Ławy drewniane do salonu

Po dniu pełnym pracy warto usiąść i odpocząć pozwalając sobie na relaks, jakże kojący i potrzebny każdemu. Fotel i dobra książka, filiżanka kawy lub herbaty. TV, gazeta, spotkanie z przyjaciółmi – każdy wypoczywa w inny sposób. Bez względu jednak na rodzaj wypoczynku, bardzo często przydatna okazuje się ława. To na niej możemy postawić kubek i talerz z przekąskami. Jeśli mają półkę to idealne miejsce na gazetę i książkę.Polecamy ławy drewniane do salonu.

Doceniając dobry styl, proponujemy Państwu drewniane ławy wykonane z drewna litego i wykończone woskiem naturalnym na bazie wosku pszczelego. Wosk dodaje meblom uroku. Ponadto chroni je przed wilgocią oraz wnikaniem w naturalną strukturę zanieczyszczeń. Zastosowanie drewna czyni ławę bardzo trwałą, solidną i oddającą naturalne ciepło. Drewno jest także materiałem higienicznym, na jego powierzchni kurz oraz bakterie gromadzą się w mniejszych ilościach, aniżeli na meblach wykonanych z płyty.

Proponowane przez nas ławy drewniane do salonu wyposażone są w szuflady z ręcznie wykonanymi i postarzonymi uchwytami dodającymi jej szyku i stylu.  Szuflady podnoszą funkcjonalność mebla, są w stanie pomieścić drobne i przydatne przedmioty. Do Państwa wyboru pozostawiamy nogi ławy sosnowej, które mogą być proste lub ozdobione toczonym wzorem.

Do wyboru mamy piękne odcienie bieli i brązów. Dzięki temu ławę rustykaną dopasować można do indywidualnych potrzeb oraz upodobań.  Piękna prezencja i solidna jakość oraz funkcjonalność to tylko nieliczne zalety mebli woskowanych powstających z miłości i pasji do drewna.