Półka woskowana COS 19

751,00 864,00 

  • Dostawa: w całości mebel nie wymaga montażu
  • Mebel ekologiczny: produkowany w Polsce
  • Termin realizacji: 2-8 tygodni
  • Materiał: Drewno sosnowe
  • Transport: odbioru osobistego, transport firmowy
  • Zmiany rozmiaru: na indywidualne zamówienie
  •  Gwarancja: 2 lata
  • Kolekcja: Cera

 

K01 - jasny woskK01 - jasny woskK02 - ciemny woskK02 - ciemny woskK03 - lakier biała patynaK03 - lakier biała patynaK07 - szary woskK07 - szary woskK08 - czarny woskK08 - czarny woskK09 - wosk bezbarwnyK09 - wosk bezbarwnyK13 - bielonyK13 - bielonyK15 - brunatny woskK15 - brunatny woskK16 - antyczna bielK16 - antyczna biel
Wyczyść

Dostawa towaru

1.Odbiór osobisty

Po uprzednim ustaleniu z działem handlowym, Klient może odebrać osobiście swój zamówiony towar, który znajduje się w magazynie, w siedzibie firmy. Zamówienie zostaje odpowiednio przygotowane i zabezpieczone do odbioru. Na miejscu przed odebraniem towaru, Klient ma prawo do tego by dokładnie sprawdzić mebel i upewnić się czy nie ma uszkodzeń.

2.Dostawa transportem producenta

Transport firmowy, wyklucza różnego rodzaju przeładunki jak to jest w przypadku firm kurierskich i daje całkowitą gwarancję bezpieczeństwa.

3.Dostawa za pośrednictwem firmy kurierskiej

W przypadku, gdy nie jest możliwe zorganizowanie wysyłki za pośrednictwem transportu producenta, w wyjątkowych sytuacjach zamówienia wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Kierowca nie wnosi towaru!

Metody płatności

1. Płatność elektroniczna Payu

2.Przedpłata na konto firmowe

a) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty ok 30% wartości zamówienia. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy odbiorze towaru.

b) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty całej wartości zamówienia na rachunek bankowy.

3. Za pobraniem

Klient składając zamówienie wpłaca zaliczkę w wysokości ok. 30% wartości zamówienia gotówką bądź przelewem na rachunek bankowy. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy dostawie kierowcy firmy Meblo-Wosk lub kurierowi.

4. Sprzedaż na raty w systemie Raty PayU

To szybki i bezpieczny sposób na zakup w systemie ratalnym. PayU oferuje szybką weryfikację zdolności kredytowej jak również korzystne warunki zawieranej umowy. Więcej informacji na temat rat PayU można uzyskać na stronie Raty Dla Ciebie

Zakup na raty

Sprzedaż ratalna w systemie Raty PayU – To szybki i bezpieczny sposób na zakup w systemie ratalnym. PayU oferuje szybką weryfikację zdolności kredytowej jak również korzystne warunki zawieranej umowy. Więcej informacji na temat rat PayU można uzyskać na stronie Raty Dla Ciebie

Półka drewniana CERA COS 19

Kluczowe cechy:

Wysokość.: 145 cm
Szerokość:  145 cm
Głębokość: 20 cm
Waga: 30 kg

Podany wymiar to wymiar zewnętrzny, z wystającymi wieńcami u dołu mebla

Z CZEGO WYKONUJEMY MEBEL?

Półka z kolekcji Cera  wykonana jest  w 100 % z litego drewna sosnowego. Mebel zachwycaj wyjątkowym wyglądem, który nawiązuje do stylu rustykalnego. Niepowtarzalny efekt został uzyskany poprzez piękne delikatne wieńce w górnej i dolnej części mebla, niepowtarzalne wyrzeźbione filunki na bocznych ścianach i falbankę na środku kredensu.

CO WYRÓŻNIA TEN PRODUKT?

Półka jest wysyłana do klienta w elementach. Przepiękna półka jest nie tylko oryginalna ale również bardzo funkcjonalna. Półka żółw ozdobi Twoją ścianę ale również wyeksponuje twoje ulubione przedmioty
Cała półka zamocowana jest bezpośrednio do ściany przy pomocy dwóch kołków.

Rodzaje wybarwień Półka może być wykończona:

– naturalnym woskiem pszczelim, który podkreśla strukturę drewna- zmiana na odcień K 03, K 13, K 16, K 17 + 10 %
– lakiery w odcieniu K 10, K 11 i K 14 dotyczą tylko blatów i siedzisk +10%
– w surowym wydaniu –5%
– Możliwość strukturyzacja + 20 % Nasza Firma posiada gamę 14 kolorów do wybarwienia drewna

Produkt wykonany jest w kolekcji CERA wykończony w kolorze  K 01 Jasny wosk

Brak dodatkowych informacji na temat tego produktu.