Promocja!

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 2 052,00 

Promocje

Łóżko piętrowe woskowane ACC 07

PROMOCJA -5%

2 052,00 

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 2 052,00 

DO KOŃCA PROMOCJI POZOSTAŁO TYLKO:

0
DNI
0
GODZIN
0
MINUT
0
SEKUND

2 052,00 

Dostawa towaru

1.Odbiór osobisty

Po uprzednim ustaleniu z działem handlowym, Klient może odebrać osobiście swój zamówiony towar, który znajduje się w magazynie, w siedzibie firmy. Zamówienie zostaje odpowiednio przygotowane i zabezpieczone do odbioru. Na miejscu przed odebraniem towaru, Klient ma prawo do tego by dokładnie sprawdzić mebel i upewnić się czy nie ma uszkodzeń.

2.Dostawa transportem producenta

Transport firmowy, wyklucza różnego rodzaju przeładunki jak to jest w przypadku firm kurierskich i daje całkowitą gwarancję bezpieczeństwa.

3.Dostawa za pośrednictwem firmy kurierskiej

W przypadku, gdy nie jest możliwe zorganizowanie wysyłki za pośrednictwem transportu producenta, w wyjątkowych sytuacjach zamówienia wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Kierowca nie wnosi towaru!

Metody płatności

1. Płatność elektroniczna Payu

2.Przedpłata na konto firmowe

a) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty ok 30% wartości zamówienia. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy odbiorze towaru.

b) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty całej wartości zamówienia na rachunek bankowy.

3. Za pobraniem

Klient składając zamówienie wpłaca zaliczkę w wysokości ok. 30% wartości zamówienia gotówką bądź przelewem na rachunek bankowy. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy dostawie kierowcy firmy Meblo-Wosk lub kurierowi.

4. Sprzedaż na raty w systemie Raty PayU

To szybki i bezpieczny sposób na zakup w systemie ratalnym. PayU oferuje szybką weryfikację zdolności kredytowej jak również korzystne warunki zawieranej umowy. Więcej informacji na temat rat PayU można uzyskać na stronie Raty Dla Ciebie

Porozmawiaj ze specjalistą

+48 577 440 783

Łóżko piętrowe woskowane ACC 07

Dostępne od ręki nowe powystawowe łóżko piętrowe woskowane w kolorze jasnego wosku K01

Dostępne 2 szt, można kupić osobno lub w komplecie

Wysyłko ok 14 dni roboczych – wysyłka kurierska

Dostawa naszym transportem – termin wyliczany indywidualnie

Meble nowe powystawowe, możliwe ślady użytkowania

Parametry łóżka  :

-Wysokość 170 cm

-Szerokość 80 cm

-Długość 200 cm

Sosnowe łóżko, zapewnia pełną gwarancję bezpieczeństwa, wyposażyliśmy je w  zabezpieczające boczne barierki, które gwarantują dobrą jakość snu. Całe zaś łóżko, jest w pełni bezpieczne i stabilne.

Łóżko piętrowe dziecięce to wspaniała zabawa przed snem, lecz i również oszczędność miejsca. Dlatego też można z powodzeniem zmieścić jeszcze inne meble w dziecięcym pokoju jak biurko, czy komodę w zależności od potrzeb.

Łóżko sprawia wrażenie lekkości i nie ma efektu przeciążenia. Piętrowe drewniane łóżko jest świetnym rozwiązaniem, gdy chodzi o zagospodarowanie przestrzeni w pokoju dziecięcym, jego wspaniały wygląd wzbudza szerokie zainteresowanie, a materiał z drewna sosnowego jest niezwykle sprężysty oraz wykazuje dużą wytrzymałość mechaniczną.

Zagłówek i za nóżek łóżka posiada ozdobne filunki, dzięki czemu łóżko jest wyjątkowe i pasuje do każdego stylu.

Rama łóżka nie posiada stelaża i materaca – Dlatego wysokiej jakości stelaże i materace znajdą państwo w naszych produktach.

Polecamy również klasyczne łóżka z litego drewna.

Waga 80 kg
Wymiary 80 × 200 × 170 cm
Brak dodatkowych informacji na temat tego produktu.