Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 388,00 

Łóżka

Szuflada pod łóżko woskowana SUF 01

388,00 649,00 

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 388,00 

388,00 

  • Dostawa: w całości mebel nie wymaga montażu
  • Mebel ekologiczny: produkowany w Polsce
  • Termin realizacji: 2-8 tygodni
  • Materiał: Drewno sosnowe
  • Transport: odbioru osobistego, transport firmowy
  •  Gwarancja: 2 lata
  • Kolekcja: Cera

 

K01 - jasny woskK01 - jasny woskK01 - jasny woskK02 - ciemny woskK02 - ciemny woskK02 - ciemny woskK03 - biała patynaK03 - biała patynaK03 - biała patynaK09 - wosk bezbarwnyK09 - wosk bezbarwnyK09 - wosk bezbarwnyK13 - bielonyK13 - bielonyK13 - bielonyK15 - brunatny woskK15 - brunatny woskK15 - brunatny woskK16 - antyczna bielK16 - antyczna bielK16 - antyczna bielK17 - biały woskK17 - biały woskK17 - biały wosk
Wyczyść

Dostawa towaru

1.Odbiór osobisty

Po uprzednim ustaleniu z działem handlowym, Klient może odebrać osobiście swój zamówiony towar, który znajduje się w magazynie, w siedzibie firmy. Zamówienie zostaje odpowiednio przygotowane i zabezpieczone do odbioru. Na miejscu przed odebraniem towaru, Klient ma prawo do tego by dokładnie sprawdzić mebel i upewnić się czy nie ma uszkodzeń.

2.Dostawa transportem producenta

Transport firmowy, wyklucza różnego rodzaju przeładunki jak to jest w przypadku firm kurierskich i daje całkowitą gwarancję bezpieczeństwa.

3.Dostawa za pośrednictwem firmy kurierskiej

W przypadku, gdy nie jest możliwe zorganizowanie wysyłki za pośrednictwem transportu producenta, w wyjątkowych sytuacjach zamówienia wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Kierowca nie wnosi towaru!

Metody płatności

1. Płatność elektroniczna Payu

2.Przedpłata na konto firmowe

a) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty ok 30% wartości zamówienia. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy odbiorze towaru.

b) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty całej wartości zamówienia na rachunek bankowy.

3. Za pobraniem

Klient składając zamówienie wpłaca zaliczkę w wysokości ok. 30% wartości zamówienia gotówką bądź przelewem na rachunek bankowy. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy dostawie kierowcy firmy Meblo-Wosk lub kurierowi.

4. Sprzedaż na raty w systemie Raty PayU

To szybki i bezpieczny sposób na zakup w systemie ratalnym. PayU oferuje szybką weryfikację zdolności kredytowej jak również korzystne warunki zawieranej umowy. Więcej informacji na temat rat PayU można uzyskać na stronie Raty Dla Ciebie

Porozmawiaj ze specjalistą

+48 577 440 783

Szuflada pod łóżko drewniana SUF 01

Szuflady pod łóżko – wykonane są z litego drewna sosnowego, spół szuflady jest z płyty HDF. Wykończenie ich to ekologiczny naturalny wosk pszczeli, który majestatycznie podkreśla ubarwienie słoi drewna sosnowego. Dlatego też powierzchnia mebli jest gładka i aksamitna i bardzo łatwa w utrzymaniu czystości.

Parametry szuflady- szuflada pod łóżko :

Wysokość: 22 cm
Szerokość: 98 cm/150 cm/ 198 cm
Głębokość: 60 cm
-Waga: 40 kg

Szuflada pod łóżko jest wyposażona w cztery gumowe kółka, które ułatwiają wyciągnięcie szuflady spod łóżka.

Na całą szerokość łóżka zmieszczą się dwie małe szuflady o szer. 98 cm. Gdy mamy szafki nocne polecamy wybór szuflady o szer. 150 cm, gdy nie mamy szafek nocnych możemy sobie pozwolić na dużą szufladę na całą szerokość łóżka 198 cm. Duża szuflada o szer. 198 cm nie wchodzi pod łóżko ACC 08.

W czasach naszych babć i pradziadków szuflady na pościel cieszyły się dużym powodzeniem, były nieodłącznym elementem wyposażenia sypialni. Przechowywano w nich różne rzeczy. Później przyszła moda na różnego rodzaju pojemniki i pokrowce. Jednak szuflady znów wracają, stają się modne, zwracają uwagę i przykuwają wzrok. Dlatego też naszej ofercie nie może zabraknąć sosnowej szuflady pod łóżko SUF 01.

Gdy mamy już łóżko i szuflady pod nie polecamy wysokiej jakości  stelaże i materace –znajdą państwo w naszych produktach.

Polecamy również klasyczne łóżka z litego drewna.

Przy zakupie mebli sosnowych w białych odcieniach z upływem czasu, mogą pojawić się żółte przebarwienia w miejscach sęków i słoi drewna. W przypadku naturalnych mebli sosnowych jest to naturalny proces i nieodwracalny.  Wpływają na to różne czynniki min zbyt wysoka lub niska temperatura, nasłonecznienie, wilgotność powietrza.

Kolory na zdjęciach mogą odbiegać od rzeczywistych kolorów ze względu na kalibrację monitorów oraz proces robienia zdjęć.

Brak dodatkowych informacji na temat tego produktu.

Może spodoba się również…