Promocja!
Ławy, Konsole, Stoliki

Dostępny od ręki – Stolik bielony SEL 20

1 097,00 

  • Dostawa: w całości mebel nie wymaga montażu
  • Mebel ekologiczny: produkowany w Polsce
  • Termin realizacji: 2-8 tygodni
  • Materiał: Drewno sosnowe
  • Transport: odbioru osobistego, transport firmowy
  •  Gwarancja: 2 lata
  • Kolekcja: STEEL

 

Dostawa towaru

1.Odbiór osobisty

Po uprzednim ustaleniu z działem handlowym, Klient może odebrać osobiście swój zamówiony towar, który znajduje się w magazynie, w siedzibie firmy. Zamówienie zostaje odpowiednio przygotowane i zabezpieczone do odbioru. Na miejscu przed odebraniem towaru, Klient ma prawo do tego by dokładnie sprawdzić mebel i upewnić się czy nie ma uszkodzeń.

2.Dostawa transportem producenta

Transport firmowy, wyklucza różnego rodzaju przeładunki jak to jest w przypadku firm kurierskich i daje całkowitą gwarancję bezpieczeństwa.

3.Dostawa za pośrednictwem firmy kurierskiej

W przypadku, gdy nie jest możliwe zorganizowanie wysyłki za pośrednictwem transportu producenta, w wyjątkowych sytuacjach zamówienia wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Kierowca nie wnosi towaru!

Metody płatności

1. Płatność elektroniczna Payu

2.Przedpłata na konto firmowe

a) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty ok 30% wartości zamówienia. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy odbiorze towaru.

b) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty całej wartości zamówienia na rachunek bankowy.

3. Za pobraniem

Klient składając zamówienie wpłaca zaliczkę w wysokości ok. 30% wartości zamówienia gotówką bądź przelewem na rachunek bankowy. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy dostawie kierowcy firmy Meblo-Wosk lub kurierowi.

4. Sprzedaż na raty w systemie Raty PayU

To szybki i bezpieczny sposób na zakup w systemie ratalnym. PayU oferuje szybką weryfikację zdolności kredytowej jak również korzystne warunki zawieranej umowy. Więcej informacji na temat rat PayU można uzyskać na stronie Raty Dla Ciebie

Bielona konsola drewniana SEL 20 dostępna od ręki 1 szt

Z CZEGO WYKONUJEMY KONSOLE?

Bielona konsola drewniana z kolekcji Steel wykonujemy ją w 100 % z litego drewna sosnowego. Meble Steel wykańczamy ekologicznym lakierem bielonym, dlatego widać strukturę drewna. Blat pokrywamy naturalnym woskiem o miodowej barwie. Możemy również polakierować blaty ekologicznymi lakierami wodnymi w brązowych odcieniach.

Parametry konsoli:

-Wysokość: 74,5 cm
-Szerokość: 120 cm
-Głębokość: 44 cm
-Waga: 45 kg

Podany wymiar to wymiar zewnętrzny.

CO WYRÓŻNIA TĄ KONSOLE?

Konsola drewniana posiada dwie niewielkie szufladki z czarnymi, stalowymi klamkami. Aby utrzymać ten sam charakter, wygląd mebli woskowanych idzie również w parze z ich rozwiązaniami technicznymi. Szuflady nie posiadają prowadnic, choć ich brak nie utrudnia ich wysuwania.

Konsola to mebel, który może stanowić dekorację w sypialni i salonie a także w przedpokoju i łazience. Użyte do produkcji konsoli drewno sosnowe daje nam gwarancję spełnienia funkcji estetycznej i użytkowej. Dlatego wykonana z naturalnego surowca będzie się doskonale prezentować w  każdym wnętrzu. Konsola drewniana może służyć jako podstawa dla ozdób i pamiątek, zdjęć i  doniczek z kwiatami. Solidna i masywna konstrukcja zagwarantuje nam trwałość. Konsola sosnowa będzie cieszyć nasze oczy przez długie lata nie tracąc przy tym nic ze swojej niepowtarzalnej i pięknej formy.

Dlatego serdecznie zapraszamy do zapoznania się z innymi meblami z Kolekcji Steel.

Polecamy również klasyczne łóżka z litego drewna

 

 

 

Waga 45 kg
Wymiary 44 × 120 × 74 cm
Kolor korpusu

Kolor blatów

K01 Jasny woskK02 Ciemny woskK03 Biała patynaK09 Wosk bezbarwnyK11 Lakier 22-25K13 BielonyK14 Lakier 22-10K15 Brunatny woskK16 Antyczna bielK17 Biały wosk

Pomieszczenie

Gwarancja

Kolekcja

Materiał

Szerokość

Waga

Wysokość

Głębokość

Stan produktu

Termin realizacji

Brak dodatkowych informacji na temat tego produktu.