Skrzynie ozdobne drewniane woskowane

Skrzynie ozdobne drewniane i kufry znamy już od starożytności. Używaliśmy ich do przechowywania odzieży, bielizny pościelowej i tkanin, a także do składowania posagu panny młodej i dokumentów, żywności i kosztowności. Najczęściej służyły w podróży, stąd też były to  meble  zawsze przystosowanym do przenoszenia.
W naszym asortymencie znajdziecie ozdobnie wykończone skrzynie w rustykalnym stylu.  Ręcznie robione i specjalnie postarzane  zdobienia nadają im niepowtarzalnego wyglądu i uroku.
Solidne wykonanie z litego drewna sosnowego i naturalne składniki wykończenia czyni je meblami trwałymi i ekologicznymi.

Nasze skrzynie ozdobne drewniane możemy użyć  jako stolik kawowy, który udekoruje Wasz salon. Możemy ustawić je w przedpokoju czy korytarzu gdzie można usiąść i zdjąć obuwie. W pokoju dziecięcym polecamy na zabawki czy inne skarby.
Wykorzystaj potencjał ukryty w rustykalnym kufrze, możliwości jest wiele.
W naszej palecie barw dobierzecie kolor, który sprawi że drewniana skrzynia wpasuje się stylistycznie w Wasze wnętrza.

Polecamy odcienie bieli, dzięki którym powiększymy nasze wnętrze. Ozdobne skrzynie białe w kilku wymiarach to dekoracja, którą możemy wszędzie ustawić.  Kufry z drewna wspaniale sprawdzają się jako eleganckie i wielofunkcyjne meble do różnych pomieszczeń. Szczególnie pasują w  przedpokojach i sieni.

Nasze skrzynie rustykalne uwielbiają towarzystwo roślin i dlatego świetnie sprawdzą się również na tarasie.

Oprócz klasycznego woskowania polecamy szczotkowanie skrzyni, dzięki czemu dodatkowo dodamy jej lat i uroku. Skrzynie strukturyzowane będą ozdobą Waszego wnętrza i nikt nie przejdzie obok nich obojętnie.

Nasze skrzynie sosnowe dobrze czują się w towarzystwie pięknych i wygodnych sof i foteli. Pomogą zaaranżować przestrzeń Waszego salonu.