Stelaż pod materac

Nie każdy wie, że stelaż jest bardzo ważny przy wyborze materaca. Na pierwszy rzut oka wygląda nieokazale, jak symetryczne połączenie listewek. Jednak te kawałki drewna odpowiadają za jakość naszego snu i są głównym łącznikiem między ramą łóżka a materacem. Podstawowym zadaniem stelaża pod materac jest bowiem amortyzacja.
W naszej ofercie znajdą Państwo stelaże proste jak również regulowane. Stelaż stanowi mocną podstawę materaca czyli dobrego wypoczynku. Elastyczne bukowe, brzozowe listewki amortyzują siłę nacisku i pozwalają na lepsze dopasowanie się materaca do kształtu ciała.  Ważne, aby stelaż był mocny, solidnie wykonany i łatwy w obsłudze. Stelaże regulowane wprowadziły rewolucje w kategorii podparć pod materac. Dla osób które lubiących poczytać książkę lub oglądnąć telewizor w łóżku z pewnością przypadnie do gustu stelaż regulowany. To dzięki nim możliwa jest regulacja zagłówka oraz za nóżka, co pozwala na lepsze dopasowanie właściwości materaca do potrzeb konsumenta.
Kupując stelaż mamy na uwadze, aby służył nam na lata, gdyż łóżko może z czasem wyjść z mody i chcemy odświeżyć sypialnie na nową, natomiast nie musisz wydawać na nowy stelaż jeżeli kupisz jeden właściwy. Stelaż Twinpack jest odporny na skakanie dzieci na łóżku, więc nie musisz się obawiać, że będzie po jakimś czasie skrzypieć czy trzeszczeć. Dlatego nie oszczędzaj na tańszym stelażu, który złamie się przy pierwszym skakaniu dzieci.