Łóżko Dębowe DUB 08

2 152,00 2 294,00 

Wyczyść

Dostawa towaru

1.Odbiór osobisty

Po uprzednim ustaleniu z działem handlowym, Klient może odebrać osobiście swój zamówiony towar, który znajduje się w magazynie, w siedzibie firmy. Zamówienie zostaje odpowiednio przygotowane i zabezpieczone do odbioru. Na miejscu przed odebraniem towaru, Klient ma prawo do tego by dokładnie sprawdzić mebel i upewnić się czy nie ma uszkodzeń.

2.Dostawa transportem producenta

Transport firmowy, wyklucza różnego rodzaju przeładunki jak to jest w przypadku firm kurierskich i daje całkowitą gwarancję bezpieczeństwa.

3.Dostawa za pośrednictwem firmy kurierskiej

W przypadku, gdy nie jest możliwe zorganizowanie wysyłki za pośrednictwem transportu producenta, w wyjątkowych sytuacjach zamówienia wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Kierowca nie wnosi towaru!

Metody płatności

1. Płatność elektroniczna Payu

2.Przedpłata na konto firmowe

a) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty ok 30% wartości zamówienia. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy odbiorze towaru.

b) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty całej wartości zamówienia na rachunek bankowy.

3. Za pobraniem

Klient składając zamówienie wpłaca zaliczkę w wysokości ok. 30% wartości zamówienia gotówką bądź przelewem na rachunek bankowy. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy dostawie kierowcy firmy Meblo-Wosk lub kurierowi.

4. Sprzedaż na raty w systemie Raty PayU

To szybki i bezpieczny sposób na zakup w systemie ratalnym. PayU oferuje szybką weryfikację zdolności kredytowej jak również korzystne warunki zawieranej umowy. Więcej informacji na temat rat PayU można uzyskać na stronie Raty Dla Ciebie

Zakup na raty

Sprzedaż ratalna w systemie Raty PayU – To szybki i bezpieczny sposób na zakup w systemie ratalnym. PayU oferuje szybką weryfikację zdolności kredytowej jak również korzystne warunki zawieranej umowy. Więcej informacji na temat rat PayU można uzyskać na stronie Raty Dla Ciebie

DOSTĘPNE OD RĘKI
1 SZT 160/200
Łóżko drewniane DĘBOWE DUB 08

Kluczowe cechy:

Szerokość :
160×200 – 2152 zł
180×200 – 2294 zł
waga : 70 kg

Z CZEGO WYKONANY JEST MEBEL?

Łóżko wykonane jest w 100 % z litego drewna dębowego.

CO WYRÓŻNIA TEN PRODUKT?

Łóżko nowoczesne wyróżnia się wyjątkowym wyglądem, który będzie pasował do każdej sypialni. Rodzaje wybarwień Łóżko wykończone jest naturalnym olejem bezbarwnym.

ŁÓŻKO POSIADA RUSZT !!

Waga 60 kg
Wymiary 200 × 160 cm
Wymiar łóżka

Gwarancja

Kolekcja

Materiał

Szerokość

Waga

Głębokość

Stan produktu

Termin realizacji

Brak dodatkowych informacji na temat tego produktu.