Witryny

Witryna woskowana VIT 107

1 759,50 1 934,60 

  • Dostawa: w całości mebel nie wymaga montażu
  • Mebel ekologiczny: produkowany w Polsce
  • Termin realizacji: 2-8 tygodni
  • Materiał: Drewno sosnowe
  • Transport: odbioru osobistego, transport firmowy
  •  Gwarancja: 2 lata
  • Kolekcja: Slim

 

K01 - jasny woskK01 - jasny woskK01 - jasny woskK02 - ciemny woskK02 - ciemny woskK02 - ciemny woskK03 - biała patynaK03 - biała patynaK03 - biała patynaK09 - wosk bezbarwnyK09 - wosk bezbarwnyK09 - wosk bezbarwnyK13 - bielonyK13 - bielonyK13 - bielonyK15 - brunatny woskK15 - brunatny woskK15 - brunatny woskK16 - antyczna bielK16 - antyczna bielK16 - antyczna bielK17 - biały woskK17 - biały woskK17 - biały wosk
Wyczyść

Dostawa towaru

1.Odbiór osobisty

Po uprzednim ustaleniu z działem handlowym, Klient może odebrać osobiście swój zamówiony towar, który znajduje się w magazynie, w siedzibie firmy. Zamówienie zostaje odpowiednio przygotowane i zabezpieczone do odbioru. Na miejscu przed odebraniem towaru, Klient ma prawo do tego by dokładnie sprawdzić mebel i upewnić się czy nie ma uszkodzeń.

2.Dostawa transportem producenta

Transport firmowy, wyklucza różnego rodzaju przeładunki jak to jest w przypadku firm kurierskich i daje całkowitą gwarancję bezpieczeństwa.

3.Dostawa za pośrednictwem firmy kurierskiej

W przypadku, gdy nie jest możliwe zorganizowanie wysyłki za pośrednictwem transportu producenta, w wyjątkowych sytuacjach zamówienia wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Kierowca nie wnosi towaru!

Metody płatności

1. Płatność elektroniczna Payu

2.Przedpłata na konto firmowe

a) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty ok 30% wartości zamówienia. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy odbiorze towaru.

b) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty całej wartości zamówienia na rachunek bankowy.

3. Za pobraniem

Klient składając zamówienie wpłaca zaliczkę w wysokości ok. 30% wartości zamówienia gotówką bądź przelewem na rachunek bankowy. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy dostawie kierowcy firmy Meblo-Wosk lub kurierowi.

4. Sprzedaż na raty w systemie Raty PayU

To szybki i bezpieczny sposób na zakup w systemie ratalnym. PayU oferuje szybką weryfikację zdolności kredytowej jak również korzystne warunki zawieranej umowy. Więcej informacji na temat rat PayU można uzyskać na stronie Raty Dla Ciebie

Rustykalna witryna sosnowa VIT 107

Z CZEGO WYKONUJEMY WITRYNY?

Witrynę z kolekcji Slim  wykonujemy w 100 % z litego drewna sosnowego.  Plecy wykańczamy boazerią. Witryna drewniana posiada w najniższej części cztery okrągłe kule toczone służące jako nóżki. Jeśli nie wiesz jaką witrynę wybrać do swojego wnętrza polecamy witryny woskowane. Ponieważ wosk chroni i konserwuje drewno. Podkreśla naturalne usłojenie i wprowadza ciepło w naszych mieszkaniach i domach.

Parametry witryny:

-Wysokość: 195 cm
-Szerokość: 107 cm
-Głębokość: 43 cm
-Waga: 70 kg
Podany wymiar to wymiar zewnętrzny, z wystającymi wieńcami.

CO WYRÓŻNIA TEN PRODUKT?

Rustykalna witryna sosnowa składa się z podwójnych, przeszklonych drzwi, za którymi znajdują się trzy półki. Posiada również dwie szuflady wysuwane na drewnianych prowadnicach. Dlatego mebel zachwyca nas wyjątkowym wyglądem, który nawiązuje do stylu rustykalnego. Niepowtarzalny efekt uzyskaliśmy poprzez piękne i delikatne wieńce. Meble Slim wykonujemy z prostymi bokami, dzięki czemu są lżejsze i tańsze. Aby utrzymać ten sam charakter, wygląd mebli woskowanych idzie również w parze z ich rozwiązaniami technicznymi. Szuflady nie posiadają prowadnic, choć ich brak nie utrudnia ich wysuwania.

Meble sosnowe wzbogacamy w postarzane uchwyty i zawiasy, które wykonują nasi kowale. Witryny w rustykalnym stylu doskonale współgrają z otoczeniem. Świetnie komponują się w współczesnych i nowoczesnych wnętrzach. Wykorzystuje się je jako biblioteczki. Pełnią funkcję regałów i regalików, na których z dumą prezentujemy książki i albumy czy pisma literackie.

 

FRONT

Liczba drzwi    2
Liczba szuflad  2

Proponowane przez nas rodzaje wybarwień:

Witrynę sosnową możemy wykończyć:
– naturalnym woskiem pszczelim, który podkreśla strukturę drewna
– białym kolorem w odcieniach K 03, K 13, K 16, K 17 + 10 %
– lakiery w odcieniu K 11 i K 14 dotyczą tylko blatów i siedzisk
– w surowym wydaniu

Nasza Firma posiada gamę 10 kolorów do wybarwienia drewna
W wersji podstawowej kolekcję Slim wykonujemy w kolorze K 01 – Jasny wosk, inaczej wosk miodowy

DODATKOWE OPCJE

– zmiana na kolekcje CERA

– zmiana okuć i uchwytów

W naszej ofercie znajdziecie wiele pięknych i ciekawych wzorów witryn i regałów w rustykalnym stylu.

Sosnowa witryna woskowana to prawdziwa ozdoba każdego pomieszczenia. Dlatego wśród naszych produktów znajdziecie modele różniące się wyglądem i konstrukcją. Dlatego proponujemy wyroby o odmiennych wymiarach, w postaci pojedynczego słupka, podwójnej bądź potrójnej konstrukcji z odpowiednią ilością drzwi uchylanych w prawą lub lewą stronę. Ponieważ wybór należy do Was i zależny jest od Waszych wnętrz. Dlatego każda witryna to doskonały sposób na urozmaicenie wnętrza o niebanalną formę czy styl.

Serdecznie zapraszamy!

Polecamy również klasyczne witryny sosnowe

 

 

 

Waga 70 kg
Wymiary 43 × 107 × 195 cm
Kolor korpusu

Gwarancja

Kolekcja

Materiał

Szerokość

Waga

Wysokość

Głębokość

Stan produktu

Termin realizacji

Pomieszczenie

Brak dodatkowych informacji na temat tego produktu.