Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 1 350,00 

Łóżka

Nowoczesne łóżko drewniane ACC 09

PROMOCJA -10%

1 350,00 2 393,00 

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 1 350,00 

1 350,00 

  • Dostawa: w elementach do montażu
  • Mebel ekologiczny: produkowany w Polsce
  • Termin realizacji: 2-8 tygodni
  • Materiał: Drewno sosnowe
  • Transport: odbioru osobistego, transport firmowy
  •  Gwarancja: 2 lata
  • Kolekcja: Pelle

 

K01 - jasny woskK01 - jasny woskK01 - jasny woskK02 - ciemny woskK02 - ciemny woskK02 - ciemny woskK03 - biała patynaK03 - biała patynaK03 - biała patynaK09 - wosk bezbarwnyK09 - wosk bezbarwnyK09 - wosk bezbarwnyK13 - bielonyK13 - bielonyK13 - bielonyK15 - brunatny woskK15 - brunatny woskK15 - brunatny woskK16 - antyczna bielK16 - antyczna bielK16 - antyczna bielK17 - biały woskK17 - biały woskK17 - biały wosk
Wyczyść

Dostawa towaru

1.Odbiór osobisty

Po uprzednim ustaleniu z działem handlowym, Klient może odebrać osobiście swój zamówiony towar, który znajduje się w magazynie, w siedzibie firmy. Zamówienie zostaje odpowiednio przygotowane i zabezpieczone do odbioru. Na miejscu przed odebraniem towaru, Klient ma prawo do tego by dokładnie sprawdzić mebel i upewnić się czy nie ma uszkodzeń.

2.Dostawa transportem producenta

Transport firmowy, wyklucza różnego rodzaju przeładunki jak to jest w przypadku firm kurierskich i daje całkowitą gwarancję bezpieczeństwa.

3.Dostawa za pośrednictwem firmy kurierskiej

W przypadku, gdy nie jest możliwe zorganizowanie wysyłki za pośrednictwem transportu producenta, w wyjątkowych sytuacjach zamówienia wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Kierowca nie wnosi towaru!

Metody płatności

1. Płatność elektroniczna Payu

2.Przedpłata na konto firmowe

a) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty ok 30% wartości zamówienia. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy odbiorze towaru.

b) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty całej wartości zamówienia na rachunek bankowy.

3. Za pobraniem

Klient składając zamówienie wpłaca zaliczkę w wysokości ok. 30% wartości zamówienia gotówką bądź przelewem na rachunek bankowy. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy dostawie kierowcy firmy Meblo-Wosk lub kurierowi.

4. Sprzedaż na raty w systemie Raty PayU

To szybki i bezpieczny sposób na zakup w systemie ratalnym. PayU oferuje szybką weryfikację zdolności kredytowej jak również korzystne warunki zawieranej umowy. Więcej informacji na temat rat PayU można uzyskać na stronie Raty Dla Ciebie

Porozmawiaj ze specjalistą

+48 577 440 783

Nowoczesne łóżko drewniane ACC 09

Zadbaj o jak najbardziej komfortowe warunki i wybierz wygodne łóżko – naszą propozycją jest nowoczesne łóżko drewniane ACC 09 z kolekcji Pelle które zdobione jest tapicerowanym wezgłowiem z modnymi pionowymi pasami z ekoskóry. Model ten z powodzeniem sprawdzi się w sypialni małżonków i stanie się dla nich oazą spokoju oraz miejscem do regeneracji sił.

Parametry łóżka:

-Wysokość zagłówka: 115 cm

-Wysokość zanóżka: 40 cm
-Szerokość x długość:  90×200  160×200 180×200

Podany wymiar to wymiar materaca.

-Wysokość mocowania stelaża: 23 cm

-Wysokość boku: 40 cm
-Waga: 25 kg
-Głębokość całkowita: 225 cm

-Szerokość całkowita

Stylowe i eleganckie łóżko – wykonujemy z litego drewna sosnowego, wykańczamy go naturalnym woskiem na bazie wosku pszczelego, który majestatycznie podkreśla ubarwienie słoi drewna sosnowego. Dlatego też powierzchnia mebli jest gładka i aksamitna i bardzo łatwa w utrzymaniu czystości.

Łóżka w wymiarach 160×200 i 180×200 posiada listwę zabezpieczającą przed ciężarem, pod którą podkłada się klocek wspierający.

DODATKOWE OPCJE

Szuflada po łóżko:

wysokość: 22 cm

szerokość: 98/150/198 cm

długość:  60 cm

Rama łóżka nie posiada stelaża i materaca – Dlatego wysokiej jakości stelaże i materace znajdą państwo w naszych produktach.

Polecamy również klasyczne łóżka z litego drewna.

Przy zakupie mebli sosnowych w białych odcieniach z upływem czasu, mogą pojawić się żółte przebarwienia w miejscach sęków i słoi drewna. W przypadku naturalnych mebli sosnowych jest to naturalny proces i nieodwracalny.  Wpływają na to różne czynniki min zbyt wysoka lub niska temperatura, nasłonecznienie, wilgotność powietrza.

Kolory na zdjęciach mogą odbiegać od rzeczywistych kolorów ze względu na kalibrację monitorów oraz proces robienia zdjęć.

 

Brak dodatkowych informacji na temat tego produktu.

Może spodoba się również…