Solidne Krzesła drewniane retro

Jedną z pozycji, jaką przyjmujemy, jest pozycja siedząca.  Do przyjęcia takiej pozycji zazwyczaj wykorzystujemy fotel lub krzesło.  W naszej ofercie  nie mogło zabraknąć drewnianych krzeseł retro. Z dbałością o każdy fragment mebla stworzyliśmy kilka rodzajów krzeseł woskowanych. Ponieważ nasze krzesła sosnowe stanowią doskonałe uzupełnienie do stołów z litego drewna.

Wszystkie modele cechuje ciekawe wzornictwo i wykorzystanie ekologicznych materiałów.  Ponieważ krzesła woskowane wykonujemy z litego drewna i wykańczamy woskiem naturalnym. Wosk chroni krzesło przed wilgocią i zabrudzeniami. Do wyboru pozostawiamy Wam kolor mebla, co daje możliwość zakupu tego, który najbardziej odpowiada Waszym upodobaniom i będzie pięknie komponować się w Waszych wnętrzach.

Meble woskowane są produktem polskim. Powstają w okolicach Krakowa, gdzie, do pracy podchodzi się z pasją i zamiłowaniem.

W naszej ofercie znajdziecie drewniane meble do jadalni jak krzesła rustykalne i stoły z drewna, witryny w góralskim stylu i regały prowansalskie. Ponieważ wszystko co potrzeba byśmy mogli stworzyć niepowtarzalne i piękne wnętrze. Solidne krzesła drewniane retro to ciekawe uzupełnienie kawiarni i restauracji.

Meble sosnowe w starym stylu. Sprawdź! Meble które cechuje solidność i trwałość. Wysokiej jakości surowce. Ponieważ piękno i komfort jest dla nas najważniejsze.