Lustra w drewnianej ramie

Lustro to element niezbędny w każdej garderobie oraz hallu. Dzięki niemu możemy nie tylko sprawdzić jak prezentujemy się w danym stroju, czy fryzurze, ale także optycznie powiększyć pomieszczenie. Niewątpliwie najważniejszą częścią lutra jest szkło – to ono odgrywa rolę funkcjonalną. Nie możemy jednak zapomnieć o ramie, która ma ogromne znaczenie pod względem ogólnej estetyki.

Toaletki i konsole coraz śmielej wkraczają do polskich sypialni. Nie są wprawdzie tak często kupowane, jak  łóżka drewniane i szafki nocne czy szafy woskowane, niemniej zainteresowanie nimi zauważalnie rośnie.

W naszej ofercie znajdą Państwo przepiękne,  woskowane lustra w drewnianej ramie. Dzięki nim nadamy pomieszczeniu uroku i elegancji. Wykonujemy je ze stuprocentowo naturalnego drewna, które cechuje się wysoką jakością. Nasze lustra rustykalne wykonujemy starannie i z dbałością o najmniejszy detal. Drewno to także materiał posiadający właściwości antystatyczne. W odróżnieniu od innych surowców niemal nie przyciąga kurzu.

Gorąco zachęcamy do zapoznania się także z innymi meblami naszego wykonania. U nas znajdziecie: szafy drewniane i komody sosnowe, stoły rustykalneławy do salonu, biurka młodzieżowe i krzesła z drewna, a także wiele innych, dzięki którym oryginalnie można wyposażyć dom. W razie potrzeby służymy radą i informacją. Wszelkie niezbędne dane zamieszczone są w zakładce Kontakt.