Kredensy

Kredens woskowany VIT 04

4 529,00 4 981,00 

  • Dostawa: w całości mebel nie wymaga montażu
  • Mebel ekologiczny: produkowany w Polsce
  • Termin realizacji: 2-8 tygodni
  • Materiał: Drewno sosnowe
  • Transport: odbioru osobistego, transport firmowy
  •  Gwarancja: 2 lata
  • Kolekcja: Cera
K01 - jasny woskK01 - jasny woskK01 - jasny woskK02 - ciemny woskK02 - ciemny woskK02 - ciemny woskK03 - biała patynaK03 - biała patynaK03 - biała patynaK09 - wosk bezbarwnyK09 - wosk bezbarwnyK09 - wosk bezbarwnyK13 - bielonyK13 - bielonyK13 - bielonyK15 - brunatny woskK15 - brunatny woskK15 - brunatny woskK16 - antyczna bielK16 - antyczna bielK16 - antyczna bielK17 - biały woskK17 - biały woskK17 - biały wosk
K01 Jasny woskK01 Jasny woskK01 Jasny woskK02 Ciemny woskK02 Ciemny woskK02 Ciemny woskK03 Biała patynaK03 Biała patynaK03 Biała patynaK09 Wosk bezbarwnyK09 Wosk bezbarwnyK09 Wosk bezbarwnyK13 BielonyK13 BielonyK13 BielonyK15 Brunatny woskK15 Brunatny woskK15 Brunatny woskK16 Antyczna bielK16 Antyczna bielK16 Antyczna bielK17 Biały woskK17 Biały woskK17 Biały wosk
Wyczyść

Dostawa towaru

1.Odbiór osobisty

Po uprzednim ustaleniu z działem handlowym, Klient może odebrać osobiście swój zamówiony towar, który znajduje się w magazynie, w siedzibie firmy. Zamówienie zostaje odpowiednio przygotowane i zabezpieczone do odbioru. Na miejscu przed odebraniem towaru, Klient ma prawo do tego by dokładnie sprawdzić mebel i upewnić się czy nie ma uszkodzeń.

2.Dostawa transportem producenta

Transport firmowy, wyklucza różnego rodzaju przeładunki jak to jest w przypadku firm kurierskich i daje całkowitą gwarancję bezpieczeństwa.

3.Dostawa za pośrednictwem firmy kurierskiej

W przypadku, gdy nie jest możliwe zorganizowanie wysyłki za pośrednictwem transportu producenta, w wyjątkowych sytuacjach zamówienia wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Kierowca nie wnosi towaru!

Metody płatności

1. Płatność elektroniczna Payu

2.Przedpłata na konto firmowe

a) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty ok 30% wartości zamówienia. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy odbiorze towaru.

b) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty całej wartości zamówienia na rachunek bankowy.

3. Za pobraniem

Klient składając zamówienie wpłaca zaliczkę w wysokości ok. 30% wartości zamówienia gotówką bądź przelewem na rachunek bankowy. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy dostawie kierowcy firmy Meblo-Wosk lub kurierowi.

4. Sprzedaż na raty w systemie Raty PayU

To szybki i bezpieczny sposób na zakup w systemie ratalnym. PayU oferuje szybką weryfikację zdolności kredytowej jak również korzystne warunki zawieranej umowy. Więcej informacji na temat rat PayU można uzyskać na stronie Raty Dla Ciebie

Kredens drewniany VIT 04

Parametry kredensu:

-Wysokość: 195 cm
-Szerokość: 150 cm
-Głębokość: 56 cm
-Waga: 150 kg
Podany wymiar to wymiar zewnętrzny, z wystającymi wieńcami.

Z CZEGO WYKONUJEMY MEBEL?

Kredens drewniany woskowany zaaranżuje każde wnętrze naszego domu, czy też mieszkania. Posiada nieodparty urok osobisty i wkomponuje się w każdą jadalnię i salon. Kredens z kolekcji Cera  wykonujemy w 100 % z litego drewna sosnowego. Dno szuflad wypełniliśmy sklejką. Plecy w górnej części wykańczamy boazerią, a dolna część  płytą HDF.  Mebel zachwyca wyjątkowym wyglądem, który nawiązuje do stylu rustykalnego. Kredensy rustykalne CERA wykańczamy naturalnym woskiem pszczelim, który majestatycznie podkreśla ubarwienie słoi drewna sosnowego. Dlatego też powierzchnia mebli jest gładka i aksamitna i bardzo łatwa w utrzymaniu czystości.

CO WYRÓŻNIA TEN PRODUKT?

Kredens drewniany  woskowany składa się z dwóch elementów: Pierwsza część – górna – posiada podwójne drzwiczki przeszklone z ozdobną kratką, za którymi znajduje się półka. W środkowej części znajduje się półka, pod którą zamieszczone są dwie małe szufladki. Drugą częścią – dolną jest komoda, która posiada trzy pojemne szuflady, pod którymi znajduje się troje drzwiczek, z półką w środku. Wszystkie szuflady wysuwane są na drewnianych prowadnicach. Aby utrzymać ten sam charakter, wygląd mebli woskowanych idzie również w parze z ich rozwiązaniami technicznymi. Szuflady nie posiadają prowadnic, choć ich brak nie utrudnia ich wysuwania.

Kredensy drewniane sosnowe wyróżnia niepowtarzalny styl, dzięki niemu nasze wnętrze zyska na oryginalności, stanie się również przyjazne i ciepłe. Nasze rustykalne meble wzbogacone są w metalowe uchwyty i zawiasy postarzane, które wykonują nasi kowale.

Proponowane przez nas rodzaje wybarwień

– naturalnym woskiem pszczelim, który podkreśla strukturę drewna
– zmiana na odcień K 03, K 13, K 16, K 17 + 10 %
– lakiery w odcieniu K 11 i K 14 dotyczą tylko blatów stołów i ław
– w surowym wydaniu

-możliwość strukturyzacji +40%

Nasza Firma posiada gamę 14 kolorów do wybarwienia drewna
W wersji podstawowej kolekcję CERA wykonujemy w kolorze K01 – jasny wosk, inaczej wosk miodowy.

Dodatkowe opcje:

– prowadnice metalowe w dużych szufladach

– zmiana na kolekcje Slim (proste boki)

– zmiana okuć i uchwytów

Kredensy drewniane to wspaniała propozycja dla wszystkich, którzy cenią sobie kompletne aranżacje i nie wyobrażają sobie jadalni lub salonu bez tego mebla. Ponieważ kredensy są niezwykle praktyczne, a do tego atrakcyjne wizualnie, będziesz zachwycony jego posiadaniem.

Dlatego tak ponadczasowy mebel sprawdzi się znakomicie w mieszkaniach o wystroju nawiązującym do klimatów vintage i rustykalnym. Szczególnie pięknie będą prezentowały się meble barwione na biało oraz te, które zostały poddane celowemu zabiegowi postarzania, ponieważ sprawiają wrażenie wyjętych prosto z ubiegłowiecznych dworów lub pałaców.

Gdy umieścimy kredens w jadalni niespodziewana wizyta gości nigdy nie wprawi nas w zakłopotanie. Ponieważ przygotujemy rzeczy niezbędne do nakrycia stołu będziemy mogli to zrobić w zaledwie kilka minut.

Dlatego zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą naszych kredensów z litego drewna, ponieważ mamy nadzieję, że któreś z nich trafi w Państwa gust i stanie dumnie w waszej jadalni lub salonie.

Polecamy również klasyczne witryny sosnowe.

Przy zakupie mebli sosnowych w białych odcieniach z upływem czasu, mogą pojawić się żółte przebarwienia w miejscach sęków i słoi drewna. W przypadku naturalnych mebli sosnowych jest to naturalny proces i nieodwracalny.  Wpływają na to różne czynniki min zbyt wysoka lub niska temperatura, nasłonecznienie, wilgotność powietrza.

Waga 150 kg
Wymiary 56 × 150 × 195 cm
Głębokość

Gwarancja

Kolekcja

Kolor korpusu

Kolor blatów

K01 Jasny woskK02 Ciemny woskK03 Biała patynaK09 Wosk bezbarwnyK13 BielonyK15 Brunatny woskK16 Antyczna bielK17 Biały wosk

Materiał

Pomieszczenie

Stan produktu

Szerokość

Termin realizacji

Waga

Wysokość

Brak dodatkowych informacji na temat tego produktu.