Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 870,00 

Lampy

Podłogowa lampa z kloszem Orazio

870,00 

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 870,00 

870,00 

Wyczyść

Dostawa towaru

1.Odbiór osobisty

Po uprzednim ustaleniu z działem handlowym, Klient może odebrać osobiście swój zamówiony towar, który znajduje się w magazynie, w siedzibie firmy. Zamówienie zostaje odpowiednio przygotowane i zabezpieczone do odbioru. Na miejscu przed odebraniem towaru, Klient ma prawo do tego by dokładnie sprawdzić mebel i upewnić się czy nie ma uszkodzeń.

2.Dostawa transportem producenta

Transport firmowy, wyklucza różnego rodzaju przeładunki jak to jest w przypadku firm kurierskich i daje całkowitą gwarancję bezpieczeństwa.

3.Dostawa za pośrednictwem firmy kurierskiej

W przypadku, gdy nie jest możliwe zorganizowanie wysyłki za pośrednictwem transportu producenta, w wyjątkowych sytuacjach zamówienia wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Kierowca nie wnosi towaru!

Metody płatności

1. Płatność elektroniczna Payu

2.Przedpłata na konto firmowe

a) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty ok 30% wartości zamówienia. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy odbiorze towaru.

b) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty całej wartości zamówienia na rachunek bankowy.

3. Za pobraniem

Klient składając zamówienie wpłaca zaliczkę w wysokości ok. 30% wartości zamówienia gotówką bądź przelewem na rachunek bankowy. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy dostawie kierowcy firmy Meblo-Wosk lub kurierowi.

4. Sprzedaż na raty w systemie Raty PayU

To szybki i bezpieczny sposób na zakup w systemie ratalnym. PayU oferuje szybką weryfikację zdolności kredytowej jak również korzystne warunki zawieranej umowy. Więcej informacji na temat rat PayU można uzyskać na stronie Raty Dla Ciebie

Porozmawiaj ze specjalistą

+48 577 440 783

Podłogowa lampa z kloszem Orazio

Podłogowa lampa z kloszem Orazio jest bardzo mobilna, dlatego z łatwością możemy przenieść ją tam, gdzie jest akurat potrzebna. Tworząc klimatyczną aranżację, warto postawić na kilka źródeł światła.  Uzupełniając oświetlenie kilkoma punktami, takimi jak lampy podłogowe, łatwo stworzyć można przytulne pomieszczenie. Lampy to jednak nie tylko funkcjonalne akcesoria. Ponieważ same w sobie stanowią przykuwającą oczy dekorację, dzięki której ozdobisz swoje wnętrze i sprawisz, że stanie się bardzo przytulne. Mnogość ich kształtów, rozmiarów i charakteru sprawia, że dopasują się do aranżacji w dowolnym stylu.

Parametry lampy:

-wysokość całkowita 136 cm,

-klosz wysoki na 20 cm,

-średnica 45 cm

-Gwint: E27 Kabel i włącznik w kolorze czarnym.

-Klosz w kilku kolorach do wyboru.

Lampę wykańczamy ciemnym woskiem z dodatkiem strukturyzowania.

Serdecznie zapraszamy do wyboru lampy.

Stylowe lampy podłogowe to piękne oświetlenie uzupełniające, bez którego trudno wyobrazić sobie aranżację salonu, sypialni czy gabinetu. Nadadzą jej wyjątkowego charakteru, spowijając przestrzeń swoim miękkim światłem i wyznaczając poszczególne strefy w pomieszczeniu.

Żadna lampa sufitowa nie oświetli samodzielnie całego pokoju. Przynajmniej nie w przypadku, gdy pomieszczenie służy do czegoś więcej, niż tylko przechodzenia. Z drugiej strony nie zapewni tego również nawet najwydajniejsza lampa stojąca. A zatem to oczywiste: oba typy lamp muszą się wzajemnie uzupełniać.

Oświetlenie w formie lampy stojącej to jedno z ważniejszych punktów aranżacyjnych w pomieszczeniu. Lampa podłogowa pełni dwie funkcje, które zależnie od naszej potrzeby są naprzemienne. Pierwsza to funkcjonalna – chcemy aby nasza lampa oświetlała miejsce wokół. Lampa taka stoi często w miejscu gdzie wypoczywamy. Jeśli lubimy czytać to musi dawać jasne światło umożliwiając bezproblemowe pochłanianie kolejnych stron książki. Druga funkcja lamp podłogowych to funkcja reprezentatywna.

Polecamy również inne drewniane dekoracje

Kolory na zdjęciach mogą odbiegać od rzeczywistych kolorów ze względu na kalibrację monitorów oraz proces robienia zdjęć.

Waga 10 kg
Wymiary 45 × 45 × 136 cm
Stan produktu

Gwarancja

Pomieszczenie

Termin realizacji

Wersja lampy

Biały kloszCzarny klosz

Brak dodatkowych informacji na temat tego produktu.

Może spodoba się również…