Łóżko piętrowe – królestwo naszych najmłodszych

Łóżko piętrowe – królestwo naszych najmłodszych

ŁÓŻKO PIĘTROWE DZIECIĘCE-KRÓLESTWO NASZYCH NAJMŁODSZYCH

 

W naszej bogatej ofercie nie może zabraknąć wyposażenia dla dzieci.

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu łóżko piętrowe dziecięce, które wykonujemy z drewna sosnowego. Jest to bardzo przyjazny dla środowiska i nietoksyczny mebel.  Wszystkie elementy łóżka wykonujemy w oparciu o naturalny surowiec, jakim jest lite drewno sosnowe.

Łóżko przede wszystkim jest miejscem spania dla dziecka, jednak tutaj może ono posłużyć również jako wspaniały plac do zabawy ponieważ nasze dzieci będą mogły wykazać się swoją wyobraźnią. Nasze piętrowe łóżk0 zapewnia pełną gwarancję bezpieczeństwa.  Wyposażyliśmy je w zabezpieczające boczne barierki, ponieważ gwarantują one dobrą jakość snu. Całe zaś łóżko, jest w pełni bezpieczne i stabilne.

 

Łóżko piętrowe dziecięce to wspaniała zabawa przed snem, lecz i również oszczędność miejsca. Dlatego też można z powodzeniem zmieścić jeszcze inne meble w dziecięcym pokoju jak biurko, czy komodę w zależności od potrzeb.

Łóżko sprawia wrażenie lekkości i nie ma efektu przeciążenia. Piętrowe drewniane łóżko jest świetnym rozwiązaniem, gdy chodzi o zagospodarowanie przestrzeni w pokoju dziecięcym, jego wspaniały wygląd wzbudza szerokie zainteresowanie, a materiał  drewna sosnowego jest niezwykle sprężysty oraz wykazuje dużą wytrzymałość mechaniczną.

Drewno sosnowe działa kojąco i antystresowo, dzięki czemu nasze pociechy będą czuły się spokojnie i bezpiecznie w swoich pokojach. Łóżko wykończone naturalnymi woskami jest antyalergiczne i pięknie eksponuje usłojenie drewna sosnowego.

W naszej palecie barw znajdziecie również różne ciekawe odcienie bieli jak bielony z widoczną strukturą drewna, białą patynę, która sprawia wrażenie starego poprzecieranego mebla oraz antyczną biel z szarymi przetarciami. Pięknie prezentuje się również kolor czarnego wosku.

Wymiary łóżka to:

Wysokość: 170 cm

Szerokość: 90 cm

Długość: 200 cm

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą i zakupu tego fantastycznego łóżka.

https://meble-woskowane.com.pl/lozka-z-litego-drewna/lozko-woskowane-acc-07/

x