Witryny drewniane woskowane

Drewniana witryna to mebel, w którym eksponujemy nasze cenne i drogie pamiątki, bogate książki czy porcelanowe zastawy stołowe.  Niezależnie czy mamy witrynę w salonie, czy w biurze/gabinecie, zawsze powinna być solidna. Wykonujemy ją z litego drewna sosnowego. Nasze witryny znane są z wytrzymałości, gdyż w końcu przewidziane są do znacznych obciążeń, zapewniając nam bezpieczeństwo w ich użytkowaniu. W naszym asortymencie znajdą Państwo witryny drewniane, które wykańczamy na wiele sposobów. Zarówno te pasujące do wnętrz nowoczesnych jak również do stylu rustykalnego i prowansalskiego. Dzięki pięknym ozdobnym filunkom na bokach, witryna rustykalna dopasuje się do każdego wnętrza. Dzięki nim w łatwy sposub utrzymamy porządek.

Witryny drewniane woskowane wyposażamy w  drewniane szuflady i półki. Dostarczamy je w całości zmontowane. Witryny drewniane wykonujemy z przeszklonymi drzwiami, dzięki którym nasze cenne pamiątki  są chronione przed dziećmi oraz kurzem.

Decydujemy się na zakup witryn drewnianych woskowanych również z powodu elastycznego charakteru tego materiału pod względem użytkowania. Dlatego defekty powstałe w wyniku codziennej eksploatacji możemy w szybki i prosty sposób naprawić, usuwając niedoskonałości.