Ławki

Drewniana ławka narożna SIL 19A/L

3 070,20 3 377,05 

K01 Jasny woskK01 Jasny woskK01 Jasny woskK02 Ciemny woskK02 Ciemny woskK02 Ciemny woskK03 Biała patynaK03 Biała patynaK03 Biała patynaK09 Wosk bezbarwnyK09 Wosk bezbarwnyK09 Wosk bezbarwnyK13 BielonyK13 BielonyK13 BielonyK15 Brunatny woskK15 Brunatny woskK15 Brunatny woskK16 Antyczna bielK16 Antyczna bielK16 Antyczna bielK17 Biały woskK17 Biały woskK17 Biały wosk
K01 - jasny woskK01 - jasny woskK01 - jasny woskK02 - ciemny woskK02 - ciemny woskK02 - ciemny woskK03 - biała patynaK03 - biała patynaK03 - biała patynaK09 - wosk bezbarwnyK09 - wosk bezbarwnyK09 - wosk bezbarwnyK13 - bielonyK13 - bielonyK13 - bielonyK15 - brunatny woskK15 - brunatny woskK15 - brunatny woskK16 - antyczna bielK16 - antyczna bielK16 - antyczna bielK17 - biały woskK17 - biały woskK17 - biały wosk
Wyczyść

Dostawa towaru

1.Odbiór osobisty

Po uprzednim ustaleniu z działem handlowym, Klient może odebrać osobiście swój zamówiony towar, który znajduje się w magazynie, w siedzibie firmy. Zamówienie zostaje odpowiednio przygotowane i zabezpieczone do odbioru. Na miejscu przed odebraniem towaru, Klient ma prawo do tego by dokładnie sprawdzić mebel i upewnić się czy nie ma uszkodzeń.

2.Dostawa transportem producenta

Transport firmowy, wyklucza różnego rodzaju przeładunki jak to jest w przypadku firm kurierskich i daje całkowitą gwarancję bezpieczeństwa.

3.Dostawa za pośrednictwem firmy kurierskiej

W przypadku, gdy nie jest możliwe zorganizowanie wysyłki za pośrednictwem transportu producenta, w wyjątkowych sytuacjach zamówienia wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Kierowca nie wnosi towaru!

Metody płatności

1. Płatność elektroniczna Payu

2.Przedpłata na konto firmowe

a) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty ok 30% wartości zamówienia. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy odbiorze towaru.

b) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty całej wartości zamówienia na rachunek bankowy.

3. Za pobraniem

Klient składając zamówienie wpłaca zaliczkę w wysokości ok. 30% wartości zamówienia gotówką bądź przelewem na rachunek bankowy. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy dostawie kierowcy firmy Meblo-Wosk lub kurierowi.

4. Sprzedaż na raty w systemie Raty PayU

To szybki i bezpieczny sposób na zakup w systemie ratalnym. PayU oferuje szybką weryfikację zdolności kredytowej jak również korzystne warunki zawieranej umowy. Więcej informacji na temat rat PayU można uzyskać na stronie Raty Dla Ciebie

Drewniana ławka narożna SIL 19A/L

Z CZEGO WYKONUJEMY ŁAWKI?

Drewniana ławka narożna to mebel drewniany bliski natury, dlatego doceniany jest przez stale rosnącą grupę osób poszukujących do swoich wnętrz produktów ekologicznych, naturalnych i korzystnie wpływających na zdrowie oraz samopoczucie.

Wykonane są one z litego drewna sosnowego, które następnie pokrywane jest warstwą wosku naturalnego na bazie wosku pszczelego. Bogata paleta kolorów wosków pozwala stworzyć meble w wielu pięknie prezentujących się kolorach od jasnych barw po odcienie ciemne. To daje możliwość wyboru koloru odpowiadającego naszym potrzebom.

Parametry ławki:

-Wysokość.: 96 cm
-Szerokość: 140 cm
-Głębokość: 220 cm
-Waga: 20 kg
Podany wymiar to wymiar zewnętrzny.

 

CO WYRÓŻNIA TEN PRODUKT?

Ławka woskowana narożna charakteryzuje się lekkim kształtem. Wygodne siedzisko ze schowkiem w połączeniu z charakterystycznym oparciem w kształcie krzyżyków.

Polecamy stoły z litego drewna oraz krzesła, które stworzą komplety do Waszych kuchni czy jadalni.

Proponowane przez nas rodzaje wybarwień
Ławka sosnowa wykańczamy:
– naturalnym woskiem pszczelim, który podkreśla strukturę drewna
– zmiana na odcień K 03, K 13, K 16, K 17 + 10 %
– lakiery w odcieniu K 05, K 10, K 11 i K 14 dotyczą tylko blatów stołów i ław
– możliwość strukturyzacji + 40 %

Nasza Firma posiada gamę 14 kolorów do wybarwienia drewna

W wersji podstawowej kolekcję CERA wykonujemy w kolorze K 01 – Jasny wosk, inaczej wosk miodowy

DODATKOWE OPCJE

– zmiana szerokości
– zmiana wariantów

Ławki drewniane to jedne z najstarszych mebli. Znamy je od stuleci i na przestrzeni lat często zmieniały formę. Teraz częściej spotykamy je na zewnątrz, używamy ich głównie tam i dlatego zatraciły swoją rolę w pomieszczeniach. Współcześnie moda na powroty elementów z przeszłości sprawia, że ławki na nowo nabierają znaczenia. Jako sklep meblowy popieramy taki powrót, ponieważ ławki drewniane to niezwykle praktyczne meble, które wszędzie znajdą zastosowanie. Ich główną zaletą jest to, że może z nich jednocześnie skorzystać więcej niż jedna osoba. Dlatego wybieramy je chętnie do ogrodów, ponieważ doskonale sprawdzają się podczas letnich przyjęć i wypoczynku z rodziną.

Polecamy również dekoracje z litego drewna

Waga 80 kg
Wymiary 220 × 140 × 96 cm
Gwarancja

Kolekcja

Kolor blatów

K01 Jasny woskK02 Ciemny woskK03 Biała patynaK09 Wosk bezbarwnyK13 BielonyK15 Brunatny woskK16 Antyczna bielK17 Biały wosk

Kolor korpusu

Materiał

Pomieszczenie

Stan produktu

Szerokość

Waga

Brak dodatkowych informacji na temat tego produktu.