Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 25,00 

Pielęgnacja mebli

Emulsja do pielęgnacji mebli

25,00 

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 25,00 

25,00 

Dostawa towaru

1.Odbiór osobisty

Po uprzednim ustaleniu z działem handlowym, Klient może odebrać osobiście swój zamówiony towar, który znajduje się w magazynie, w siedzibie firmy. Zamówienie zostaje odpowiednio przygotowane i zabezpieczone do odbioru. Na miejscu przed odebraniem towaru, Klient ma prawo do tego by dokładnie sprawdzić mebel i upewnić się czy nie ma uszkodzeń.

2.Dostawa transportem producenta

Transport firmowy, wyklucza różnego rodzaju przeładunki jak to jest w przypadku firm kurierskich i daje całkowitą gwarancję bezpieczeństwa.

3.Dostawa za pośrednictwem firmy kurierskiej

W przypadku, gdy nie jest możliwe zorganizowanie wysyłki za pośrednictwem transportu producenta, w wyjątkowych sytuacjach zamówienia wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Kierowca nie wnosi towaru!

Metody płatności

1. Płatność elektroniczna Payu

2.Przedpłata na konto firmowe

a) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty ok 30% wartości zamówienia. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy odbiorze towaru.

b) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty całej wartości zamówienia na rachunek bankowy.

3. Za pobraniem

Klient składając zamówienie wpłaca zaliczkę w wysokości ok. 30% wartości zamówienia gotówką bądź przelewem na rachunek bankowy. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy dostawie kierowcy firmy Meblo-Wosk lub kurierowi.

4. Sprzedaż na raty w systemie Raty PayU

To szybki i bezpieczny sposób na zakup w systemie ratalnym. PayU oferuje szybką weryfikację zdolności kredytowej jak również korzystne warunki zawieranej umowy. Więcej informacji na temat rat PayU można uzyskać na stronie Raty Dla Ciebie

Porozmawiaj ze specjalistą

+48 577 440 783

Emulsja do pielęgnacji mebli

Emulsja do pielęgnacji mebli  to niezawodny sposób na codzienne sprzątanie i odświeżanie mebli. Emulsja niezwykle skutecznie usuwa zabrudzenia, czyści, pielęgnuje i chroni powierzchnie mebli drewnianych.

Nadaje powierzchniom doskonały półmatowy połysk uwydatniając ich naturalne piękno.

Nie pozostawia zacieków i smug.

Dzięki zawartości wosku pszczelego regeneruje i nabłyszcza czyszczone powierzchnie. Produkt posiada właściwości antystatyczne dzięki czemu zmniejsza ponowne osiadanie kurzu. Pozostawia przyjemny, zapach.

Pojemność: 250 ml

Sposób użycia:

Wstrząsnąć przed użyciem. Nanieść niewielką ilość preparatu na ściereczkę i równomiernie rozprowadzić na powierzchni. Następnie polerować do uzyskania połysku. Przed zastosowaniem należy wykonać próbę oddziaływania na meble.

Podczas pielęgnacji i czyszczenia drewnianych mebli woskowanych pierwszą najważniejszą zasadą o jakiej musimy pamiętać jest unikanie zbyt dużej ilości wilgoci. Jest to bardzo istotne, ponieważ jakikolwiek, nawet najmniejszy nadmiar wody, może doprowadzić do stałego zniszczenia powierzchni naszych mebli, ponieważ stanie się wtedy chropowata i tak jakby „pomarszczona”. Usunięcie lub zniwelowanie tego typu uszkodzeń jest praktycznie niemożliwe. Dlatego też warto pamiętać, o tej kwestii podczas codziennego sprzątania. Zamiast wody, zaleca się używanie specjalnych środków do czyszczenia drewnianych powierzchni, które wzbogacone są w liczne składniki chroniące i wzmacniające drewno.

Zobacz również nasze sosnowe meble w klasycznym stylu.

Waga 1 kg
Brak dodatkowych informacji na temat tego produktu.