Promocja!

Stół bielony MES 113

931,00  652,00 

  • Dostawa: w dwóch elementach, mebel do montażu
  • Mebel ekologiczny: produkowany w Polsce
  • Termin realizacji: 2-8 tygodni
  • Materiał: Drewno sosnowe
  • Transport: odbioru osobistego, transport firmowy
  •  Gwarancja: 2 lata
  • Kolekcja: Cera

 

Dostawa towaru

1.Odbiór osobisty

Po uprzednim ustaleniu z działem handlowym, Klient może odebrać osobiście swój zamówiony towar, który znajduje się w magazynie, w siedzibie firmy. Zamówienie zostaje odpowiednio przygotowane i zabezpieczone do odbioru. Na miejscu przed odebraniem towaru, Klient ma prawo do tego by dokładnie sprawdzić mebel i upewnić się czy nie ma uszkodzeń.

2.Dostawa transportem producenta

Transport firmowy, wyklucza różnego rodzaju przeładunki jak to jest w przypadku firm kurierskich i daje całkowitą gwarancję bezpieczeństwa.

3.Dostawa za pośrednictwem firmy kurierskiej

W przypadku, gdy nie jest możliwe zorganizowanie wysyłki za pośrednictwem transportu producenta, w wyjątkowych sytuacjach zamówienia wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Kierowca nie wnosi towaru!

Metody płatności

1. Płatność elektroniczna Payu

2.Przedpłata na konto firmowe

a) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty ok 30% wartości zamówienia. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy odbiorze towaru.

b) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty całej wartości zamówienia na rachunek bankowy.

3. Za pobraniem

Klient składając zamówienie wpłaca zaliczkę w wysokości ok. 30% wartości zamówienia gotówką bądź przelewem na rachunek bankowy. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy dostawie kierowcy firmy Meblo-Wosk lub kurierowi.

4. Sprzedaż na raty w systemie Raty PayU

To szybki i bezpieczny sposób na zakup w systemie ratalnym. PayU oferuje szybką weryfikację zdolności kredytowej jak również korzystne warunki zawieranej umowy. Więcej informacji na temat rat PayU można uzyskać na stronie Raty Dla Ciebie

Zakup na raty

Sprzedaż ratalna w systemie Raty PayU – To szybki i bezpieczny sposób na zakup w systemie ratalnym. PayU oferuje szybką weryfikację zdolności kredytowej jak również korzystne warunki zawieranej umowy. Więcej informacji na temat rat PayU można uzyskać na stronie Raty Dla Ciebie

MEGA OKAZJA 30 % OFF
Stół drewniany MES 113

Kluczowe cechy:

Wysokość: 76 cm
Szerokość: 150 cm
Głębokość: 90 cm
Waga: 30 kg

Z CZEGO WYKONANY JEST MEBEL?

Stół drewniany wykonany jest w 100 % z litego drewna sosnowego. Mebel zachwyca wyjątkowym wyglądem, który nawiązuje do stylu prowansalskiego.

CO WYRÓŻNIA TEN PRODUKT?

Stół drewniany posiada solidną i trwałą budowę: składa się z czterech masywnych nóg prostych o grubości 8cm x 8cm oraz blatu o grubości 3 cm.
Stół z prostymi bielonymi nogami połączone z ciemnym ozdobnym blatem odświeży Wasze wnętrze

Waga 30 kg
Wymiary 90 × 150 × 76 cm
Gwarancja

Materiał

Szerokość

Waga

Wysokość

Głębokość

Stan produktu

Pomieszczenie

Brak dodatkowych informacji na temat tego produktu.