Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 6 100,00 

Kredensy, Nowości, Witryny

Biblioteczka w stylu rustykalnym VIT 18

6 100,00 6 710,00 

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 6 100,00 

6 100,00 

  • Dostawa: w całości mebel nie wymaga montażu
  • Mebel ekologiczny: produkowany w Polsce
  • Termin realizacji: 2-8 tygodni
  • Materiał: Drewno sosnowe
  • Transport: odbioru osobistego, transport firmowy
  •  Gwarancja: 2 lata
  • Kolekcja: Cera

 

K01 - jasny woskK01 - jasny woskK01 - jasny woskK02 - ciemny woskK02 - ciemny woskK02 - ciemny woskK03 - biała patynaK03 - biała patynaK03 - biała patynaK09 - wosk bezbarwnyK09 - wosk bezbarwnyK09 - wosk bezbarwnyK13 - bielonyK13 - bielonyK13 - bielonyK15 - brunatny woskK15 - brunatny woskK15 - brunatny woskK16 - antyczna bielK16 - antyczna bielK16 - antyczna bielK17 - biały woskK17 - biały woskK17 - biały wosk
K01 Jasny woskK01 Jasny woskK01 Jasny woskK02 Ciemny woskK02 Ciemny woskK02 Ciemny woskK03 Biała patynaK03 Biała patynaK03 Biała patynaK09 Wosk bezbarwnyK09 Wosk bezbarwnyK09 Wosk bezbarwnyK13 BielonyK13 BielonyK13 BielonyK15 Brunatny woskK15 Brunatny woskK15 Brunatny woskK16 Antyczna bielK16 Antyczna bielK16 Antyczna bielK17 Biały woskK17 Biały woskK17 Biały wosk
Wyczyść

Dostawa towaru

1.Odbiór osobisty

Po uprzednim ustaleniu z działem handlowym, Klient może odebrać osobiście swój zamówiony towar, który znajduje się w magazynie, w siedzibie firmy. Zamówienie zostaje odpowiednio przygotowane i zabezpieczone do odbioru. Na miejscu przed odebraniem towaru, Klient ma prawo do tego by dokładnie sprawdzić mebel i upewnić się czy nie ma uszkodzeń.

2.Dostawa transportem producenta

Transport firmowy, wyklucza różnego rodzaju przeładunki jak to jest w przypadku firm kurierskich i daje całkowitą gwarancję bezpieczeństwa.

3.Dostawa za pośrednictwem firmy kurierskiej

W przypadku, gdy nie jest możliwe zorganizowanie wysyłki za pośrednictwem transportu producenta, w wyjątkowych sytuacjach zamówienia wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Kierowca nie wnosi towaru!

Metody płatności

1. Płatność elektroniczna Payu

2.Przedpłata na konto firmowe

a) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty ok 30% wartości zamówienia. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy odbiorze towaru.

b) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty całej wartości zamówienia na rachunek bankowy.

3. Za pobraniem

Klient składając zamówienie wpłaca zaliczkę w wysokości ok. 30% wartości zamówienia gotówką bądź przelewem na rachunek bankowy. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy dostawie kierowcy firmy Meblo-Wosk lub kurierowi.

4. Sprzedaż na raty w systemie Raty PayU

To szybki i bezpieczny sposób na zakup w systemie ratalnym. PayU oferuje szybką weryfikację zdolności kredytowej jak również korzystne warunki zawieranej umowy. Więcej informacji na temat rat PayU można uzyskać na stronie Raty Dla Ciebie

Porozmawiaj ze specjalistą

+48 577 440 783

Duża drewniana biblioteczka VIT 18

Duża drewniana biblioteczka VIT18 zaaranżuje każde wnętrze naszego domu, czy też mieszkania. Witrynę z kolekcji Cera wykonujemy w 100 % z litego drewna sosnowego. Dno szuflad wypełniliśmy sklejką. Plecy w górnej części wykańczamy boazerią, a dolną część płytą HDF.  Dlatego mebel zachwyca wyjątkowym wyglądem, który nawiązuje do stylu rustykalnego. Kredensy rustykalne CERA wykańczamy naturalnym woskiem pszczelim, który majestatycznie podkreśla usłojenie drewna sosnowego. Dlatego też powierzchnia mebli jest gładka, aksamitna i bardzo łatwa w utrzymaniu czystości.

Parametry kredensu:

-Wysokość: 195 cm
-Szerokość: 215 cm
-Głębokość: 57 cm
Podany wymiar to wymiar zewnętrzny, z wystającymi wieńcami.

Duża biblioteczka VIT 18 składa się z dwóch elementów: pierwsza część – górna – posiada podwójne drzwiczki przeszklone z ozdobną kratką, za którymi umieściliśmy półki. Drugą częścią – dolną jest komoda, posiadająca cztery pojemne szuflady, pod którymi znajduje się czworo drzwiczek, z półką w środku. Wszystkie szuflady wysuwane są na drewnianych prowadnicach. Nasze rustykalne meble wzbogacone są w metalowe uchwyty i zawiasy postarzane, które wykonują nasi kowale.

Możliwość zmiany koloru sprawdź nasz wzornik kolorów

Możliwość zmiany okuć meblowych.

Czy jest coś bardziej satysfakcjonującego dla miłośnika książek niż własna, przestronna biblioteczka? Duża, drewniana biblioteczka to nie tylko praktyczny element wyposażenia domu, ale również istotny detal, który wprowadza ciepło, styl i klasę do każdego wnętrza. Nasza przeszklona witryna VIT18 to doskonały wybór dla osób poszukujących miejsca na swoje zbiory książek, pamiątek, czy bibelotów.

Dodatkowe informacje:

Przy zakupie mebli sosnowych w białych odcieniach z upływem czasu, mogą pojawić się żółte przebarwienia w miejscach sęków i słoi drewna. W przypadku naturalnych mebli sosnowych jest to naturalny proces i nieodwracalny.  Wpływają na to różne czynniki min zbyt wysoka lub niska temperatura, nasłonecznienie, wilgotność powietrza.

Kolory na zdjęciach mogą odbiegać od rzeczywistych kolorów ze względu na kalibrację monitorów oraz proces robienia zdjęć.

Waga 160 kg
Wymiary 57 × 215 × 195 cm
Materiał

Stan produktu

Kolor korpusu

Gwarancja

Kolekcja

Termin realizacji

Pomieszczenie

Kolor blatów

K01 Jasny woskK02 Ciemny woskK03 Biała patynaK09 Wosk bezbarwnyK13 BielonyK15 Brunatny woskK16 Antyczna bielK17 Biały wosk

Brak dodatkowych informacji na temat tego produktu.

Może spodoba się również…