Garderoby

Garderoba woskowana GAB 03

1 080,90 1 188,90 

  • Dostawa: w całości mebel nie wymaga montażu
  • Mebel ekologiczny: produkowany w Polsce
  • Termin realizacji: 2-8 tygodni
  • Materiał: Drewno sosnowe
  • Transport: odbioru osobistego, transport firmowy
  •  Gwarancja: 2 lata
  • Kolekcja: Cera

 

K01 - jasny woskK01 - jasny woskK01 - jasny woskK02 - ciemny woskK02 - ciemny woskK02 - ciemny woskK03 - biała patynaK03 - biała patynaK03 - biała patynaK09 - wosk bezbarwnyK09 - wosk bezbarwnyK09 - wosk bezbarwnyK13 - bielonyK13 - bielonyK13 - bielonyK15 - brunatny woskK15 - brunatny woskK15 - brunatny woskK16 - antyczna bielK16 - antyczna bielK16 - antyczna bielK17 - biały woskK17 - biały woskK17 - biały wosk
Wyczyść

Dostawa towaru

1.Odbiór osobisty

Po uprzednim ustaleniu z działem handlowym, Klient może odebrać osobiście swój zamówiony towar, który znajduje się w magazynie, w siedzibie firmy. Zamówienie zostaje odpowiednio przygotowane i zabezpieczone do odbioru. Na miejscu przed odebraniem towaru, Klient ma prawo do tego by dokładnie sprawdzić mebel i upewnić się czy nie ma uszkodzeń.

2.Dostawa transportem producenta

Transport firmowy, wyklucza różnego rodzaju przeładunki jak to jest w przypadku firm kurierskich i daje całkowitą gwarancję bezpieczeństwa.

3.Dostawa za pośrednictwem firmy kurierskiej

W przypadku, gdy nie jest możliwe zorganizowanie wysyłki za pośrednictwem transportu producenta, w wyjątkowych sytuacjach zamówienia wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Kierowca nie wnosi towaru!

Metody płatności

1. Płatność elektroniczna Payu

2.Przedpłata na konto firmowe

a) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty ok 30% wartości zamówienia. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy odbiorze towaru.

b) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty całej wartości zamówienia na rachunek bankowy.

3. Za pobraniem

Klient składając zamówienie wpłaca zaliczkę w wysokości ok. 30% wartości zamówienia gotówką bądź przelewem na rachunek bankowy. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy dostawie kierowcy firmy Meblo-Wosk lub kurierowi.

4. Sprzedaż na raty w systemie Raty PayU

To szybki i bezpieczny sposób na zakup w systemie ratalnym. PayU oferuje szybką weryfikację zdolności kredytowej jak również korzystne warunki zawieranej umowy. Więcej informacji na temat rat PayU można uzyskać na stronie Raty Dla Ciebie

Garderoba woskowana do przedpokoju GAB 03

Z CZEGO WYKONUJEMY MEBEL?

Garderoba woskowana do przedpokoju zaaranżuje każde wnętrze naszego domu, czy też mieszkania. Ponieważ posiada nieodparty urok osobisty i wkomponuje się w każdy przedpokój lub garderobę. Garderobę z kolekcji Cera  wykonujemy w 100 % z litego drewna sosnowego. Plecy wykańczamy sosnową boazerią. Dlatego mebel zachwyca wyjątkowym wyglądem, który nawiązuje do stylu rustykalnego.

Parametry garderoby:

-Wysokość: 120 cm
-Szerokość:  102 cm
-Głębokość:  32 cm
-Waga: 30 kg
Podany wymiar to wymiar zewnętrzny, z wystającymi wieńcami.

CO WYRÓŻNIA TEN PRODUKT?

Niewielka garderoba woskowana składa się z sześciu metalowych uchwytów na zawieszenie ubrań, nad którymi znajduje się półka. Garderoby sosnowe wyróżnia niepowtarzalny styl, dlatego nasze wnętrze zyska na oryginalności, stanie się również przyjazne i ciepłe.

Proponowane przez nas rodzaje wybarwień

– naturalnym woskiem pszczelim, który podkreśla strukturę drewna
– zmiana na odcień K 03, K 13, K 16, K 17 + 10 %
– lakiery w odcieniu K 11 i K 14 dotyczą tylko blatów i siedzisk
– w surowym wydaniu

Nasza Firma posiada gamę 14 kolorów do wybarwienia drewna
W wersji podstawowej kolekcję CERA wykonujemy w kolorze K 01 – jasny wosk, inaczej wosk miodowy.

Przedpokój to pomieszczenie, w którym potrzebujemy dobrej organizacji. Zapewnią nam ją  garderoby na ubrania, które oprócz swojej oczywistej funkcji, będą też elementem dekoracyjnym w korytarzu. Dlatego odpowiednio dobrane już od wejścia będą tworzyły w nim odpowiedni klimat.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą naszych garderób z drewna, ponieważ mamy nadzieję, że któreś z nich trafi w Państwa gust, i stanie dumnie w waszym przedpokoju.

 

 

Waga 29 kg
Wymiary 32 × 102 × 120 cm
Kolor korpusu

Gwarancja

Kolekcja

Materiał

Szerokość

Waga

Wysokość

Głębokość

Stan produktu

Termin realizacji

Pomieszczenie

Brak dodatkowych informacji na temat tego produktu.