Promocja!

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 1 422,00 

Promocje

Bielona szafka RTV 07 – dostępna od ręki

PROMOCJA -30%

1 422,00 

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 1 422,00 

DO KOŃCA PROMOCJI POZOSTAŁO TYLKO:

0
DNI
0
GODZIN
0
MINUT
0
SEKUND

1 422,00 

Dostawa towaru

1.Odbiór osobisty

Po uprzednim ustaleniu z działem handlowym, Klient może odebrać osobiście swój zamówiony towar, który znajduje się w magazynie, w siedzibie firmy. Zamówienie zostaje odpowiednio przygotowane i zabezpieczone do odbioru. Na miejscu przed odebraniem towaru, Klient ma prawo do tego by dokładnie sprawdzić mebel i upewnić się czy nie ma uszkodzeń.

2.Dostawa transportem producenta

Transport firmowy, wyklucza różnego rodzaju przeładunki jak to jest w przypadku firm kurierskich i daje całkowitą gwarancję bezpieczeństwa.

3.Dostawa za pośrednictwem firmy kurierskiej

W przypadku, gdy nie jest możliwe zorganizowanie wysyłki za pośrednictwem transportu producenta, w wyjątkowych sytuacjach zamówienia wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Kierowca nie wnosi towaru!

Metody płatności

1. Płatność elektroniczna Payu

2.Przedpłata na konto firmowe

a) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty ok 30% wartości zamówienia. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy odbiorze towaru.

b) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty całej wartości zamówienia na rachunek bankowy.

3. Za pobraniem

Klient składając zamówienie wpłaca zaliczkę w wysokości ok. 30% wartości zamówienia gotówką bądź przelewem na rachunek bankowy. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy dostawie kierowcy firmy Meblo-Wosk lub kurierowi.

4. Sprzedaż na raty w systemie Raty PayU

To szybki i bezpieczny sposób na zakup w systemie ratalnym. PayU oferuje szybką weryfikację zdolności kredytowej jak również korzystne warunki zawieranej umowy. Więcej informacji na temat rat PayU można uzyskać na stronie Raty Dla Ciebie

Porozmawiaj ze specjalistą

+48 577 440 783

Bielona szafka RTV 07 – dostępna od ręki

Dostępna od ręki bielona szafka RTV w  kolorze K 13 – 1 szt

Wysyłka ok 14 dni roboczych

Szafka nowa powystawowa, możliwe ślady użytkowania.

Bielona szafka rtv w rustykalnym stylu – wyposażyliśmy ją  w podwójne drzwiczki po prawej stronie i otwartą powierzchnią nad nimi i trzy szuflady po lewej stronie. Aby utrzymać ten sam charakter, wygląd mebli woskowanych idzie również w parze z ich rozwiązaniami technicznymi. Szuflady nie posiadają prowadnic, choć ich brak nie utrudnia ich wysuwania. Meble nowe powystawowe

Niepowtarzalny efekt uzyskaliśmy poprzez piękne i delikatne wieńce i wyrzeźbione filunki na frontach szuflad. Nasze szafki z drewna wzbogacone są w metalowe i postarzane uchwyty, które wykonują  nasi kowale.

Parametry szafki:

-Wysokość: 60 cm
-Szerokość: 150 cm
-Głębokość: 50 cm
-Waga: 50 kg

Zobacz naszą ofertę solidnych i stylowych szafek pod TV.

Polecamy również klasyczne szafki rtv sosnowe

Przy zakupie mebli sosnowych w białych odcieniach z upływem czasu, mogą pojawić się żółte przebarwienia w miejscach sęków i słoi drewna. W przypadku naturalnych mebli sosnowych jest to naturalny proces i nieodwracalny.  Wpływają na to różne czynniki min zbyt wysoka lub niska temperatura, nasłonecznienie, wilgotność powietrza. Kolory na zdjęciach mogą odbiegać od rzeczywistych kolorów ze względu na kalibrację monitorów oraz proces robienia zdjęć.

Szafka woskowana na telewizor jest niezbędnym elementem każdego domowego centrum rozrywki. Nie da się nie zauważyć tego podczas oglądania telewizji. Szafka na telewizor nie tylko zapewnia miejsce, na którym możesz postawić swój sprzęt, ale także poprawia wygląd Twojego salonu. Odpowiednia budowa zapewni również lepszy kąt widzenia i dużą przestrzeń do przechowywania Twoich rzeczy.

Waga 65 kg
Wymiary 50 × 150 × 60 cm
Materiał

Stan produktu

Gwarancja

Brak dodatkowych informacji na temat tego produktu.