Realizacje

PENSJONATY I HOTELE

Specjalizujemy  się profesjonalnym wyposażeniem pensjonatów, hoteli, domków góralskich, moteli. Wyposażając hotel warto zamówić zestaw mebli stylowych, które nada pomieszczeniu nie tylko oryginalny wygląd, ale również przytulny i wyjątkowy klimat, dzięki czemu klient będzie czuł się jak w domu. Wszystkie meble do pensjonatów czyli łóżka, komody, szafy, półki i lustra  wykonane są z litego drewna sosnowego, dzięki czemu meble są ekologiczne, co oznacza, że nadadzą pomieszczeniu wyjątkową ciepłą aurę. Oryginalny wystrój i funkcjonalne meble to nasza specjalność.

Dzięki naszej Pani projektant, która zajmuje się projektowaniem wystroju wnętrz pomożemy Państwu zaaranżować  przestrzeń. Staramy się przy każdym projekcie racjonalnie zagospodarować pomieszczenie, sprawić aby meble prezentowały się nie tylko jak najlepiej, ale były również w pełni funkcjonalne, wygodne i użytkowe.

Do każdego naszego klienta podchodzimy indywidualnie, bierzemy pod uwagę każde jego życzenia i oczekiwanie.

Możemy pochwalić się naszymi realizacjami w:

Villa u Septima Słowacja, Pensjonat Dolina Sanu w Bieszczadach, Apartament Cicha Dolina, Five Stars Luxury Hostel w Wrocławiu, Borek u Vlici Stezky w Czechach, Pensjonat Pola Kraków, Hotel Bania Białka Tatrzańska, Hotel Kasztel w Bochni, Pensjonat Luka w Terchova, Tarninowe Wzgórze, Villa Wojtasówka, Villa Lichajówka, Zagroda Krasna w Bieszczadach i wiele innych .

x