Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 1 520,00 

Kufry

Skrzynia woskowana COS 04

1 520,00 1 672,00 

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 1 520,00 

1 520,00 

 • Dostawa: w całości mebel nie wymaga montażu
 • Mebel ekologiczny: produkowany w Polsce
 • Termin realizacji: 2-8 tygodni
 • Materiał: Drewno sosnowe
 • Transport: odbioru osobistego, transport firmowy
 •  Gwarancja: 2 lata
 • Kolekcja: Cera

 

K01 - jasny woskK01 - jasny woskK01 - jasny woskK02 - ciemny woskK02 - ciemny woskK02 - ciemny woskK03 - biała patynaK03 - biała patynaK03 - biała patynaK09 - wosk bezbarwnyK09 - wosk bezbarwnyK09 - wosk bezbarwnyK13 - bielonyK13 - bielonyK13 - bielonyK15 - brunatny woskK15 - brunatny woskK15 - brunatny woskK16 - antyczna bielK16 - antyczna bielK16 - antyczna bielK17 - biały woskK17 - biały woskK17 - biały wosk
Wyczyść

Dostawa towaru

1.Odbiór osobisty

Po uprzednim ustaleniu z działem handlowym, Klient może odebrać osobiście swój zamówiony towar, który znajduje się w magazynie, w siedzibie firmy. Zamówienie zostaje odpowiednio przygotowane i zabezpieczone do odbioru. Na miejscu przed odebraniem towaru, Klient ma prawo do tego by dokładnie sprawdzić mebel i upewnić się czy nie ma uszkodzeń.

2.Dostawa transportem producenta

Transport firmowy, wyklucza różnego rodzaju przeładunki jak to jest w przypadku firm kurierskich i daje całkowitą gwarancję bezpieczeństwa.

3.Dostawa za pośrednictwem firmy kurierskiej

W przypadku, gdy nie jest możliwe zorganizowanie wysyłki za pośrednictwem transportu producenta, w wyjątkowych sytuacjach zamówienia wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Kierowca nie wnosi towaru!

Metody płatności

1. Płatność elektroniczna Payu

2.Przedpłata na konto firmowe

a) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty ok 30% wartości zamówienia. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy odbiorze towaru.

b) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty całej wartości zamówienia na rachunek bankowy.

3. Za pobraniem

Klient składając zamówienie wpłaca zaliczkę w wysokości ok. 30% wartości zamówienia gotówką bądź przelewem na rachunek bankowy. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy dostawie kierowcy firmy Meblo-Wosk lub kurierowi.

4. Sprzedaż na raty w systemie Raty PayU

To szybki i bezpieczny sposób na zakup w systemie ratalnym. PayU oferuje szybką weryfikację zdolności kredytowej jak również korzystne warunki zawieranej umowy. Więcej informacji na temat rat PayU można uzyskać na stronie Raty Dla Ciebie

Porozmawiaj ze specjalistą

+48 577 440 783

Skrzynia drewniana COS 04

Skrzynia drewniana z kolekcji Cera wykonana jest w 100 % z litego drewna sosnowego. Dodatkową dekoracją są metalowe zdobienia, które wykonujemy i specjalnie postarzamy w naszej firmie.

Skrzynia z pierwszego zdjęcia jest w kolorze biały wosk K 17

Parametry skrzyni:

-Wysokość: 48 cm
-Szerokość: 126 cm
-Głębokość: 75 cm
-Waga: 50 kg
Podany wymiar to wymiar zewnętrzny, z wystającymi wieńcami u dołu mebla.

Skrzynia drewniana posiada wieko które otwiera się dwustronnie.

Drewniane skrzynie nigdy nie wychodzą z mody, ponieważ ten styl przyszedł do nas prosto z sielankowych miejsc, wsi. Dlatego w każdym domu było miejsce na taką skrzynię. Skrzynia taka pełniła bardzo praktyczną funkcję, jako przechowalnia pościeli, kołder, poduszek, poszew, obrusów, czy też kocy. Dzisiaj z powodzeniem można przechowywać w nich ubrania, zabawki dla dziecka oraz rozmaite książki, gazety, czy dekoracje.

Dodatkowe informacje:

Przy zakupie mebli sosnowych w białych odcieniach z upływem czasu, mogą pojawić się żółte przebarwienia w miejscach sęków i słoi drewna. W przypadku naturalnych mebli sosnowych jest to naturalny proces i nieodwracalny.  Ponieważ wpływają na to różne czynniki min zbyt wysoka lub niska temperatura, nasłonecznienie, wilgotność powietrza.

Kolory na zdjęciach mogą odbiegać od rzeczywistych kolorów ze względu na kalibrację monitorów oraz proces robienia zdjęć.

Brak dodatkowych informacji na temat tego produktu.

Może spodoba się również…

 • drewniana półka kuchenna na przyprawy
  Półki

  Półka woskowana COS 16

  479,00 
  Wybierz opcje
 • wygodna sofa nordic
  Fotele, Sofy

  Sofa NORDIC BLUVEL

  1 320,00 
  Wybierz opcje
 • woskowany kredens kuchenny
  Kredensy

  Kredens woskowany VIT 05

  3 550,00 
  Wybierz opcje