Szafy

Szafa woskowana SZY 01

2 661,30 3 294,00 

  • Dostawa: w całości mebel nie wymaga montażu
  • Mebel ekologiczny: produkowany w Polsce
  • Termin realizacji: 2-8 tygodni
  • Materiał: Drewno sosnowe
  • Transport: odbioru osobistego, transport firmowy
  •  Gwarancja: 2 lata
  • Kolekcja: Cera

 

K01 - jasny woskK01 - jasny woskK01 - jasny woskK02 - ciemny woskK02 - ciemny woskK02 - ciemny woskK03 - biała patynaK03 - biała patynaK03 - biała patynaK09 - wosk bezbarwnyK09 - wosk bezbarwnyK09 - wosk bezbarwnyK13 - bielonyK13 - bielonyK13 - bielonyK15 - brunatny woskK15 - brunatny woskK15 - brunatny woskK16 - antyczna bielK16 - antyczna bielK16 - antyczna bielK17 - biały woskK17 - biały woskK17 - biały wosk
Wyczyść

Dostawa towaru

1.Odbiór osobisty

Po uprzednim ustaleniu z działem handlowym, Klient może odebrać osobiście swój zamówiony towar, który znajduje się w magazynie, w siedzibie firmy. Zamówienie zostaje odpowiednio przygotowane i zabezpieczone do odbioru. Na miejscu przed odebraniem towaru, Klient ma prawo do tego by dokładnie sprawdzić mebel i upewnić się czy nie ma uszkodzeń.

2.Dostawa transportem producenta

Transport firmowy, wyklucza różnego rodzaju przeładunki jak to jest w przypadku firm kurierskich i daje całkowitą gwarancję bezpieczeństwa.

3.Dostawa za pośrednictwem firmy kurierskiej

W przypadku, gdy nie jest możliwe zorganizowanie wysyłki za pośrednictwem transportu producenta, w wyjątkowych sytuacjach zamówienia wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Kierowca nie wnosi towaru!

Metody płatności

1. Płatność elektroniczna Payu

2.Przedpłata na konto firmowe

a) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty ok 30% wartości zamówienia. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy odbiorze towaru.

b) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty całej wartości zamówienia na rachunek bankowy.

3. Za pobraniem

Klient składając zamówienie wpłaca zaliczkę w wysokości ok. 30% wartości zamówienia gotówką bądź przelewem na rachunek bankowy. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy dostawie kierowcy firmy Meblo-Wosk lub kurierowi.

4. Sprzedaż na raty w systemie Raty PayU

To szybki i bezpieczny sposób na zakup w systemie ratalnym. PayU oferuje szybką weryfikację zdolności kredytowej jak również korzystne warunki zawieranej umowy. Więcej informacji na temat rat PayU można uzyskać na stronie Raty Dla Ciebie

Dwudrzwiowa szafa drewniana SZY 01

Z CZEGO WYKONUJEMY SZAFY?

Woskowaną szafę z kolekcji Cera  wykonujemy w 100 % z litego drewna sosnowego.  Dno szuflad wypełniamy sklejką, a plecy wykańczamy boazerią.  Dwudrzwiowa szafa drewniana posiada w najniższej części cztery okrągłe kule toczone służące jako nóżki. Nasze szafy wykańczamy woskami na bazie wosku pszczelego. Z naturalnego drewna wykonujemy cały korpus szafy. Fronty i boki, wieniec górny i dolny, spód oraz półki. Te elementy zawsze produkujemy z solidnego drewna sosnowego.

Parametry szafy:

-Wysokość: 195 cm
-Szerokość: 107 cm
-Głębokość: 60 cm
-Waga: 90 kg
Podany wymiar to wymiar zewnętrzny, z wystającymi wieńcami.

CO WYRÓŻNIA TEN PRODUKT?

Woskowana szafa drewniana składa się z podwójnych drzwi oraz dwóch szuflad, które wysuwają się na drewnianych prowadnicach. Aby utrzymać ten sam charakter, wygląd mebli woskowanych idzie również w parze z ich rozwiązaniami technicznymi. Szuflady nie posiadają prowadnic, choć ich brak nie utrudnia ich wysuwania.

Proponujemy trzy rodzaje wyposażenia środka:

A – dróżek + półka w dolnej części

B – z przegrodą, po lewej stronie mamy drążek i półkę, po prawej trzy półki
C – trzy półki na całej szerokości

W woskowanych szafach możemy zmieścić wszystko. Dobrać odpowiedni gabaryt oraz kolor wedle upodobania i gustu. Dlatego kupując taką szafę, możecie być pewni, że posłuży Wam przez długie lata i będzie niezwykle funkcjonalna.

Rustykalne szafy wzbogacamy o postarzane, ręcznie wykonane, przez naszych kowali zawiasy i klamki.

FRONT

Liczba drzwi    2
Liczba szuflad  2

Proponowane przez nas rodzaje wybarwień:

Szafę drewnianą możemy wykończyć:

– naturalnym woskiem pszczelim, który podkreśla strukturę drewna
– lakierem w kolorach  K 03, K 13, K 16, K 17 + 10 %
– lakiery w odcieniu K 11 i K 14 dotyczą tylko blatów i siedzisk +10%
– w surowym wydaniu

Nasza Firma posiada gamę 10 kolorów do wybarwienia drewna
W wersji podstawowej kolekcję Slim wykonujemy w kolorze K01 – Jasny wosk, inaczej wosk miodowy

DODATKOWE OPCJE

– prowadnice metalowe
– zamiana na kolekcje CERA
– inne wymiary
– wymiana okuć i uchwytów

Chcemy abyście dostali elegancki i doskonały mebel, dlatego na każdym etapie produkcji, szafy wykonujemy ręcznie. Ponieważ dbamy o dokręcenie każdego zawiasu i klamki, dzięki czemu dostarczamy do waszych domów gotowe do użytku meble, wykonane z największą dbałością o każdy szczegół. Dlatego nasze szafy są niepowtarzalne. Wybierając szafę powinniśmy zwrócić uwagę nie tylko na jej rozmiar, ale również na materiał, z jakiego jest wykonana. Jednym z najlepszych wyborów jest szafa drewniana. Ponieważ drewno jest najbardziej naturalnym, oddychającym materiałem, który dodatkowo gwarantuje najwyższą trwałość mebla. Dlatego mamy pewność że nam długo posłuży. Klasyczna dwudrzwiowa szafa to najczęściej stosowane rozwiązanie ponieważ taka drewniana szafa z dwojgiem drzwi jest odpowiednio duża i pojemna, dlatego jej wymiary pozwalają na zastosowanie mebla niemal w każdym pomieszczeniu o dowolnym metrażu.

Polecamy również inne proste i klasyczne szafy sosnowe,

Ponieważ meble drewniane to natura warta posiadania.

 

Brak dodatkowych informacji na temat tego produktu.