Promocja!

WYPRZEDAŻ SZAFKA RTV 08

1 079,00  1 070,00 

Dostawa towaru

1.Odbiór osobisty

Po uprzednim ustaleniu z działem handlowym, Klient może odebrać osobiście swój zamówiony towar, który znajduje się w magazynie, w siedzibie firmy. Zamówienie zostaje odpowiednio przygotowane i zabezpieczone do odbioru. Na miejscu przed odebraniem towaru, Klient ma prawo do tego by dokładnie sprawdzić mebel i upewnić się czy nie ma uszkodzeń.

2.Dostawa transportem producenta

Transport firmowy, wyklucza różnego rodzaju przeładunki jak to jest w przypadku firm kurierskich i daje całkowitą gwarancję bezpieczeństwa.

3.Dostawa za pośrednictwem firmy kurierskiej

W przypadku, gdy nie jest możliwe zorganizowanie wysyłki za pośrednictwem transportu producenta, w wyjątkowych sytuacjach zamówienia wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Kierowca nie wnosi towaru!

Metody płatności

1. Płatność elektroniczna Payu

2.Przedpłata na konto firmowe

a) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty ok 30% wartości zamówienia. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy odbiorze towaru.

b) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty całej wartości zamówienia na rachunek bankowy.

3. Za pobraniem

Klient składając zamówienie wpłaca zaliczkę w wysokości ok. 30% wartości zamówienia gotówką bądź przelewem na rachunek bankowy. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy dostawie kierowcy firmy Meblo-Wosk lub kurierowi.

4. Sprzedaż na raty w systemie Raty PayU

To szybki i bezpieczny sposób na zakup w systemie ratalnym. PayU oferuje szybką weryfikację zdolności kredytowej jak również korzystne warunki zawieranej umowy. Więcej informacji na temat rat PayU można uzyskać na stronie Raty Dla Ciebie

Zakup na raty

Sprzedaż ratalna w systemie Raty PayU – To szybki i bezpieczny sposób na zakup w systemie ratalnym. PayU oferuje szybką weryfikację zdolności kredytowej jak również korzystne warunki zawieranej umowy. Więcej informacji na temat rat PayU można uzyskać na stronie Raty Dla Ciebie

Szafka RTV jest na stanie

Szafki RTV drewniane CERA RTV 08

Kluczowe cechy:
Wysokość.: 64 cm
Szerokość:  120 cm
Głębokość:  50 cm
Waga: 50 kg
Podany wymiar to wymiar zewnętrzny, z wystającymi wieńcami u dołu mebla.

Z CZEGO WYKONANY JEST MEBEL?

RTV z kolekcji Cera wykonana jest w 100 % z litego drewna sosnowego. Dno szuflad wypełnia sklejka, plecy wykończone są płytą HDF. Szafka RTV drewniana posiada w najniższej części cztery okrągłe kule toczone służące jako nóżki.

CO WYRÓŻNIA TEN PRODUKT?

Składa się z dwóch drzwiczek szklanych oraz z trzech szuflad, które wysuwają się na drewnianych. Wnętrze szafki drewnianej jest zaprojektowane tak, aby była oryginalna, a przede wszystkim funkcjonalna.

FRONT
Liczba drzwi    2
Liczba szuflad  3

 

Szafka RTV sosnowa jest wykonana w kolorze K03 Biały wosk

czas wysyłki – na drugi dzień.

Waga 50 kg
Wymiary 50 × 120 × 64 cm
Głębokość

Gwarancja

Kolekcja

Kolor

Kolory blatów

K01 Jasny wosk

Materiał

Pomieszczenie

Stan produktu

Szerokość

Waga

Wysokość

Brak dodatkowych informacji na temat tego produktu.