Promocja!
Witryny

Witryna dębowa DUB 10

1 750,00 

Dostawa towaru

1.Odbiór osobisty

Po uprzednim ustaleniu z działem handlowym, Klient może odebrać osobiście swój zamówiony towar, który znajduje się w magazynie, w siedzibie firmy. Zamówienie zostaje odpowiednio przygotowane i zabezpieczone do odbioru. Na miejscu przed odebraniem towaru, Klient ma prawo do tego by dokładnie sprawdzić mebel i upewnić się czy nie ma uszkodzeń.

2.Dostawa transportem producenta

Transport firmowy, wyklucza różnego rodzaju przeładunki jak to jest w przypadku firm kurierskich i daje całkowitą gwarancję bezpieczeństwa.

3.Dostawa za pośrednictwem firmy kurierskiej

W przypadku, gdy nie jest możliwe zorganizowanie wysyłki za pośrednictwem transportu producenta, w wyjątkowych sytuacjach zamówienia wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Kierowca nie wnosi towaru!

Metody płatności

1. Płatność elektroniczna Payu

2.Przedpłata na konto firmowe

a) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty ok 30% wartości zamówienia. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy odbiorze towaru.

b) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty całej wartości zamówienia na rachunek bankowy.

3. Za pobraniem

Klient składając zamówienie wpłaca zaliczkę w wysokości ok. 30% wartości zamówienia gotówką bądź przelewem na rachunek bankowy. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy dostawie kierowcy firmy Meblo-Wosk lub kurierowi.

4. Sprzedaż na raty w systemie Raty PayU

To szybki i bezpieczny sposób na zakup w systemie ratalnym. PayU oferuje szybką weryfikację zdolności kredytowej jak również korzystne warunki zawieranej umowy. Więcej informacji na temat rat PayU można uzyskać na stronie Raty Dla Ciebie

DOSTĘPNA OD RĘKI

Witryna drewniana DĘBOWA DUB 10

Kluczowe cechy:

Wysokość.: 205 cm
Szerokość:  121 cm
Głębokość:  55 cm
Waga: 140 kg

Z CZEGO WYKONANY JEST MEBEL?

Witryna jest częściowo wykonana z drewna dębowego.  Mebel zachwyca wyjątkowym wyglądem, który nawiązuje do stylu nowoczesnego.

CO WYRÓŻNIA TEN PRODUKT?

Składa się z czterech drzwi ( 1- przeszklone za którymi są dwie półki, oraz 3 drewniane ) oraz troje szuflad, które wysuwają się na metalowych prowadnicach. Wnętrze witryny jest zaprojektowane tak, aby była oryginalna, a przede wszystkim funkcjonalna. Witryna nowoczesna wyróżnia się wyjątkowym wyglądem, będzie pasowała do każdego wnętrza.
Rodzaje wybarwień Komoda wykończona jest naturalnym olejem bezbarwnym.

Waga 140 kg
Wymiary 55 × 121 × 205 cm
Gwarancja

Materiał

Szerokość

Waga

Wysokość

Głębokość

Stan produktu

Termin realizacji

Pomieszczenie

Brak dodatkowych informacji na temat tego produktu.