Półki drewniane- dekoracje ścienne

Półki drewniane -proste i popularne istnieją od zawsze. Służą nam do eksponowania książek, pamiątek rodzinnych i innych dekoracji. Dlatego eleganckie półki wykonane z litego drewna sosnowego sprawdzają się w niewielkich przestrzeniach i pozwalają zaoszczędzić dużo miejsca. Półki drewniane- dekoracje ścienne.

Proste, naturalne i funkcjonalne półki drewniane doskonale sprawdzą się w każdym wnętrzu, tym minimalistycznym jak i rustykalnym czy prowansalskim. Dzięki usłojeniu drewna sosnowego, woskowane półki mają wielu zwolenników.

Nasze proste i ozdobne półki sosnowe mogą służyć jako półki na książki i pamiątki czy DVD w salonie. Półki na przyprawy w kuchni i kosmetyki w łazience. Półki woskowane z wieszaczkami to idealna dekoracja przedpokoju i garderoby. Ponieważ sprawdzą się wszędzie. W sypialni i  dziecięcym pokoju na zabawki.

Jeśli jesteś miłośnikiem klasycznego stylu i tradycyjnych rozwiązań, z pewnością docenisz drewniane półki ścienne. Brakuje Ci miejsca na przechowywanie książek i płyt czy figurek kolekcjonerskich? Nasze półki przychodzą z pomocą. Ponieważ półki drewniane wiszące to praktyczny i funkcjonalny mebel, który nie traci na popularności. W naszym sklepie znajdziecie wiele ciekawych wzorów i kolorów do wyboru.

Nasze ręcznie robione półki to idealna dekoracja ścienna w każdym wnętrzu. Sprawdzą się w pomieszczeniach nowoczesnych i rustykalnych.

U nas każdy znajdzie coś dla siebie i udekoruje swoje wnętrze.