Realizacje

NASZE REALIZACJE

Specjalizujemy się profesjonalnym wyposażeniem pensjonatów i hoteli. Domków góralskich i moteli. Obiektów gastronomicznych, takich jak restauracje i kawiarnie, cukiernie i bary. Wyposażając hotel lub zakład gastronomiczny warto zamówić zestaw mebli stylowych, a przede wszystkim solidnych. Nada on pomieszczeniu nie tylko oryginalny wygląd, ale również przytulny i wyjątkowy klimat, dlatego będziesz czuł się jak w domu. Wszystkie meble do pensjonatów, czyli łóżka i komody, szafy, półki i lustra oraz do restauracji takie jak stoły i krzesła, oraz kredensy wykonane są z litego drewna sosnowego. Ręcznie wykańczane i niepowtarzalne meble są ekologiczne i trwałe. Co oznacza, że nadadzą pomieszczeniu wyjątkową i ciepłą aurę. Zobaczcie nasze realizacje.

Oryginalny wystrój i funkcjonalne meble to nasza specjalność.

W naszej ofercie znajdziecie wiele pięknych kolekcji w różnych stylach.

Rustykalne meble Cera dla Hoteli i karczm.

Prowansalskie Bianco dla restauracji.

Eleganckie Skandiano lub Steel do kawiarni i pensjonatów.

Woskowane meble prezentujemy w wielu ciekawych kolorach i odcieniach.

W naszym asortymencie znajdują się również kuchnie modułowe. Idealne do apartamentów hotelowych i zapleczy gastronomicznych.

Nasza Pani projektant pomoże i doradzi jak zaaranżować przestrzeń. Staramy się przy każdym projekcie racjonalnie zagospodarować pomieszczenie i sprawić aby meble prezentowały się nie tylko jak najlepiej, ale były również w pełni funkcjonalne i wygodne.

Do każdego naszego klienta podchodzimy indywidualnie i bierzemy pod uwagę każde jego oczekiwanie.

Nasze realizacje znajdziecie w:

Villa u Septima Słowacja, Pensjonat Dolina Sanu w Bieszczadach.  Apartament Cicha Dolina i Five Stars Luxury Hostel w Wrocławiu.  Borek u Vlici Stezky w Czechach, Pensjonat Pola Kraków i Hotel Bania Białka Tatrzańska.  Hotel Kasztel w Bochni, Pensjonat Luka w Terchova i Tarninowe Wzgórze.  Villa Wojtasówka, Villa Lichajówka i Zagroda Krasna w Bieszczadach.

Restauracja Bawarska w Jemielnicy i Manufaktura w Świdnicy. Cukiernia Szarlotka w Rudzie Śląskiej i Restauracja Tatra Haus w New Yersey w Stanach. Restauracja Hacienda Ranchero w Czechach i wiele innych .

x