Komody, Szafki nocne

Komoda woskowana COM 15

701,00 772,00 

  • Dostawa: w całości mebel nie wymaga montażu
  • Mebel ekologiczny: produkowany w Polsce
  • Termin realizacji: 2-8 tygodni
  • Materiał: Drewno sosnowe
  • Transport: odbioru osobistego, transport firmowy
  •  Gwarancja: 2 lata
  • Kolekcja: Cera

 

K01 - jasny woskK01 - jasny woskK01 - jasny woskK02 - ciemny woskK02 - ciemny woskK02 - ciemny woskK03 - biała patynaK03 - biała patynaK03 - biała patynaK09 - wosk bezbarwnyK09 - wosk bezbarwnyK09 - wosk bezbarwnyK13 - bielonyK13 - bielonyK13 - bielonyK15 - brunatny woskK15 - brunatny woskK15 - brunatny woskK16 - antyczna bielK16 - antyczna bielK16 - antyczna bielK17 - biały woskK17 - biały woskK17 - biały wosk
K01 Jasny woskK01 Jasny woskK01 Jasny woskK02 Ciemny woskK02 Ciemny woskK02 Ciemny woskK03 Biała patynaK03 Biała patynaK03 Biała patynaK09 Wosk bezbarwnyK09 Wosk bezbarwnyK09 Wosk bezbarwnyK13 BielonyK13 BielonyK13 BielonyK15 Brunatny woskK15 Brunatny woskK15 Brunatny woskK16 Antyczna bielK16 Antyczna bielK16 Antyczna bielK17 Biały woskK17 Biały woskK17 Biały wosk
Wyczyść

Dostawa towaru

1.Odbiór osobisty

Po uprzednim ustaleniu z działem handlowym, Klient może odebrać osobiście swój zamówiony towar, który znajduje się w magazynie, w siedzibie firmy. Zamówienie zostaje odpowiednio przygotowane i zabezpieczone do odbioru. Na miejscu przed odebraniem towaru, Klient ma prawo do tego by dokładnie sprawdzić mebel i upewnić się czy nie ma uszkodzeń.

2.Dostawa transportem producenta

Transport firmowy, wyklucza różnego rodzaju przeładunki jak to jest w przypadku firm kurierskich i daje całkowitą gwarancję bezpieczeństwa.

3.Dostawa za pośrednictwem firmy kurierskiej

W przypadku, gdy nie jest możliwe zorganizowanie wysyłki za pośrednictwem transportu producenta, w wyjątkowych sytuacjach zamówienia wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Kierowca nie wnosi towaru!

Metody płatności

1. Płatność elektroniczna Payu

2.Przedpłata na konto firmowe

a) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty ok 30% wartości zamówienia. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy odbiorze towaru.

b) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty całej wartości zamówienia na rachunek bankowy.

3. Za pobraniem

Klient składając zamówienie wpłaca zaliczkę w wysokości ok. 30% wartości zamówienia gotówką bądź przelewem na rachunek bankowy. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy dostawie kierowcy firmy Meblo-Wosk lub kurierowi.

4. Sprzedaż na raty w systemie Raty PayU

To szybki i bezpieczny sposób na zakup w systemie ratalnym. PayU oferuje szybką weryfikację zdolności kredytowej jak również korzystne warunki zawieranej umowy. Więcej informacji na temat rat PayU można uzyskać na stronie Raty Dla Ciebie

Stylowa szafka nocna drewniana COM 15

Z CZEGO WYKONUJEMY MEBEL?

Komodę rustykalną z kolekcji CERA – wykonujemy z litego drewna sosnowego. Wykończenie jej to ekologiczny naturalny wosk pszczeli, który majestatycznie podkreśla ubarwienie słoi drewna sosnowego. Dlatego też powierzchnia komody jest gładka i aksamitna oraz bardzo łatwa w utrzymaniu czystości. Dno szuflad wypełniamy sklejką sosnową, a plecy wykańczamy pilśnią.  Stylowa szafka nocna drewniana posiada w najniższej części cztery okrągłe kule toczone służące jako nóżki. Niepowtarzalny efekt został uzyskany poprzez piękne delikatne wieńce i piękne wyrzeźbione filunki na bocznych ścianach.

Parametry komody:

-Wysokość: 60 cm
-Szerokość: 50 cm
-Głębokość: 43 cm
-Waga: 30 kg

Podany wymiar to wymiar zewnętrzny, z wystającymi wieńcami u dołu mebla.

CO WYRÓŻNIA TEN PRODUKT?

Składa się z szufladki, która wysuwa się na drewnianych prowadnicach, oraz z drzwiczek.

Do wyboru prawa i lewa wersja, w zależności od tego po której stronie łóżka chcecie ją ustawić. Aby utrzymać ten sam charakter, wygląd mebli woskowanych idzie również w parze z ich rozwiązaniami technicznymi. Szuflady nie posiadają prowadnic, choć ich brak nie utrudnia ich wysuwania.

ELEMENTY ZDOBIENIOWE ?

Szafki nocne drewniane wzbogacamy w metalowe uchwyty i  postarzane zawiasy, które wykonują w naszej firmie nasi kowale.

Mamy przyjemność zaprezentować państwu drewnianą komodę COM 15, która została wykonana bardzo starannie, z niezwykłą precyzją i dokładnością, dbałością o wszelkie szczegóły. W dobie XXI w., komody cieszą się niezwykłą popularnością, ze względu na swoją funkcjonalność oraz design. Historia komód sięga dalekich czasów, gdzie komody były głównie kojarzone z bieliźniarkami, meblami przyciężkimi przeznaczonymi na przechowywanie domowych prześcieradeł, wykrochmalonych obrusów i ścierek.

Dzisiaj komody poszerzają swoje horyzonty, tak więc możemy przechowywać w niej wszystko, co zapragniemy. Komoda swoim stylem, i gustownym szykiem jest dla naszego oka urozmaiceniem, czymś, co budzi w nas piękno i wypełnia nasz salon, kuchnię, sypialnię czy przedpokój w sposób niespotykany. Komody wracają w wielkim stylu i zajmują jedno z czołowych miejsc w naszych domach.

Proponowane przez nas rodzaje wybarwień
Komodę sosnową wykańczamy:

– naturalnym woskiem pszczelim, który podkreśla strukturę drewna
– zmiana na odcień K 03, K 13, K 16, K 17 + 10 %
– lakiery w odcieniu K 11 i K 14 dotyczą tylko blatów i siedzisk
– w surowym wydaniu

Nasza Firma posiada gamę 14 kolorów do wybarwienia drewna

DODATKOWE OPCJE

  • prowadnice metalowe
  • zamiana na kolekcje SLIM
  • zmiana okuć i uchwytów

 

Z całą pewnością takie meble posłużą Państwu przez wiele lat.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą kolekcją, jak i do zakupu mebli.

Polecamy również klasyczne komody drewniane.

Przy zakupie mebli sosnowych w białych odcieniach z upływem czasu, mogą pojawić się żółte przebarwienia w miejscach sęków i słoi drewna. W przypadku naturalnych mebli sosnowych jest to naturalny proces i nieodwracalny.  Wpływają na to różne czynniki min zbyt wysoka lub niska temperatura, nasłonecznienie, wilgotność powietrza.

Waga 30 kg
Wymiary 43 × 50 × 60 cm
Kolor korpusu

Gwarancja

Kolekcja

Materiał

Szerokość

Waga

Wysokość

Głębokość

Stan produktu

Termin realizacji

Pomieszczenie

Kolor blatów

K01 Jasny woskK02 Ciemny woskK03 Biała patynaK09 Wosk bezbarwnyK13 BielonyK15 Brunatny woskK16 Antyczna bielK17 Biały wosk

Brak dodatkowych informacji na temat tego produktu.