Meble Bianco- Idealna biel dla naszych wnętrz

Meble Bianco- Idealna biel dla naszych wnętrz

MEBLE BIANCO-IDEALNA BIEL DLA NASZYCH WNĘTRZ

Białe wnętrza kojarzą się nam z nowoczesnymi oraz sterylnymi przestrzeniami, nic bardziej mylnego. Biel nie jedno ma imię i jest idealny do aranżacyjnych szaleństw. Daje bardzo szerokie możliwości wyboru barw dodatków, zmiany tekstyliów czy mebli dzięki czemu wnętrze się nie nudzi i jest wiecznie żywe. Dobierzecie do niej odcienie zimne i ciepłe, łagodne i kontrastowe, pastelowe i marynarskie i radosne w stylu boho. Słowem, co Wam tylko w duszy zagra.


Biel pasuje zarówno do nowoczesnego minimalizmu, jak i stylu skandynawskiego, prowansalskiego, a także tradycyjnego.
Białe aranżacje mają zarówno swoich zwolenników, jak i przeciwników. Jedni uważają, że jasne wnętrza są harmonijne i czyste, pozwalają uniknąć chaosu dekoracyjnego, inni sądzą– że są surowe i trudno się w nich mieszka. My jednak sądzimy, że biel jest szlachetna i odpowiednie jej wykorzystanie umożliwia stworzenie przytulnego mieszkania, jak również miejsca pracy.

Warto pamiętać, że to jednak biel, nie żaden inny kolor, jest podstawą stylu skandynawskiego, prowansalskiego, nowoczesnego czy industrialnego – aranżacji popularnych i cenionych na całym świecie.

Kolor biały powiększa optycznie pomieszczenia i sprawia, że pokój staje się przejrzystszy i czysty.
Meble w kolorze białym łagodzą emocje i dają poczucie swobody. Naukowcy udowodnili, że kolor
biały jest dla osób dynamicznych, samodzielnych, otwartych na nowe pomysły. Kolory ciepłe idealnie
komponują się z kolorami jasnymi. Biel jest elegancka i zawsze w modzie a można z nią łączyć
absolutnie wszystko oczywiście pamiętając o umiarze.

Rodzaje naszej bieli

U nas możecie zamówić meble w różnych odcieniach bieli, gdzie każdy jest piękniejszy od poprzedniego:
– kolor białej patyn -K 03
– bielony z widoczną strukturą drewna -K 13
– antyczna biel -K 16
– biały wosk -K 17


Meble Bianco to prowansja na wyciągnięcie ręki.

Drewniane meble z litej sosny wykończone białą patyną z blatami i siedziskami o miodowej barwie to eleganckie meble, które swoim postarzanym wyglądem przyciągają stale rosnącą grupę zwolenników.
Meble Bianco powstają z miłości i z pasją do pracy z litym drewnem. Stosujemy wyłącznie naturalne składniki jak wodny lakier biały czy wosk na bazie wosku pszczelego. Piękne wieńce na dole i górze mebla są ozdobą wszystkich naszych mebli. Czarne ręcznie kute i specjalnie postarzane, ozdobne klamki i zawiasy wzbogacają meble Bianco i nadają im wyrazistości.
Boki jak we wszystkich naszych komodach i szafach możemy wykonać proste, cieńsze lub z ozdobnych filunków, które podkreślają rustykalny styl.
W przypadku stołów czy ław charakterystyczną cechą będą ozdobnie toczone nogi, które dodają im lekkości lub proste bez zdobień, które pokazują solidność i masywność mebli z litego drewna.
Meble Bianco to idealny wybór dla miłośników prowansalskiego stylu. Jasne meble z ciemnymi blatami i kolorowe, pastelowe dodatki wnętrzarskie i nasze salony nabierają duszy i przyjemnego stylu.
Meble drewniane Bianco to nie tylko piękna prowansalska jadalnia, w takiej kolorystyce możemy wykonać wszystkie dostępne i nas meble, dzięki czemu Wasze salony, sypialnie czy biura nabiorą aromatycznego charakteru.

Zobacz naszą ofertę mebli Bianco

https://meble-woskowane.com.pl/kolekcja/bianco/

x