Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 200,00 

Bon Podarunkowy

Bon Podarunkowy

200,00 1 000,00 

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 200,00 

200,00 

Wyczyść

Dostawa towaru

1.Odbiór osobisty

Po uprzednim ustaleniu z działem handlowym, Klient może odebrać osobiście swój zamówiony towar, który znajduje się w magazynie, w siedzibie firmy. Zamówienie zostaje odpowiednio przygotowane i zabezpieczone do odbioru. Na miejscu przed odebraniem towaru, Klient ma prawo do tego by dokładnie sprawdzić mebel i upewnić się czy nie ma uszkodzeń.

2.Dostawa transportem producenta

Transport firmowy, wyklucza różnego rodzaju przeładunki jak to jest w przypadku firm kurierskich i daje całkowitą gwarancję bezpieczeństwa.

3.Dostawa za pośrednictwem firmy kurierskiej

W przypadku, gdy nie jest możliwe zorganizowanie wysyłki za pośrednictwem transportu producenta, w wyjątkowych sytuacjach zamówienia wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Kierowca nie wnosi towaru!

Metody płatności

1. Płatność elektroniczna Payu

2.Przedpłata na konto firmowe

a) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty ok 30% wartości zamówienia. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy odbiorze towaru.

b) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty całej wartości zamówienia na rachunek bankowy.

3. Za pobraniem

Klient składając zamówienie wpłaca zaliczkę w wysokości ok. 30% wartości zamówienia gotówką bądź przelewem na rachunek bankowy. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy dostawie kierowcy firmy Meblo-Wosk lub kurierowi.

4. Sprzedaż na raty w systemie Raty PayU

To szybki i bezpieczny sposób na zakup w systemie ratalnym. PayU oferuje szybką weryfikację zdolności kredytowej jak również korzystne warunki zawieranej umowy. Więcej informacji na temat rat PayU można uzyskać na stronie Raty Dla Ciebie

Porozmawiaj ze specjalistą

+48 577 440 783

Bon Podarunkowy

Czy szukasz doskonałego prezentu dla bliskiej osoby, która zasługuje na coś wyjątkowego? Oto nasz niezawodny klucz do uśmiechu – Bon Podarunkowy. Zapewnij swoim bliskim możliwość wyboru spośród naszej szerokiej gamy produktów. Nasz Bon Podarunkowy to idealny sposób na sprawienie radości, niezależnie od okazji. Od urodzin po święta, nasz bon to prezent, który zawsze trafia w sedno!

Bon podarunkowy zakupisz w trzech wartościach:

-200,00 zł

-500,00 zł

-1000,00 zł

Nasz Bon Podarunkowy jest dostarczany do Was w eleganckim opakowaniu, idealnym na prezent. W środku pudełka znajdziesz kartę, która zawierać będzie indywidualny kod do wykorzystania na zakupy w naszym sklepie.

Nasz bon to nie tylko podarunek, to zaproszenie do wyjątkowego doświadczenia i niezapomnianych chwil.

Waga 1 kg
Bon Podarunkowy

1000200500

Brak dodatkowych informacji na temat tego produktu.