Kufry

Skrzynia woskowana COS 06

918,00 1 009,80 

  • Dostawa: w całości mebel nie wymaga montażu
  • Mebel ekologiczny: produkowany w Polsce
  • Termin realizacji: 2-8 tygodni
  • Materiał: Drewno sosnowe
  • Transport: odbioru osobistego, transport firmowy
  •  Gwarancja: 2 lata
  • Kolekcja: Cera

 

K01 - jasny woskK01 - jasny woskK01 - jasny woskK02 - ciemny woskK02 - ciemny woskK02 - ciemny woskK03 - biała patynaK03 - biała patynaK03 - biała patynaK09 - wosk bezbarwnyK09 - wosk bezbarwnyK09 - wosk bezbarwnyK13 - bielonyK13 - bielonyK13 - bielonyK15 - brunatny woskK15 - brunatny woskK15 - brunatny woskK16 - antyczna bielK16 - antyczna bielK16 - antyczna bielK17 - biały woskK17 - biały woskK17 - biały wosk
Wyczyść

Dostawa towaru

1.Odbiór osobisty

Po uprzednim ustaleniu z działem handlowym, Klient może odebrać osobiście swój zamówiony towar, który znajduje się w magazynie, w siedzibie firmy. Zamówienie zostaje odpowiednio przygotowane i zabezpieczone do odbioru. Na miejscu przed odebraniem towaru, Klient ma prawo do tego by dokładnie sprawdzić mebel i upewnić się czy nie ma uszkodzeń.

2.Dostawa transportem producenta

Transport firmowy, wyklucza różnego rodzaju przeładunki jak to jest w przypadku firm kurierskich i daje całkowitą gwarancję bezpieczeństwa.

3.Dostawa za pośrednictwem firmy kurierskiej

W przypadku, gdy nie jest możliwe zorganizowanie wysyłki za pośrednictwem transportu producenta, w wyjątkowych sytuacjach zamówienia wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Kierowca nie wnosi towaru!

Metody płatności

1. Płatność elektroniczna Payu

2.Przedpłata na konto firmowe

a) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty ok 30% wartości zamówienia. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy odbiorze towaru.

b) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty całej wartości zamówienia na rachunek bankowy.

3. Za pobraniem

Klient składając zamówienie wpłaca zaliczkę w wysokości ok. 30% wartości zamówienia gotówką bądź przelewem na rachunek bankowy. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy dostawie kierowcy firmy Meblo-Wosk lub kurierowi.

4. Sprzedaż na raty w systemie Raty PayU

To szybki i bezpieczny sposób na zakup w systemie ratalnym. PayU oferuje szybką weryfikację zdolności kredytowej jak również korzystne warunki zawieranej umowy. Więcej informacji na temat rat PayU można uzyskać na stronie Raty Dla Ciebie

Rustykalna skrzynia woskowana COS 06

Z CZEGO WYKONUJEMY MEBEL?

Rustykalna skrzynia woskowana z kolekcji Cera wykonana jest w 100 % z litego drewna sosnowego. Dodatkową dekoracją są metalowe zdobienia, które wykonywane są ręcznie w naszej firmie.

Parametry skrzyni:

-Wysokość: 48 cm
-Szerokość: 75 cm
-Głębokość: 75 cm
-Waga: 30 kg
Podany wymiar to wymiar zewnętrzny, z wystającymi wieńcami u dołu mebla.

CO WYRÓŻNIA TEN PRODUKT?

Rustykalna skrzynia woskowana posiada podwójne wieko, które otwiera się dwustronnie.

Drewniane skrzynie nigdy nie wychodzą z mody, ten styl przyszedł do nas prosto z sielankowych miejsc, wsi, gdzie w każdym domu było miejsce na taką skrzynię. Skrzynia taka pełniła bardzo praktyczną funkcję, jako przechowalnia pościeli, kołder, poduszek, poszew, obrusów, czy też kocy.

Dzisiaj z powodzeniem można przechowywać w nich ubrania, zabawki dla dziecka oraz rozmaite książki, gazety, czy bieliznę. W skrzyniach również przechowywano wino, zalegały one piwnice i były świetnym miejsce, służącym do leżakowania wina, czy też przechowywania w nich kiszonek, takich jak kapusta czy ogórki.

Proponowane przez nas rodzaje wybarwień

Kufer sosnowy wykańczamy:
– naturalnym woskiem pszczelim, który podkreśla strukturę drewna
– zmiana na odcień K 03, K 13, K 16, K 17 + 10 %

– w surowym wydaniu
Nasza Firma posiada gamę 14 kolorów do wybarwienia drewna

W wersji podstawowej kolekcję CERA wykonujemy w kolorze K 01 – jasny wosk, inaczej wosk miodowy.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą naszych rustykalnych skrzyń , mamy nadzieję, że któraś z nich trafi w Państwa gust, i stanie dumnie w waszym salonie lub pokoju.

Zobaczcie koniecznie inne nasze skrzynie drewniane.

Waga 30 kg
Wymiary 75 × 75 × 48 cm
Kolor korpusu

Gwarancja

Kolekcja

Materiał

Szerokość

Waga

Wysokość

Głębokość

Stan produktu

Termin realizacji

Pomieszczenie

Brak dodatkowych informacji na temat tego produktu.