Lampy

Lampa kinkiet sznurowy

328,00 

Dostawa towaru

1.Odbiór osobisty

Po uprzednim ustaleniu z działem handlowym, Klient może odebrać osobiście swój zamówiony towar, który znajduje się w magazynie, w siedzibie firmy. Zamówienie zostaje odpowiednio przygotowane i zabezpieczone do odbioru. Na miejscu przed odebraniem towaru, Klient ma prawo do tego by dokładnie sprawdzić mebel i upewnić się czy nie ma uszkodzeń.

2.Dostawa transportem producenta

Transport firmowy, wyklucza różnego rodzaju przeładunki jak to jest w przypadku firm kurierskich i daje całkowitą gwarancję bezpieczeństwa.

3.Dostawa za pośrednictwem firmy kurierskiej

W przypadku, gdy nie jest możliwe zorganizowanie wysyłki za pośrednictwem transportu producenta, w wyjątkowych sytuacjach zamówienia wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Kierowca nie wnosi towaru!

Metody płatności

1. Płatność elektroniczna Payu

2.Przedpłata na konto firmowe

a) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty ok 30% wartości zamówienia. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy odbiorze towaru.

b) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty całej wartości zamówienia na rachunek bankowy.

3. Za pobraniem

Klient składając zamówienie wpłaca zaliczkę w wysokości ok. 30% wartości zamówienia gotówką bądź przelewem na rachunek bankowy. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy dostawie kierowcy firmy Meblo-Wosk lub kurierowi.

4. Sprzedaż na raty w systemie Raty PayU

To szybki i bezpieczny sposób na zakup w systemie ratalnym. PayU oferuje szybką weryfikację zdolności kredytowej jak również korzystne warunki zawieranej umowy. Więcej informacji na temat rat PayU można uzyskać na stronie Raty Dla Ciebie

Drewniany kinkiet sznurowy

Z CZEGO WYKONUJEMY LAMPĘ?

Drewniany kinkiet sznurowy z dodatkiem sznura, który wykonujemy ręcznie z grubej plecionej liny. Od początku do końca jest to rękodzieło zwane hand-made. Cieszą się jeszcze większym „wzięciem”, gdyż moda na rzeczy ręcznie robione podbija światowy rynek, w tym Polski.

Parametry lampy:

-Wysokość: 50 cm

-Szerokość: 8 cm

-Głębokość: 24 cm

-Źródło światła: 1* żarówka MAX 15W, Led; 230V, 50Hz

Uwaga: Żarówki nie dołączamy do lampy

Lampę wykańczamy ciemnym woskiem z dodatkiem strukturyzowania.

Lampy sznurowe możemy dowolnie związywać i zawiązywać. Możemy bawić się jej kształtem, długością i patrzeć tylko jak nasze wnętrze robi się niebywałe, ciekawe czy też niestandardowe. To nowy design w świecie lamp, gdzie intrygującym jest fakt, że lampy wykonujemy w tak bardzo prosty sposób, a jednocześnie przykuwają uwagę i wzrok wielu ludzi.

Drewniany kinkiet sznurowy jest prosty w obsłudze, czyszczeniu i użytkowaniu, tak więc nie wymaga dodatkowych instrukcji. Jeśli cenią sobie Państwo gust, niepowtarzalny artystyczny klimat, to serdecznie zapraszamy do wyboru lamp, które oświetlą was w sposób dotychczas nieznany. Lampy stworzyliśmy w różnych kształtach, rozmiarach i wzorach, wystarczy wybrać odpowiednią według własnego gustu i upodobania.

W dobie nowoczesności, techniki i wynalazków, lampy te zrobią furorę w Twoim wnętrzu, a ono już nigdy nie będzie takie samo. Lampy te łamią wszelki stereotyp i stawiają wyzwanie w świecie lamp. Wykorzystaj ręcznie wykonane lampy sznurowe, jako oświetlenie sufitowe czy ścienne. Do jadalni czy kuchni i salonu polecamy duże lamy na kole, z belką i żyrandol pająk. Pojedyncze lub podwójne lampy linowe możemy zawiesić w korytarzu. Stwórz z nami swoje wymarzone wnętrze.

Serdecznie zapraszamy do wyboru lampy.

Polecamy również inne drewniane dekoracje

Brak dodatkowych informacji na temat tego produktu.