Promocja!

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 142,40 

Lampy

Lampa sznurowa boho Sofia

142,40 

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 142,40 

142,40 

Dostawa towaru

1.Odbiór osobisty

Po uprzednim ustaleniu z działem handlowym, Klient może odebrać osobiście swój zamówiony towar, który znajduje się w magazynie, w siedzibie firmy. Zamówienie zostaje odpowiednio przygotowane i zabezpieczone do odbioru. Na miejscu przed odebraniem towaru, Klient ma prawo do tego by dokładnie sprawdzić mebel i upewnić się czy nie ma uszkodzeń.

2.Dostawa transportem producenta

Transport firmowy, wyklucza różnego rodzaju przeładunki jak to jest w przypadku firm kurierskich i daje całkowitą gwarancję bezpieczeństwa.

3.Dostawa za pośrednictwem firmy kurierskiej

W przypadku, gdy nie jest możliwe zorganizowanie wysyłki za pośrednictwem transportu producenta, w wyjątkowych sytuacjach zamówienia wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Kierowca nie wnosi towaru!

Metody płatności

1. Płatność elektroniczna Payu

2.Przedpłata na konto firmowe

a) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty ok 30% wartości zamówienia. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy odbiorze towaru.

b) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty całej wartości zamówienia na rachunek bankowy.

3. Za pobraniem

Klient składając zamówienie wpłaca zaliczkę w wysokości ok. 30% wartości zamówienia gotówką bądź przelewem na rachunek bankowy. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy dostawie kierowcy firmy Meblo-Wosk lub kurierowi.

4. Sprzedaż na raty w systemie Raty PayU

To szybki i bezpieczny sposób na zakup w systemie ratalnym. PayU oferuje szybką weryfikację zdolności kredytowej jak również korzystne warunki zawieranej umowy. Więcej informacji na temat rat PayU można uzyskać na stronie Raty Dla Ciebie

Porozmawiaj ze specjalistą

+48 577 440 783

Lampa sznurowa boho Sofia

Lampa sznurowa boho Sofia –  do wykonania używamy sznurka bawełnianego plecionego. Sznurek trzywarstwowy 9 mm, dwie warstwy splotu i poliestrowe wypełnienie.  Od początku do końca jest to rękodzieło zwane hand-made. Lampa w kolorze łososiowym, jasnym szarym i brudny róż.

Parametry lampy:

Wymiary:  długość 1 metr

Źródło światła: żarówka max 15W, LED, 230V, 50Hz

Wymagane napięcie wyjściowe (zasilanie): 220-240V

Uwaga: Żarówka nie jest dołączona do lampy

Lampa sznurowa boho Sofia jest prosta w obsłudze, czyszczeniu i użytkowaniu, tak więc nie wymaga dodatkowych instrukcji. Jeśli cenią sobie Państwo gust, niepowtarzalny artystyczny klimat boho, to serdecznie zapraszamy do wyboru lamp, które oświetlą was w sposób dotychczas nieznany. Lampy stworzyliśmy w różnych kształtach i rozmiarach i wzorach, wystarczy wybrać odpowiednią według własnego gustu i upodobania.

Serdecznie zapraszamy do wyboru lampy.

Wykorzystaj ręcznie wykonane lampy sznurowe, jako oświetlenie sufitowe czy ścienne. Do jadalni czy kuchni i salonu polecamy duże lamy na kole, z belką i żyrandol pająk. Pojedyncze lub podwójne lampy linowe możemy zawiesić w korytarzu. Stwórz z nami swoje wymarzone wnętrze.

Polecamy również inne drewniane dekoracje

Kolory na zdjęciach mogą odbiegać od rzeczywistych kolorów ze względu na kalibrację monitorów oraz proces robienia zdjęć.

Waga 5 kg
Brak dodatkowych informacji na temat tego produktu.

Może spodoba się również…