Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 594,00 

Krzesła tapicerowane

Krzesło PRADO

594,00 

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 594,00 

594,00 

Dostawa towaru

1.Odbiór osobisty

Po uprzednim ustaleniu z działem handlowym, Klient może odebrać osobiście swój zamówiony towar, który znajduje się w magazynie, w siedzibie firmy. Zamówienie zostaje odpowiednio przygotowane i zabezpieczone do odbioru. Na miejscu przed odebraniem towaru, Klient ma prawo do tego by dokładnie sprawdzić mebel i upewnić się czy nie ma uszkodzeń.

2.Dostawa transportem producenta

Transport firmowy, wyklucza różnego rodzaju przeładunki jak to jest w przypadku firm kurierskich i daje całkowitą gwarancję bezpieczeństwa.

3.Dostawa za pośrednictwem firmy kurierskiej

W przypadku, gdy nie jest możliwe zorganizowanie wysyłki za pośrednictwem transportu producenta, w wyjątkowych sytuacjach zamówienia wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Kierowca nie wnosi towaru!

Metody płatności

1. Płatność elektroniczna Payu

2.Przedpłata na konto firmowe

a) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty ok 30% wartości zamówienia. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy odbiorze towaru.

b) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty całej wartości zamówienia na rachunek bankowy.

3. Za pobraniem

Klient składając zamówienie wpłaca zaliczkę w wysokości ok. 30% wartości zamówienia gotówką bądź przelewem na rachunek bankowy. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy dostawie kierowcy firmy Meblo-Wosk lub kurierowi.

4. Sprzedaż na raty w systemie Raty PayU

To szybki i bezpieczny sposób na zakup w systemie ratalnym. PayU oferuje szybką weryfikację zdolności kredytowej jak również korzystne warunki zawieranej umowy. Więcej informacji na temat rat PayU można uzyskać na stronie Raty Dla Ciebie

Porozmawiaj ze specjalistą

+48 577 440 783

Krzesło Prado

Mamy ogromną przyjemność zaprezentować Państwu piękne krzesło Prado. To rewelacyjny mebel dla miłośników relaksu przy książce czy telewizorze. Solidnie wykonany fotel na metalowych nogach to wygodne i nietuzinkowe krzesło wykonane w ciekawy sposób. Zapewni optymalną wygodę nam i gościom, którzy przybędą do nas na popołudniową kawę lub herbatę.

Parametry krzesła:

Wysokość: 82 cm
Szerokość: 52 cm
Głębokość: 44 cm

Krzesło prezentuje się w pięknym szarym kolorze . Możecie dokonać wyboru, który kolor będzie Wam bardziej odpowiadał i doskonale zestroi się z wnętrzem Waszego domu.

Ogromną zaletą tego fotela są podłokietniki, które sprawiają komfort i wygodę, można oprzeć swobodnie na nim ręce, a nasze barki i plecy zostają odciążone podczas długotrwałych godzin spędzonych w pozycji siedzącej.

Piękne krzesło Prado jest wykonane w ciekawym i przytulnym stylu. Będzie doskonałym nabytkiem zarówno do naszej jadalni czy salonu. Wzbogaci pokój dziecięcy, a nawet gabinet i domową biblioteczkę. Zaś w lecie z powodzeniem może wypełnić nasze przydomowe tarasy i altanki spełniając swoją funkcję jak najlepiej. Oczywiście ze względu na materiał obiciowy należy używać krzeseł wszędzie tam, gdzie występuje zadaszenie.

Do krzeseł polecamy wybrać stoły z litego drewna

Do salonu polecamy również dekoracje drewniane.

Kolory na zdjęciach mogą odbiegać od rzeczywistych kolorów ze względu na kalibrację monitorów oraz proces robienia zdjęć.

Waga 11 kg
Wymiary 44 × 52 × 82 cm
Stan produktu

Gwarancja

Pomieszczenie

Termin realizacji

Brak dodatkowych informacji na temat tego produktu.

Może spodoba się również…