Szafki wiszące

Szafka wisząca woskowana COS 09

684,00 752,40 

  • Dostawa: w całości mebel nie wymaga montażu
  • Mebel ekologiczny: produkowany w Polsce
  • Termin realizacji: 2-8 tygodni
  • Materiał: Drewno sosnowe
  • Transport: odbioru osobistego, transport firmowy
  •  Gwarancja: 2 lata
  • Kolekcja: Cera

 

K01 - jasny woskK01 - jasny woskK01 - jasny woskK02 - ciemny woskK02 - ciemny woskK02 - ciemny woskK03 - biała patynaK03 - biała patynaK03 - biała patynaK09 - wosk bezbarwnyK09 - wosk bezbarwnyK09 - wosk bezbarwnyK13 - bielonyK13 - bielonyK13 - bielonyK15 - brunatny woskK15 - brunatny woskK15 - brunatny woskK16 - antyczna bielK16 - antyczna bielK16 - antyczna bielK17 - biały woskK17 - biały woskK17 - biały wosk
Wyczyść

Dostawa towaru

1.Odbiór osobisty

Po uprzednim ustaleniu z działem handlowym, Klient może odebrać osobiście swój zamówiony towar, który znajduje się w magazynie, w siedzibie firmy. Zamówienie zostaje odpowiednio przygotowane i zabezpieczone do odbioru. Na miejscu przed odebraniem towaru, Klient ma prawo do tego by dokładnie sprawdzić mebel i upewnić się czy nie ma uszkodzeń.

2.Dostawa transportem producenta

Transport firmowy, wyklucza różnego rodzaju przeładunki jak to jest w przypadku firm kurierskich i daje całkowitą gwarancję bezpieczeństwa.

3.Dostawa za pośrednictwem firmy kurierskiej

W przypadku, gdy nie jest możliwe zorganizowanie wysyłki za pośrednictwem transportu producenta, w wyjątkowych sytuacjach zamówienia wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Kierowca nie wnosi towaru!

Metody płatności

1. Płatność elektroniczna Payu

2.Przedpłata na konto firmowe

a) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty ok 30% wartości zamówienia. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy odbiorze towaru.

b) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty całej wartości zamówienia na rachunek bankowy.

3. Za pobraniem

Klient składając zamówienie wpłaca zaliczkę w wysokości ok. 30% wartości zamówienia gotówką bądź przelewem na rachunek bankowy. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy dostawie kierowcy firmy Meblo-Wosk lub kurierowi.

4. Sprzedaż na raty w systemie Raty PayU

To szybki i bezpieczny sposób na zakup w systemie ratalnym. PayU oferuje szybką weryfikację zdolności kredytowej jak również korzystne warunki zawieranej umowy. Więcej informacji na temat rat PayU można uzyskać na stronie Raty Dla Ciebie

Sosnowa szafka wisząca COS 09

Z CZEGO WYKONUJEMY MEBEL?

Szafki wiszące z kolekcji Cera  wykonujemy w 100 % z litego drewna sosnowego. Wzbogacamy je w czarne i postarzane uchwyty i zawiasy, które wykonujemy w naszej firmie.

Sosnowa szafka wisząca posiada podwójne, przeszklone drzwiczki, za którymi znajduje się półeczka. W dolnej części znajdują się dwie niewielkie szufladki, wysuwane na drewnianych prowadnicach.

Paramerty szafki:

-Wysokość: 63 cm
-Szerokość:  80 cm
-Głębokość: 19 cm
-Waga: 20 kg
Podany wymiar to wymiar zewnętrzny, z wystającymi wieńcami.

Jeśli znudził się Wam wystrój Waszego wnętrza polecamy szafki wiszące w rustykalnym stylu. Ponieważ sprawdzą się wszędzie i w każdym pomieszczeniu. Dlatego szafka wisząca w białym kolorze rozjaśni ciemny i niewielki przedpokój. W naszym asortymencie dostępnych jest wiele półek drewnianych na ścianę w różnych stylach i kolorach, dzięki czemu zyskasz doskonały styl. Półki ścienne to dosyć niepozorne meble, ponieważ rola ich bardzo często jest niedoceniana. Najwyższa pora, aby to zmienić! Dlatego wykorzystajmy atrakcyjne wizualnie półki ozdobne. Dzięki nim z łatwością stworzysz praktyczne i piękne wnętrze.

Proponowane przez nas rodzaje wybarwień. Sosnowa szafka wisząca

Szafkę wiszącą sosnową możemy wykończyć:

– naturalnym woskiem pszczelim, który podkreśla strukturę drewna
– lakierem w odcieniach K 03, K 13, K 16, K 17 + 10 %
– lakiery w odcieniu K 11 i K 14 dotyczą tylko blatów i siedzisk +10%
– w surowym wydaniu

Nasza Firma posiada gamę 10 kolorów do wybarwienia drewna

W wersji podstawowej kolekcję Cera wykonujemy w kolorze K 01 – Jasny wosk

DODATKOWE OPCJE

– zmiana okuć

 

 

 

Waga 25 kg
Wymiary 19 × 80 × 63 cm
Kolor korpusu

Gwarancja

Kolekcja

Materiał

Szerokość

Waga

Wysokość

Głębokość

Stan produktu

Termin realizacji

Pomieszczenie

Brak dodatkowych informacji na temat tego produktu.