Kolekcja Pelle

Proste, solidne, ponadczasowe, a przede wszystkim wyjątkowo piękne. Właśnie takie są meble z Kolekcji Pelle. To doskonały wybór dla osób ceniących sobie naturalność i elegancję w swoim wnętrzu. Każdy element kolekcji cechuje się wyjątkowym wzornictwem, które obejmuje zarówno klasykę, jak i nowoczesność. Proste, przyciągające uwagę bryły zachwycą nawet najbardziej wymagających. Charakteryzują się minimalistycznym, ale przytulnym designem, który doskonale wpisuje się w wiele stylów aranżacji. Są równie funkcjonalne, co estetyczne.

Kolekcja Pelle to meble wykonane z litego drewna sosnowego, uzupełnione o skórzane elementy takie jak pasy, czy uchwyty. Meble posiadają wysokie, stożkowe nóżki, które stanowią praktyczne rozwiązanie ułatwiające zachowanie czystości. Pelle to woskowane meble drewniane o delikatnej, smukłej formie. W kolekcji znajdują się meble sypialniane takie jak łóżko, szafa, komoda oraz szafka nocna.

Produkcją mebli drewnianych zajmujemy się od lat, jednak, otwarci na zmieniające się z upływem czasu potrzeby Klientów, poszerzamy ofertę mebli wprowadzając nowe kolekcje, a w nich nowe wzory mebli, kolory wybarwienia drewna oraz dodatki w postaci uchwytów i zawiasów, które mają również duży wpływ na efekt końcowy.Doświadczenie w branży pozwala nam na tworzenie mebli nie tylko pięknie się prezentujących, ale i funkcjonalnych i użytecznych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, zachęcając jednocześnie do wprowadzenia zmian w swoich wnętrzach.

Jako producent mebli woskowanych, które wykonujemy już prawie 40 lat, dbamy o to, aby każdy z nich był wyjątkowy i unikalny. Aby zachwycał swym wyglądem i fakturą. Każdy z mebli wykonywany jest ręcznie, indywidualnie. Każdy jest sklejany i skręcany przez wykwalifikowanych stolarzy, co daje pewność, że meble zachowają swoją solidność na lata. Kupując meble w całości nie musisz tracić czasu na analizę instrukcji montażu, co często jest pracochłonne nawet przy prostym meblu. Nie potrzebujesz wykwalifikowanej ekipy do montażu mebli i masz pewność że nie zabraknie jakiegoś elementu lub śrubki.