Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 595,00 

Stelaże

Stelaż twinflex KF

595,00 658,00 

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 595,00 

595,00 

Wyczyść

Dostawa towaru

1.Odbiór osobisty

Po uprzednim ustaleniu z działem handlowym, Klient może odebrać osobiście swój zamówiony towar, który znajduje się w magazynie, w siedzibie firmy. Zamówienie zostaje odpowiednio przygotowane i zabezpieczone do odbioru. Na miejscu przed odebraniem towaru, Klient ma prawo do tego by dokładnie sprawdzić mebel i upewnić się czy nie ma uszkodzeń.

2.Dostawa transportem producenta

Transport firmowy, wyklucza różnego rodzaju przeładunki jak to jest w przypadku firm kurierskich i daje całkowitą gwarancję bezpieczeństwa.

3.Dostawa za pośrednictwem firmy kurierskiej

W przypadku, gdy nie jest możliwe zorganizowanie wysyłki za pośrednictwem transportu producenta, w wyjątkowych sytuacjach zamówienia wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Kierowca nie wnosi towaru!

Metody płatności

1. Płatność elektroniczna Payu

2.Przedpłata na konto firmowe

a) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty ok 30% wartości zamówienia. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy odbiorze towaru.

b) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty całej wartości zamówienia na rachunek bankowy.

3. Za pobraniem

Klient składając zamówienie wpłaca zaliczkę w wysokości ok. 30% wartości zamówienia gotówką bądź przelewem na rachunek bankowy. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy dostawie kierowcy firmy Meblo-Wosk lub kurierowi.

4. Sprzedaż na raty w systemie Raty PayU

To szybki i bezpieczny sposób na zakup w systemie ratalnym. PayU oferuje szybką weryfikację zdolności kredytowej jak również korzystne warunki zawieranej umowy. Więcej informacji na temat rat PayU można uzyskać na stronie Raty Dla Ciebie

Porozmawiaj ze specjalistą

+48 577 440 783

Stelaż twinflex KF

Stelaż wykonujemy w 100% z drewna brzozowego, klejonego warstwowo. 28 listw osadzonych jest w uchwytach na ramie stelaża, wzmocnione pasem dla lepszego rozłożenia ciężaru ciała. Regulacja w części środkowej stelaża. Dodatkowa regulacja  zagłówka i za nóżka stelaża. TWINFLEX KF, regulacja wyłącznie zagłówka.

Rozmiary: szerokość – 80 cm, 90 cm, 100 cm, długość – 190 i 200 cm; stelaż jest na długości o 4 cm krótszy, natomiast na szerokości jest węższy o 1 cm, np. 80 cm x 200 cm=>79 cm x 196 cm.

Cechy szczególne: 28 elastycznych listew, dodatkowa regulacja twardości.
Stelaż  do samodzielnego montażu. Stelaże należy stosować na listwach bocznych zainstalowanych wzdłuż ramy łóżka.

Istnieje możliwość zamówienia stelaża  wyłączenie w komplecie z materacem.

Stelaże do łóżek, zwiększają komfort spania, wpływają znacząco na wygodę łóżka. Stelaż twinflex kf cechuje przede wszystkim wysoka sprężystość, dlatego w połączeniu ze sprężystością materaca staje się silnym podparciem, jednak równie daje skuteczną amortyzację, gdy nacisk na materac staje się zbyt ciężki.

Stelaże przeważnie mają różne strefy twardości zazwyczaj od 5 do 7, dlatego też współpracują doskonale z materacami strefowymi. Stelaże w przeciwieństwie, do desek odpowiednio przystosowujemy do łóżka, i są jego fundamentem, jak by samym dnem łóżka. Ich zadaniem jest pozostaniem sprężystymi, nie rozsychają się, nie pękają, pozostają sprężystymi.

Polecamy również klasyczne łóżka sosnowe.

Wymiar stelaża

Gwarancja

Materiał

Szerokość

Waga

Wysokość

Głębokość

Stan produktu

Termin realizacji

Pomieszczenie

Brak dodatkowych informacji na temat tego produktu.

Może spodoba się również…