Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 1 867,00 

Witryny

Rustykalna witryna woskowana LUD 11

1 867,00 2 053,00 

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 1 867,00 

1 867,00 

K01 - jasny woskK01 - jasny woskK01 - jasny woskK02 - ciemny woskK02 - ciemny woskK02 - ciemny woskK03 - biała patynaK03 - biała patynaK03 - biała patynaK09 - wosk bezbarwnyK09 - wosk bezbarwnyK09 - wosk bezbarwnyK13 - bielonyK13 - bielonyK13 - bielonyK15 - brunatny woskK15 - brunatny woskK15 - brunatny woskK16 - antyczna bielK16 - antyczna bielK16 - antyczna bielK17 - biały woskK17 - biały woskK17 - biały wosk
Wyczyść

Dostawa towaru

1.Odbiór osobisty

Po uprzednim ustaleniu z działem handlowym, Klient może odebrać osobiście swój zamówiony towar, który znajduje się w magazynie, w siedzibie firmy. Zamówienie zostaje odpowiednio przygotowane i zabezpieczone do odbioru. Na miejscu przed odebraniem towaru, Klient ma prawo do tego by dokładnie sprawdzić mebel i upewnić się czy nie ma uszkodzeń.

2.Dostawa transportem producenta

Transport firmowy, wyklucza różnego rodzaju przeładunki jak to jest w przypadku firm kurierskich i daje całkowitą gwarancję bezpieczeństwa.

3.Dostawa za pośrednictwem firmy kurierskiej

W przypadku, gdy nie jest możliwe zorganizowanie wysyłki za pośrednictwem transportu producenta, w wyjątkowych sytuacjach zamówienia wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Kierowca nie wnosi towaru!

Metody płatności

1. Płatność elektroniczna Payu

2.Przedpłata na konto firmowe

a) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty ok 30% wartości zamówienia. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy odbiorze towaru.

b) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty całej wartości zamówienia na rachunek bankowy.

3. Za pobraniem

Klient składając zamówienie wpłaca zaliczkę w wysokości ok. 30% wartości zamówienia gotówką bądź przelewem na rachunek bankowy. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy dostawie kierowcy firmy Meblo-Wosk lub kurierowi.

4. Sprzedaż na raty w systemie Raty PayU

To szybki i bezpieczny sposób na zakup w systemie ratalnym. PayU oferuje szybką weryfikację zdolności kredytowej jak również korzystne warunki zawieranej umowy. Więcej informacji na temat rat PayU można uzyskać na stronie Raty Dla Ciebie

Porozmawiaj ze specjalistą

+48 577 440 783

Rustykalna witryna woskowana LUD 11

Witrynę z kolekcji Country  wykonujemy w 100 % z litego drewna sosnowego.  Plecy wykańczamy boazerią. Rustykalna witryna woskowana posiada w najniższej części cztery nóżki. Jeśli nie wiesz jaką witrynę wybrać do swojego wnętrza polecamy witryny woskowane. Wosk chroni i konserwuje drewno. Podkreśla naturalne usłojenie i wprowadza elegancję w naszych mieszkaniach i domach.

Parametry witryny:

-Wysokość: 180 cm
-Szerokość: 62 cm
-Głębokość: 43 cm
-Waga: 60 kg

Podany wymiar to wymiar zewnętrzny, z wystającymi wieńcami.

Rustykalna biblioteczka składa się z pojedynczych przeszklonych drzwi, za którymi umieściliśmy trzy półki oraz szufladki wysuwanej na drewnianych prowadnicach Mebel zachwyca nas wyjątkowym wyglądem i prostotą. Niepowtarzalny efekt uzyskaliśmy poprzez dodanie ozdobnie wykończonego dołu oraz góry.

Meble drewniane wzbogacamy w wewnętrzne zawiasy i podłużne klamki w kolorze starego złota. Witryny z drewna doskonale współgrają z otoczeniem. Świetnie komponują się w współczesnych i nowoczesnych wnętrzach. Wykorzystuje się je w kuchni, jadalni i salonie. Są świetnym uzupełnieniem wystroju kawiarni, restauracji i barów. Meble Country możemy dodatkowo strukturyzować, dzięki czemu uzyskują piękną i nierówną fakturę starego drewna

Możliwość zmiany koloru sprawdź nasz wzornik kolorów

Możliwość zmiany okuć meblowych.

Polecamy również klasyczne witryny sosnowe

Przy zakupie mebli sosnowych w białych odcieniach z upływem czasu, mogą pojawić się żółte przebarwienia w miejscach sęków i słoi drewna. W przypadku naturalnych mebli sosnowych jest to naturalny proces i nieodwracalny.  Wpływają na to różne czynniki min zbyt wysoka lub niska temperatura, nasłonecznienie, wilgotność powietrza.

Kolory na zdjęciach mogą odbiegać od rzeczywistych kolorów ze względu na kalibrację monitorów oraz proces robienia zdjęć.

Brak dodatkowych informacji na temat tego produktu.

Może spodoba się również…