Lustra drewniane woskowane

Lustro to element niezbędny w każdej garderobie oraz hallu. Dzięki niemu możemy nie tylko sprawdzić jak prezentujemy się w danym stroju, czy fryzurze, ale także optycznie powiększyć pomieszczenie. Niewątpliwie najważniejsza częścią lutra jest szkło – to ono odgrywa rolę funkcjonalną, nie możemy jednak zapomnieć o ramie, która ma ogromne znaczenie pod względem ogólnej estetyki lustra.
Toaletki i konsole coraz śmielej wkraczają do polskich sypialni, Nie są wprawdzie tak często kupowane, jak meble podstawowe do tego wnętrza, czyli łóżka drewniane, szafki nocne czy szafy woskowane, niemniej zainteresowanie nimi zauważalnie rośnie
W naszej ofercie znajdą Państwo przepiękne, drewniane, dodatkowo woskowane lustra, które nadadzą pomieszczeniu uroku i elegancji. Wykonane zostały ze stuprocentowo naturalnego drewna, które cechuje się wysoką jakością, trwałością oraz stabilnością. Drewno to także materiał posiadający właściwości antystatyczne, dzięki czemu, w odróżnieniu od innych surowców niemal nie przyciąga kurzu.
Gorąco zachęcamy do zapoznania się także z innymi meblami naszego wykonania, wśród nich znajdą Państwo: szafy, komody, stoły, ławy, biurka, krzesła, a także wiele innych, dzięki którym oryginalnie można wyposażyć dom. W razie potrzeby służymy radą i informacją. Wszelkie niezbędne dane zamieszczone są w zakładce Kontakt.