Kredensy

Kredens patynowany VIT 01

4 240,80 4 665,60 

  • Dostawa: w dwóch elementach,  mebel nie wymaga montażu
  • Mebel ekologiczny: produkowany w Polsce
  • Termin realizacji: 2-8 tygodni
  • Materiał: Drewno sosnowe
  • Transport: odbioru osobistego, transport firmowy
  •  Gwarancja: 2 lata
  • Kolekcja: Bianco

 

K01 - jasny woskK01 - jasny woskK01 - jasny woskK02 - ciemny woskK02 - ciemny woskK02 - ciemny woskK03 - biała patynaK03 - biała patynaK03 - biała patynaK09 - wosk bezbarwnyK09 - wosk bezbarwnyK09 - wosk bezbarwnyK13 - bielonyK13 - bielonyK13 - bielonyK15 - brunatny woskK15 - brunatny woskK15 - brunatny woskK16 - antyczna bielK16 - antyczna bielK16 - antyczna bielK17 - biały woskK17 - biały woskK17 - biały wosk
K01 Jasny woskK01 Jasny woskK01 Jasny woskK02 Ciemny woskK02 Ciemny woskK02 Ciemny woskK03 Biała patynaK03 Biała patynaK03 Biała patynaK09 Wosk bezbarwnyK09 Wosk bezbarwnyK09 Wosk bezbarwnyK13 BielonyK13 BielonyK13 BielonyK15 Brunatny woskK15 Brunatny woskK15 Brunatny woskK16 Antyczna bielK16 Antyczna bielK16 Antyczna bielK17 Biały woskK17 Biały woskK17 Biały wosk
Wyczyść

Dostawa towaru

1.Odbiór osobisty

Po uprzednim ustaleniu z działem handlowym, Klient może odebrać osobiście swój zamówiony towar, który znajduje się w magazynie, w siedzibie firmy. Zamówienie zostaje odpowiednio przygotowane i zabezpieczone do odbioru. Na miejscu przed odebraniem towaru, Klient ma prawo do tego by dokładnie sprawdzić mebel i upewnić się czy nie ma uszkodzeń.

2.Dostawa transportem producenta

Transport firmowy, wyklucza różnego rodzaju przeładunki jak to jest w przypadku firm kurierskich i daje całkowitą gwarancję bezpieczeństwa.

3.Dostawa za pośrednictwem firmy kurierskiej

W przypadku, gdy nie jest możliwe zorganizowanie wysyłki za pośrednictwem transportu producenta, w wyjątkowych sytuacjach zamówienia wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Kierowca nie wnosi towaru!

Metody płatności

1. Płatność elektroniczna Payu

2.Przedpłata na konto firmowe

a) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty ok 30% wartości zamówienia. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy odbiorze towaru.

b) Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty całej wartości zamówienia na rachunek bankowy.

3. Za pobraniem

Klient składając zamówienie wpłaca zaliczkę w wysokości ok. 30% wartości zamówienia gotówką bądź przelewem na rachunek bankowy. Pozostała kwota zostaje uregulowana gotówką przy dostawie kierowcy firmy Meblo-Wosk lub kurierowi.

4. Sprzedaż na raty w systemie Raty PayU

To szybki i bezpieczny sposób na zakup w systemie ratalnym. PayU oferuje szybką weryfikację zdolności kredytowej jak również korzystne warunki zawieranej umowy. Więcej informacji na temat rat PayU można uzyskać na stronie Raty Dla Ciebie

Kredens drewniany patynowany VIT 01

Z CZEGO WYKONUJEMY MEBEL?

Kredens drewniany patynowany zaaranżuje każde wnętrze naszego domu, czy też mieszkania. Posiada nieodparty urok osobisty i wkomponuje się w każdą jadalnię i salon. Kredens z kolekcji Bianco  wykonujemy w 100 % z litego drewna sosnowego. Dno szuflad wypełnia sklejka. Plecy w górnej części wykańczamy boazerią, a dolna część z płyty HDF.  Mebel zachwyca wyjątkowym wyglądem, który nawiązuje do stylu prowansalskiego. Kredensy prowansalskie z  kolekcji Bianco cechuje charakterystyczny odcień białej patyny, z lekkimi przetarciami, ma to na celu lekkie wizualne postarzenie meble właśnie na styl prowansalski.

Parametry kredensu:

-Wysokość: 205 cm
-Szerokość: 150 cm
-Głębokość: 56 cm
-Waga: 150 kg

Podany wymiar to wymiar zewnętrzny, z wystającymi wieńcami.

CO WYRÓŻNIA TEN PRODUKT?

Kredens drewniany  patynowany składa się z dwóch elementów: Pierwsza część – górna – posiada dwoje przeszklonych drzwiczek z ozdobną kratką, za którymi znajdują się dwie półki. W środkowej części znajduje się półka, pod którą zamieszczone są dwie małe szufladki. Drugą częścią – dolną jest komoda, która posiada trzy pojemne szuflady, pod którymi znajduje się troje drzwiczek, z półką w środku. Wszystkie szuflady wysuwane są na drewnianych prowadnicach. Aby utrzymać ten sam charakter, wygląd mebli woskowanych idzie również w parze z ich rozwiązaniami technicznymi. Szuflady nie posiadają prowadnic, choć ich brak nie utrudnia ich wysuwania.

Kredensy drewniane sosnowe wyróżnia niepowtarzalny styl, dzięki niemu nasze wnętrze zyska na oryginalności, stanie się również przyjazne i ciepłe. Nasze prowansalskie meble wzbogacone są w metalowe uchwyty i zawiasy postarzane, które wykonują nasi kowale.

Proponowane przez nas rodzaje wybarwień

– naturalnym woskiem pszczelim, który podkreśla strukturę drewna
– zmiana na odcień K 03, K 13, K 16, K 17 + 10 %
– lakiery w odcieniu K 11 i K 14 dotyczą tylko blatów i siedzisk
– w surowym wydaniu

 

Nasza Firma posiada gamę 14 kolorów do wybarwienia drewna
W wersji podstawowej kolekcję Bianco wykonujemy w kolorze K 03 – biała patyna +blat K 01 jasny wosk.

Dodatkowe opcje:

– prowadnice metalowe w dużych szufladach

– zmiana okuć i uchwytów

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą naszych kredensów z litego drewna, mamy nadzieję, że któreś z nich trafi w Państwa gust i stanie dumnie w waszej jadalni lub salonie.

 

Waga 150 kg
Wymiary 56 × 150 × 205 cm
Kolor korpusu

Gwarancja

Kolekcja

Materiał

Szerokość

Waga

Wysokość

Głębokość

Stan produktu

Termin realizacji

Pomieszczenie

Kolor blatów

K01 Jasny woskK02 Ciemny woskK03 Biała patynaK09 Wosk bezbarwnyK13 BielonyK15 Brunatny woskK16 Antyczna bielK17 Biały wosk

Brak dodatkowych informacji na temat tego produktu.