Meble woskowane – natura warta posiadania…

Meble woskowane – natura warta posiadania…

Meble woskowane – natura warta posiadania…

Meble woskowane – co to takiego?

Nie każdy wie, co kryje się pod określeniem „meble woskowane”. Takim mianem nazywamy meble wykonane z litego drewna, które następnie pokryte są woskiem naturalnym na bazie wosku pszczelego. Naturalny wosk nadaje melbom aksamitnej faktury i pięknie podkreśla usłojenie drewna sosnowego.

Wykończenie to sprawia, że drewno zostaje zabezpieczone przed wilgocią i kurzem a sama powierzchnia mebla jest matowa a przy tym przyjemna i jedwabista w dotyku.

W kolekcji mebli woskowanych znajdziecie Państwo meble do każdego pomieszczenia, w tym:

Wykonywane przez nas meble woskowane polecamy również do restauracji, hoteli, pensjonatów, pasażów i stoisk. Ich obecność sprawia, że każde wnętrze wypełnia przyjemny i ciepły klimat.

 

Kolorystyka mebli woskowanych

Do Państwa wyboru pozostawiamy wybór koloru wosku – wosk jasny, wosk ciemny, wosk bezbarwny, szary czy brunatny. Aby uzyskać inne wybarwienia (zobacz wzornik kolorów). Meble wykańczamy ręcznie i nie znajdziecie dwóch identycznych tak jak nie ma dwóch takich samych drzew.

Aby meble woskowane spotkały się z Państwa uznaniem kolejną możliwością, jaką Państwu dajemy jest możliwość wyboru uchwytów i zawiasów. Sprawdź wzornik i wybierz opcję najbliższą swoim upodobaniom.

 

Meble woskowane to meble trwałe i funkcjonalne, pięknie się prezentujące, bezpieczne dla człowieka i środowiska, dlatego pozytywnie wpływają na nasze samopoczucie. Wykonujemy je dbając o każdy najmniejszy szczegół i detal. Meble woskowane podzieliliśmy na kilka kolekcji ponieważ nasze gusta są różne i nie wszyscy lubimy to samo.

Znajdziecie tu Państwo zarówno meble woskowane z ręcznie wykonanymi i postarzonymi uchwytami, meble drewniane nowoczesne czy meble drewniane country. Wszystkie je łączy wysoka jakość i piękna prezencja.

 

Naturalne drewno, nowoczesna technologia jego obróbki i lata doświadczeń oraz pasja, z jaką produkujemy meble woskowane czynią je wyjątkowymi i wartymi posiadania. Wszystko po to, by nasze meble spotkały się z Państwa uznaniem i spełniły Państwa wymagania.

Postaw na naturę i wyrób krajowy, zapoznaj się z naszą ofertą.

 

x