Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 69,00 

Krzesła

Poduszka kwadratowa na krzesło

PROMOCJA -10%

69,00 

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 69,00 

69,00 

Wyczyść

Dostawa towaru

1.Odbiór osobisty

Po uprzednim ustaleniu z działem handlowym, Klient może odebrać osobiście swój zamówiony towar, który znajduje się w magazynie, w siedzibie firmy. Zamówienie zostaje odpowiednio przygotowane i zabezpieczone do odbioru. Na miejscu przed odebraniem towaru, Klient ma prawo do tego by dokładnie sprawdzić mebel i upewnić się czy nie ma uszkodzeń.

2.Dostawa transportem producenta

Transport firmowy, wyklucza różnego rodzaju przeładunki jak to jest w przypadku firm kurierskich i daje całkowitą gwarancję bezpieczeństwa.

3.Dostawa za pośrednictwem firmy kurierskiej

W przypadku, gdy nie jest możliwe zorganizowanie wysyłki za pośrednictwem transportu producenta, w wyjątkowych sytuacjach zamówienia wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Kierowca nie wnosi towaru!

Metody płatności

1. Płatność elektroniczna Payu

2.Przedpłata na konto firmowe

a) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty ok 30% wartości zamówienia. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy odbiorze towaru.

b) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty całej wartości zamówienia na rachunek bankowy.

3. Za pobraniem

Klient składając zamówienie wpłaca zaliczkę w wysokości ok. 30% wartości zamówienia gotówką bądź przelewem na rachunek bankowy. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy dostawie kierowcy firmy Meblo-Wosk lub kurierowi.

4. Sprzedaż na raty w systemie Raty PayU

To szybki i bezpieczny sposób na zakup w systemie ratalnym. PayU oferuje szybką weryfikację zdolności kredytowej jak również korzystne warunki zawieranej umowy. Więcej informacji na temat rat PayU można uzyskać na stronie Raty Dla Ciebie

Porozmawiaj ze specjalistą

+48 577 440 783

Poduszka kwadratowa na krzesło

Poduszka kwadratowa na krzesło w odcieniach : jasny beż, ciemny brąz.
Prosty sposób: zapinania  na rzepy.
Poduszka pasująca do krzesła o symbolu:
– SIL01, SIL02, SIL04, SIL05, SIL07, SIL08, SIL24, SEL15

Wysokość: 2 cm
Szerokość: 49 cm
Głębokość: 46 cm

Koniecznie sprawdź naszą ofertę drewnianych mebli do jadalni. Poduszki ochronne na krzesła umilą długie posiadówki przy stole, ponieważ są wygodne i łatwe w utrzymaniu w czystości. Łatwy sposób zapinania na rzep pomoże wyciągnąć je szybko, jeśli nie używamy ich na co dzień. Dlatego poduszki na krzesła to niezastąpiony element naszych wnętrz. Urządź z nami przytulną i stylową jadalnie i nie zapomnij o poduszkach na krzesła, ponieważ nie raz się przydadzą.

Kolory na zdjęciach mogą odbiegać od rzeczywistych kolorów ze względu na kalibrację monitorów oraz proces robienia zdjęć.

Waga 1 kg
Wymiary 56 × 49 × 2 cm
kolor poduszki

beżbrąz

Gwarancja

Głębokość

Szerokość

Waga

Termin realizacji

Stan produktu

Brak dodatkowych informacji na temat tego produktu.

Może spodoba się również…