącznie z firmą M&K Foam, która jest renomowanym producentem materacy od 1992 r.
Posiadamy w naszym asortymencie materace  najwyższej klasy:
–  lateksowe
–  kieszonkowe
–  termo elastyczne
–  dla dziecka

Dbamy o dobry sen klienta i dlatego podchodzimy do każdego  indywidualnie. Dobieramy materac pod Wasze potrzeby oraz zdrowie, zapewniając najwyższy komfort i wypoczynek podczas snu.  W trosce o Was proponujemy specjalne stelaże pod materace i poduszki. Każdy z produktów posiada niezbędne atesty i badania jakościowe oraz wytrzymałościowe.

Jak dobrać materac ?

Zazwyczaj zadajemy sobie pytanie „jaki materac będzie dla mnie najlepszy?” Jest to trudne pytanie, gdyż 90% osób nie zna się na materacach. Przed zakupem musimy zwrócić uwagę  na : wielkość łóżka, pozycje w jakiej śpimy oraz swoją wagę. Powinniśmy pamiętać, że dla osób dorosłych materac powinien być dłuższy o 20 cm od jego wzrostu, a szerokość o co najmniej 90 cm – dla jednej osoby.

Wiele osób zwraca uwagę na cenę materacy, lecz nie zawsze niska cena oznacza produkt gorszej jakości. Ponieważ na komfort spania wpływ ma zastosowanie materiałów w materacu. Gdy używamy materaca wykonanego ze złych produktów odbija się to na naszym zdrowiu i komforcie snu. Dlatego przy wyborze nie kierujmy się jego wyglądem. Przetestujmy go jeszcze w sklepie firmy. Jeżeli będziemy mieć możliwość przetestowania go to powinniśmy się na nim położyć ( nigdy nie siadać), zwrócić uwagę jak dostosuje się do naszego kształtu ciała. Ponieważ powierzchnia materaca powinna przylegać do naszego całego ciała i pozostawić kręgosłup w naturalnym kształcie.

W zależności od wagi klienta:

  • H1 – materac miękki dla osób < 60 kg
  • H2- materac średnio miękki dla osób do 80 kg
  • H3- materac średnio twardy dla osób 80 – 110 kg
  • H4 – materac twardy dla osób 110 <

W zależności w jakiej pozycji śpisz:
– NA BOKU – materac, który dobrze podtrzymuje ciało, dopasowuje się do naturalnego skrzywienia, utrzymuje kręgosłup w linii prostej.
– NA PLECACH – twój ciężar ciała rozkłada się równomiernie, więc każdy materac jest dla ciebie dobry.
– W RÓŻNYCH POZYCJACH – materac, który dopasowuje się do kształtu ciała czyli materace wysoko elastyczne.