Promocja!

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 288,00 

Lampy

Lampa ścienna kinkiet Lorenzo

288,00 

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 288,00 

288,00 

Dostawa towaru

1.Odbiór osobisty

Po uprzednim ustaleniu z działem handlowym, Klient może odebrać osobiście swój zamówiony towar, który znajduje się w magazynie, w siedzibie firmy. Zamówienie zostaje odpowiednio przygotowane i zabezpieczone do odbioru. Na miejscu przed odebraniem towaru, Klient ma prawo do tego by dokładnie sprawdzić mebel i upewnić się czy nie ma uszkodzeń.

2.Dostawa transportem producenta

Transport firmowy, wyklucza różnego rodzaju przeładunki jak to jest w przypadku firm kurierskich i daje całkowitą gwarancję bezpieczeństwa.

3.Dostawa za pośrednictwem firmy kurierskiej

W przypadku, gdy nie jest możliwe zorganizowanie wysyłki za pośrednictwem transportu producenta, w wyjątkowych sytuacjach zamówienia wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Kierowca nie wnosi towaru!

Metody płatności

1. Płatność elektroniczna Payu

2.Przedpłata na konto firmowe

a) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty ok 30% wartości zamówienia. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy odbiorze towaru.

b) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty całej wartości zamówienia na rachunek bankowy.

3. Za pobraniem

Klient składając zamówienie wpłaca zaliczkę w wysokości ok. 30% wartości zamówienia gotówką bądź przelewem na rachunek bankowy. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy dostawie kierowcy firmy Meblo-Wosk lub kurierowi.

4. Sprzedaż na raty w systemie Raty PayU

To szybki i bezpieczny sposób na zakup w systemie ratalnym. PayU oferuje szybką weryfikację zdolności kredytowej jak również korzystne warunki zawieranej umowy. Więcej informacji na temat rat PayU można uzyskać na stronie Raty Dla Ciebie

Porozmawiaj ze specjalistą

+48 577 440 783

Lampa ścienna kinkiet Lorenzo

Lampa ścienna kinkiet z dodatkiem sznura, który wykonujemy ręcznie z grubej plecionej liny. Od początku do końca jest to rękodzieło zwane hand-made. Cieszy się jeszcze większym „wzięciem”, gdyż moda na rzeczy ręcznie robione podbija światowy rynek, w tym Polski.

Parametry lampy:

-długość:  42,5 cm
-wysokość: 20 cm
-głębokość: 15 cm
-grubość: 2,5 cm

Nasza lampa-kinkiet Lorenzo montowany na specjalnych kołkach szybkiego montażu zapewnia komfort wizualny, albowiem nie widać miejsc łączenia produktu ze ścianą.

Lampy sznurowe możemy dowolnie związywać i zawiązywać. Możemy bawić się ich kształtem, długością i patrzeć tylko jak nasze wnętrze robi się niebywałe, ciekawe czy też niestandardowe. To nowy design w świecie lamp, gdzie intrygującym jest fakt, że lampy wykonujemy w tak bardzo prosty sposób, a mimo to przykuwają one uwagę i wzrok wielu ludzi.

Lampa ścienna kinkiet jest prosty w obsłudze, czyszczeniu i użytkowaniu, tak więc nie wymaga dodatkowych instrukcji. Jeśli cenią sobie Państwo gust, niepowtarzalny artystyczny klimat, to serdecznie zapraszamy do wyboru lamp, które oświetlą was w sposób dotychczas nieznany. Lampy stworzyliśmy w różnych kształtach, rozmiarach i wzorach, wystarczy wybrać odpowiednią według własnego gustu i upodobania.

Serdecznie zapraszamy do wyboru lampy.

Polecamy również inne drewniane dekoracje

Kolory na zdjęciach mogą odbiegać od rzeczywistych kolorów ze względu na kalibrację monitorów oraz proces robienia zdjęć.

Waga 5 kg
Wymiary 43 × 15 × 20 cm
Stan produktu

Gwarancja

Materiał

Pomieszczenie

Brak dodatkowych informacji na temat tego produktu.

Może spodoba się również…