Stoły

Dostawka do stołu woskowana DOS 01

377,00 413,00 

  • Dostawa: w całości, mebel nie wymaga montażu
  • Mebel ekologiczny: produkowany w Polsce
  • Termin realizacji: 2-8 tygodni
  • Materiał: Drewno sosnowe
  • Transport: odbioru osobistego, transport firmowy
  •  Gwarancja: 2 lata
  • Kolekcja: Cera
K01 Jasny woskK01 Jasny woskK01 Jasny woskK02 Ciemny woskK02 Ciemny woskK02 Ciemny woskK03 Biała patynaK03 Biała patynaK03 Biała patynaK09 Wosk bezbarwnyK09 Wosk bezbarwnyK09 Wosk bezbarwnyK11 Lakier 22-25K11 Lakier 22-25K11 Lakier 22-25K13 BielonyK13 BielonyK13 BielonyK14 Lakier 22-10K14 Lakier 22-10K14 Lakier 22-10K15 Brunatny woskK15 Brunatny woskK15 Brunatny woskK16 Antyczna bielK16 Antyczna bielK16 Antyczna bielK17 Biały woskK17 Biały woskK17 Biały wosk
Wyczyść

Dostawa towaru

1.Odbiór osobisty

Po uprzednim ustaleniu z działem handlowym, Klient może odebrać osobiście swój zamówiony towar, który znajduje się w magazynie, w siedzibie firmy. Zamówienie zostaje odpowiednio przygotowane i zabezpieczone do odbioru. Na miejscu przed odebraniem towaru, Klient ma prawo do tego by dokładnie sprawdzić mebel i upewnić się czy nie ma uszkodzeń.

2.Dostawa transportem producenta

Transport firmowy, wyklucza różnego rodzaju przeładunki jak to jest w przypadku firm kurierskich i daje całkowitą gwarancję bezpieczeństwa.

3.Dostawa za pośrednictwem firmy kurierskiej

W przypadku, gdy nie jest możliwe zorganizowanie wysyłki za pośrednictwem transportu producenta, w wyjątkowych sytuacjach zamówienia wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Kierowca nie wnosi towaru!

Metody płatności

1. Płatność elektroniczna Payu

2.Przedpłata na konto firmowe

a) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty ok 30% wartości zamówienia. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy odbiorze towaru.

b) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty całej wartości zamówienia na rachunek bankowy.

3. Za pobraniem

Klient składając zamówienie wpłaca zaliczkę w wysokości ok. 30% wartości zamówienia gotówką bądź przelewem na rachunek bankowy. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy dostawie kierowcy firmy Meblo-Wosk lub kurierowi.

4. Sprzedaż na raty w systemie Raty PayU

To szybki i bezpieczny sposób na zakup w systemie ratalnym. PayU oferuje szybką weryfikację zdolności kredytowej jak również korzystne warunki zawieranej umowy. Więcej informacji na temat rat PayU można uzyskać na stronie Raty Dla Ciebie

Drewniana dostawka do stołu DOS 01

Z CZEGO WYKONUJEMY DOSTAWKI?

Drewniana dostawka do stołu- wykonujemy ją w 100 % z litego drewna sosnowego. Meble Cera wykańczamy naturalnym woskiem o miodowej barwie. Możemy również polakierować blaty ekologicznymi lakierami wodnymi w brązowych odcieniach.

Parametry dostawki:

-Szerokość: 80/90/100 cm

-Głębokość: 50 cm

Podany wymiar to wymiar zewnętrzny.

Dostawka drewniana dopasowana do stołu zwiększa jego powierzchnię przy większych uroczystościach czy spotkaniach. Dostawki produkujemy z drewna o grubości 4 cm. Przy jednej dostawce mogą zasiąść dwie dodatkowe osoby. Do stołu możemy dołożyć maksymalnie dwie dostawki po bokach.  Solidne wykonanie i naturalne surowce sprawiają iż meble z kolekcji CERA są trwałe i funkcjonalne wiele lat.

W zależności od wyboru wariantu stołu dostawka będzie w tej samej wersji:
A – klejona
B – klepkowa

Proponowane przez nas rodzaje wybarwień:

Dostawka sosnowa może być wykończona

– naturalnym woskiem pszczelim, który podkreśla strukturę drewna
– lakierem na odcień K 03, K 13, K 16, K 17 + 10 %
– lakiery w odcieniu  K 11 i K 14 dotyczą tylko blatów i siedzisk +10%
– w surowym wydaniu

Nasza Firma posiada gamę 10 kolorów do wybarwienia drewna
Produkt z kolekcji Cera wykończony jest w standardzie w kolorze K 01 – Jasny Wosk

Szeroki asortyment naszego sklepu pozwoli Wam znaleźć takie meble drewniane, które idealnie dopasują się w konkretne wnętrze, podkreślając jego charakter i styl.

Dlatego serdecznie zachęcamy do zakupów!

Polecamy również klasyczne meble sosnowe.

Przy zakupie mebli sosnowych w białych odcieniach z upływem czasu, mogą pojawić się żółte przebarwienia w miejscach sęków i słoi drewna. W przypadku naturalnych mebli sosnowych jest to naturalny proces i nieodwracalny.  Wpływają na to różne czynniki min zbyt wysoka lub niska temperatura, nasłonecznienie, wilgotność powietrza.

Waga 10 kg
Wymiary 50 × 80 × 2 cm
Gwarancja

Kolekcja

Materiał

Szerokość

Waga

Głębokość

Stan produktu

Termin realizacji

Kolor blatów

K01 Jasny woskK02 Ciemny woskK03 Biała patynaK09 Wosk bezbarwnyK11 Lakier 22-25K13 BielonyK14 Lakier 22-10K15 Brunatny woskK16 Antyczna bielK17 Biały wosk

Brak dodatkowych informacji na temat tego produktu.